کامنت مارکتینگ|تاثیر کامنت اینستاگرام

همه چیز درباره کامنت مارکتینگ

کامنت مارکتینگ یک استراتژی بازاریابی برای موفقیت در کسب و کار است. اگر شما هم تصمیم گرفتید که کامنت مارکتینگ را امتحان کنید، مهم ترین نکات برای موفقیت در این کمپین را یاد بگیرید. بعد از اجرای این نکات می فهمید که این فرایند می تواند به شما در کسب و کارتان بسیار کمک کند.

1. اهداف خود را تعیین کنید

دلایل زیادی وجود دارد که چرا صاحبان مشاغل کمپین های کامنت مارکتینگ را اجرا می کنند. آنها به دنبال ترافیک بیشتر هستند، می خواهند با وبمسترها ارتباط برقرار کنند و برند خود را مطرح کنند. هدف شما چیه؟ بهش فکر کردید؟

اگر می خواهید ترافیک صفحه را بالا ببرید؛ نظرات و ایده های زیادی بنویسید. بعد از آن آدرس اینترنتی خود را برای سایر خوانندگان بگذارید تا روی آن کلیک کنند.

کامنت مارکتینگ چیست؟

2. ثابت قدم باشید

می دانیم که کیفیت نقش مهمی در کامنت مارکتینگ دارد؛ اما توجه کنید که اعداد و ارقام نیز بسیار مهم هستند. به جای این که به فکر تعیین زمان دقیق برای کامنت مارکتینگ باشيد ، به شما پيشنهاد می کنم تعداد مشخصی از نظرات را که ارائه خواهید کرد، در اولویت قرار دهيد. به این ترتیب ، می دانید که با تعداد نظراتی که ارائه می دهید سازگار هستید. گفته می شود ، این یک بازی اعداد با کیفیت در هسته خود است

فقط با صرف 3 تا 6 دقیقه در هر نظر می توانید یک نظر مناسب و با ارزش ارائه دهید. ایجاد روزانه پنج نظر ، تعداد مناسبی برای کمپین بازاریابی در بخش نظرات است. با این حال ، موفقیت نظرات شما بستگی به آنچه می خواهید انجام دهید و سرعت رسیدن به اهدافتان؛ دارد.

3. در مورد پست هایی که در 10 نتیجه جستجوی برتر گوگل هستند نظر دهید

باید تعیین کنید کدام پست ها باید بیشترین نظرات شما را در بربگیرند. اظهار نظر در مورد پست ها/مقاله هایی که در 10 نتیجه برتر Google برای کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت شما ظاهر می شود ، قطعاً یکی از بهترین تصمیماتی است که تا به حال گرفته اید . ایده این است که از رتبه بندی افراد دیگر در وبسایت های دیگر استفاده کنید. اگر پست شخصی در 10 نتیجه اول ظاهر شود ، تقریباً می توان گفت که خوانندگان مناسبی در صفحه خود دارند. هرچه تعداد خوانندگان بیشتری در یک صفحه وجود داشته باشد ، شانس خواندن نظرات شما و در نهایت کلیک روی لینک شما بیشتر می شود.

4. امضایی از خود جا بگذارید

فکر می کنید اگر شخصی یکی از نظرات شما را بخواند و بخواهد برای اطلاعات بیشتر یا شاید همکاری با شما تماس بگیرد ، چه اتفاقی می افتد؟ قطعا آنها به دنبال اطلاعات تماس شما هستند. افزودن امضایی که شامل نام ، عنوان و آدرس وب شما می باشد ، ارتباط افراد را با شما بسیار آسان می کند.

مهم ترین اصول کامنت مارکتینگ

5. به نظرات خود حس رمز و راز اضافه کنید

این می تواند شانس کلیک افراد را بر روی آدرس اینترنتی شما افزایش دهد.احتمالا می پرسید چگونه می توانید حس رمز و راز را به نظرات خود اضافه کنید؟ بذارید مثال بزنم. فک کنید مقاله ای که درباره آن اظهار نظر می کنید ، موضوعش کامنت مارکتینگ باشد. باید نظری شبیه این ارائه دهید “… من در حال حاضر کمپین کامنت مارکتینگ را با تیم خود اجرا می کنم. ما به دلیل تکنیک ONE که استفاده کردیم ، نتایج بسیار خوبی گرفتیم ، … ”

اگر در نظرات خود توضیح ندهید که “تکنیک ONE” چیست ، احتمالاً افراد نمی توانند شب ها بخوابند مگر اینکه روی لینک شما کلیک کنند تا دریابند که در واقع شما درباره چی صحبت می کنید. این کار کامنت شما را موثرتر می کند.

6. اطمینان حاصل کنید که سایتهایی که در مورد آنها نظر می دهید از میزان مناسبی از ترافیک ماهانه برخوردار باشند

من معمولاً فقط برای سایت هایی با ترافیک ماهانه 10000 یا بیشتر نظر می دهم. کمتر از آن را نادیده می گیرم.

توجه: ترافیک ماهانه یک سایت تنها چیزی نیست که به آن توجه کنید. موارد دیگری وجود دارد که می توانید به آنها توجه کنید، مانند اشتراکات اجتماعی سایت. هرچند ممکن است تعیین این جزئیات واجد شرایط زمان زیادی طول بکشد ، بنابراین من برای شروع به ترافیک ماهانه سایت توجه می کنم.

7.در لیست ایمیل سایت مشترک شوید

حتما می پرسید خب این چه سودی داره؟ با گذاشتن ایمیل در صورت انتشار مقالات/پست های جدید در سایت – بلافاصله به شما اطلاع داده می شود؛ و اگر به شما اطلاع داده شد ، این شانس شما را افزایش می دهد تا بتوانید در ابتدای پست (یا حداقل تقریباً اول) نظر دهید. وقتی اولین نفری هستید که نظر می دهید ، احتمال اینکه بسیاری از مردم بخوانند و آنچه را که شما در مورد آن اظهار نظر کرده اید درک کنند ، بالاتر است.
این یک واقعیت است که بسیاری از مردم به اظهارنظرهای ناخوشایند واکنش نشان می دهند. به نظر شما این به این دلیل است که همه می خواهند شبیه یک متخصص نظر دهند ، یا بسیاری از مردم فقط می خواهند به دیگران ثابت کنند که اشتباه می کنند. هر دلیلی که داشته باشد از آن به نفع خود استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که علاوه بر ارائه ارزش برای خوانندگان ، ایده های قانع کننده ای را اضافه می کنید که به نظرات شما کمک می کند تا از بین بروند. مهم نیست که شما با نظرات نظر دهندگان موافق هستید یا خیر. فقط مطمئن شوید که نظرات شما حرفه ای است ، مشکلات را حل می کند و قانع کننده است.

کامنت مارکتینگ

8.در وبلاگ مورد نظر خود کامنت گذار معمولی باشید

قبلاً اشاره کردم که چگونه ابتدا باید اهداف خود را تعیین کنید. خب؛ اگر هدف شما جلب توجه مدیر وب سایت است ، مطمئناً اظهار نظر منظم در مورد پست وی به شما کمک می کند. هنگامی که مدیر وب سایت متوجه شما شد ، می توانید با همکاری در یک پروژه ، رابطه را به سطح بالاتری برسانید.

تاثیر کامنت اینستاگرام

حتما قبول دارید که اینستاگرام یکی از مهم ترین الگوریتم ها را برای دیده شدن پست ما دارد؛ یعنی کامنت های اینستاگرام. ببینیم چه راه هایی وجود دارد که ما نرخ تعامل کامنت را بالا ببریم.

بالابردن نرخ تعامل با کامنت گذاری در اینستاگرام

گذاشتن کامنت های بیشتر باعث می شود که پست شما وارد اکسپلور شود. نتیجه آن افزایش فالوور هدفمند و واقعی است.

اشتراک گذاری پست شما به وسیله کاربران

وقتی شما فالوورهای هدفمند را به پیج خود می آورید، آنها پست های باارزش شما را با سایر افراد در این حرفه به اشتراک می گذارند. پس مهم است که محتوای خوب و هدفمند تولید کنید که ارزش اشتراک گذاری را داشته باشد.

پاسخ دادن به کامنت ها

این سوال و جواب شما با کاربران باعث افزایش بازدید می شود. پس باید به کاربران با حوصله جواب درست و کامل دهید. این کار همچنین موجب بالا رفتن اعتماد کاربران می شود. پاسخ به هر سوال احتمالا پاسخ به سوال تعداد زیادی کاربر است.

تاثیر کامنت در اینستاگرام

منبع

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید