سفارش تولید محتوا

مدیرمارکت سفارش تولید محتوای سایت یا فروشگاه اینترنتی شما را به بهترین شکل ممکن می پذیرد:

_تولید محتوا بر اساس تحلیل رقبا و مخاطبان
_تولید محتوا برپایه جدیدترین اصول و قوانین سئو (SEO)
_ویرایش رایگان و نظارت بر کپی نبودن محتوا
_درج عکس های جذاب و مرتبط با موضوع شما در محتوا
_ارائه نسخه HTML محتوا برای آسان شدن درج محتوا در سایت

تولید محتوا به چه معناست؟

تولید محتوا به چه معناست؟

تولید محتوا فرایندی است که طی آن، ایده های موضوعی جذاب برای شخصیت (پرسونا) مشتریان شما خلق می شود و بر اساس این ایده های جذاب، محتوای متنی و تصویری در قالب یادداشت های بلاگ، ویدیوها، اینفوگرافیک ها یا سایر فرمت های محتوایی، تولید شده و در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. در این تعریف، 6 نکته مهم وجود دارد:

_تولید محتوا، باید یک فرایند مستمر باشد. نه  موقت و مقطعی.
_ایده پردازی، اولین گام در تولید محتواست.
_ایده ها باید برای مخاطبان جذاب باشد.
_محتواها باید متناسب با ایده هایتان تولید شوند.
_محتوا می تواند در فرم های مختلفی تولید شود.
_محتوا باید در دسترس مخاطبان قرار گیرد.

انواع محتوا کدام هستند؟

محتوای متنی

محتوای متنی

برای انتقال ارزش به کاربر و سئو سایت مناسب هست.

محتوای صوتی

محتوای صوتی

برای انتقال ارزش به کاربر و سئو سایت مناسب هست. محتوای صوتی همان پادکست می باشد.

تولید محتوای تصویری

محتوای تصویری

مثل تیزر و موشن گرافیک که علاوه بر قدرت بالا در انتقال مفاهیم ، در سئو سایت شما نیز موثر است.

انواع تولید محتوا

تولید محتوا متنی

یکی از مهم ترین و  اساسی ترین بخش در سئو، داشتن یک تیم محتوایی خوب و با کیفیت است. زمانی که شما بتوانید محتوای خوب به کاربر خود بدهید، می توانید رتبه های عالی را در گوگل دریافت کنید.سفارش تولید محتوا متنی نیز از این موضوع مستثنا نیست، شما باید برای کاربران خود که محتوای متنی را دوست دارند، از یک تیم متخصص و حرفه ای در زمینه تولید محتوا کمک بگیرید.

سفارش تولید محتوا متنی قاعدتا دارای قوانین و اصول خاصی می باشد. اگر شما بخواهید یک سفارش خوب داشته باشید تا بتوانید نتیجه عالی از محتوا بگیرید بهتر است این موارد را در سفارش تولید محتوا متنی خود رعایت کنید:

نحوه نوشتن

لحن و نحوه نوشتن محتوا را در هنگام سفارش بیان کنید.

لینک سازی

لینک سازی های داخلی را از قبل مشخص کنید.

نوشتن محتوا

از فرد متخصص برای نوشتن محتوا کمک بگیرید.

اهمیت تولید محتوای ویدئویی به چه میزان است؟

 محتوا ها در قالب های مختلفی تولید می شوند که هدف همه آن ها جذب خواننده و مخاطب است اما با توجه به اینکه برخی افراد حوصله و زمانی برای مطالعه محتواهای طولانی ندارند، ترجیح می دهند که همان موضوع را در قالب یک ویدئو ببیند.
یک محتوای ویدئویی تاثیرگذاری بالاتری را برای جذب این گونه مخاطبان خواهد داشت؛ البته به شرط این که جذابیت آن به اندازه ای باشد که مخاطب را مشتاق به همراهی تا انتهای ویدئو کند. 

محتوای خوب

محتوای خوب، چه محتوایی است؟

نزدیک به دو دهه پیش، بیل گیتس جمله معروف «محتوا پادشاه است» را در مورد اهمیت محتوا بیان کرد و امروزه این عبارت به یک شعار در عرصه بازاریابی دیجیتال تبدیل‌شده است. 

محتوای هدفمند

هدفمند باشد

انتخاب موضوع

با کیفیت باشد

محتوای اثربخش

اثربخش باشد

ویژگی های محتوای هدفمند

ویژگی های محتوای هدفمند
ویژگی های محتوای با کیفیت

ویژگی های محتوای با کیفیت

ویژگی های محتوای اثربخش

ویژگی های محتوای اثربخش

مراحل تولید یک محتوای خوب چیست؟

انتخاب موضوع

1- انتخاب موضوع

به عنوان اولین قدم در مورد مسئله تولید محتوا، انتخاب موضوع می تواند مهمترین قدم باشد. شما با داشتن دانش کافی و اطلاعات لازم از نیاز کاربر خود می توانید بهترین موضوع را در حوزه ای که در حال فعالیت در آن هستید انتخاب کنید و برای بحث تولید محتوای آن اقدام نمایید.

قالب محتوایی

3- قلاب محتوایی

در سفارش تولید محتوای سایت باید دقت داشته باشید که حتما، در 500 کلمه اول، به گونه ای اقدام کنید که کاربر جذب محتوای شما شود و حس نیاز در کاربر ایجاد شود تا از این طریق بتوانید، او را تا آخرین کلمه محتوا خود نگه دارید.پس می توان گفت یکی دیگر از بخش هایی که شما باید خیلی به آن توجه کنید، قلاب محتوایی شما می باشد.

نوشتن عنوان جداب

2- نوشتن عنوان جذاب

برای اینکه بتوانید کاربران خود را به سمت محتوای خود در دنیای وب، که میزان زیادی محتوا وجود دارد جذب کنید، داشتن یک عنوان جذاب می باشد که نوشتن عنوان جذاب نیز برای خود بحث مفصل و طولانی دارد.

نوشتن زیرعنوان های جذاب

4- نوشتن زیر عنوان های جذاب

همانطور که داشتن عنوان جذاب می تواند کاربران را به داخل سایت جذب کند، داشتن زیرعنوان های قشنگ باعث ماندگاری کاربر در وبسایت شما می گردد که این اتفاق می تواند خیلی زیاد به موضوع سئو سایت شما کمک کند.

استفاده از تصاویر مرتبط

5- استفاده از تصاویر مرتبط

داشتن تصاویر و فایل های گرافیکی جذاب می تواند آنقدر کاربر را به وبسایت شما جلب کند که او مدت زمان ماندن در صفحه سایت شما را فراموش کند.تصاویر جذاب، می توانند خیلی خیلی به رشد سایت شما کمک کنند.

خدمات تولید محتوا در زمینه های تخصصی زیر ارائه می شود:

سایت های فروشگاهی

تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی

سایت های خدماتی

تولید محتوا برای سایت های خدماتی

سایت های گردشگری

تولید محتوا برای سایت های گردشگری

سایت های آموزشی

تولید محتوا برای سایت های آموزشی

سایت های خبری

تولید محتوا برای سایت های خبری

سایت های فرهنگی

تولید محتوا برای سایت های فرهنگی و مذهبی

سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا

امروزه امکان تولید محتوا برای معرفی خدمات و محصولات مختلف در مدت زمان بسیار کوتاهی وجود دارد.اما باید دید که آیا محتوای تولید شده دارای کیفیت مناسب برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده را دارد یا این که نیاز به بررسی بیشتر و دقت بالاتر در تولید آن است.

از سوی دیگر انواع محتوا را می توان برای پلتفرم های مختلف سفارش داد که این خود می تواند یکی دیگر از چالش های پیشرو در زمان نیاز به سفارش تولید محتوا باشد.

بنابراین نیاز است که در انتخاب تیم تولید کننده محتوا نهایت دقت عمل را به کار بگیرید.

هزینه تولید محتوا برای سایت چقدر است؟

هزینه تولید محتوا متنی برای وبسایت ها متفاوت می باشد. سایت هایی که در حوزه های تخصصی و علمی فعالیت می کنند مانند حوزه های پزشکی، حقوقی، بورس، ارز دیجیتال و…  نیازی به تحقیق و مطالعه بیشتری دارند و در نتیجه هزینه تولید محتوایشان هم افزایش خواهد یافت.اما در مورد حوزه های عمومی که وقت کمتری برای مطالعه و تحقیق درمورد آن گرفته می شود، هزینه کمتری نیز دریافت خواهد شد.

موضوعی که مهم است این است که هزینه کردن برای تولید محتوا هرچقدر بیشتر باشد قطعا  کیفیت آن نیز بیشتر خواهد شد و این منجر می گردد تا رتبه های شما در گوگل بالاتر رفته و در نتیجه ورودی بیشتری را دریافت کنید.پس هزینه کردن برای تولید محتوا را برای وبسایت خود یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید و مطمئن باشید نتیجه خیلی خوبی را از این بابت دریافت خواهید کرد.

[kk-star-ratings]

سفارش تولید محتوا با مدیرمارکت

مدیرمارکت با بهره گیری از علم به روز سئوکاران خود، فرایند تولید محتوا را به گونه ای طی می کند که 100 درصد رضایت مشتری تضمین شود و بتوانید محتوای خود را درنتایج اولیه گوگل ببینید.چنانچه قصد سفارش تولید محتوا و یا دریافت مشاوره دارید،از طریق فرم زیر با ما همراه شوید تا در مسیر رشد و توسعه کسب و کار شما، در کنارتان باشیم.