خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو یا خدمات بهینه سازی به یک معنی بوده و توسط شرکت مدیرمارکت بصورت تخصصی انجام می شود. امروزه بسیاری از افراد و شرکتها با توجه نیاز خود جهت تبلیغات و افزایش فروش محصولات و خدمات خود نیازمند هستند تا در موتورهای جستجو مثل گوگل در ردیف های بالا دیده شوند.این امر تنها با رعایت اصول و قوانین سئو عملی می شود و افزایش بازدید سایت و درنتیجه افزایش فروش را در پی دارد.شما عزیزان می توانید خدماتت سئو خود را با خیالی آسوده به تیم قدرتمند مدیرمارکت بسپارید.پس روی دکمه زیرکلیک کنید و اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

موتورهای جستجو
بهینه سازی سایت
خدمات سئو
جستجوی کلمات کلیدی

نکاتی درباره سئو

سئو وب سایت، پیاده سازی روش هایی هوشمندانه است جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل که موجب افزایش بازدید سایت می‌شود. موارد تاثیر گذار بر سئو و بهینه سازی سایت را به دو دسته کلی می‌توان تقسیم کرد: خدمات سئو داخلی سایت و بهینه سازی خارج از سایت.

بطور کلی به فعالیت های انجام شده داخل وب سایت و بیرون از وب سایت جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی در صفحات نخست موتورهای جستجو و حفظ جایگاه در آنها، خدمات سئو گفته می شود.  به افرادی که خدمات سئو را انجام می دهند اصطلاحا سئوکار گفته می شود.

خدمات سئو
خدمات سئو ( seo ) چیست؟
نیاز کسب و کارها به سئو

چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند؟

بصورت کلی روش های تبلیغات را می توان به چند نوع تقسیم بندی نمود: 1- رادیو 2- تلویزیون 3- تبلیغات محیطی و … یکی از روش های تبلیغات سئو می باشد. سئو دارای سه ویژه گی متمایز است که هیچ کدام از روش های تبلیغاتی نام برده شده از آن برخوردار نمی باشند:

سئو هدفمند
سئو یا بهینه سازی سایت هدفند است ولی سایر روش های تبلیغاتی دارای هدفمندی زیادی نیستند
سئو ماندگار
سئو دارای ماندگاری بالایی است ولی تمامی روش های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر کسب و کار دیده نخواهد شد.
هزینه کمتر
سئو و بهینه سازی سایت دارای هزینه های کمتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی نام برده شده _ مانند تلویزیون _ می باشد.

مهمترین خدمات سئو چیست؟

شرکت مدیرمارکت ارائه دهنده خدمات سئو در شیراز ، فعالیت های مستمر و یکپارچه ای را جهت بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می دهد. در ادامه به برخی از مهمترین خدمات سئو اشاره شده است:

قبل از هرگونه فعالیت بهینه‌سازی برای وب سایت ابتدا می بایست زیر ساخت فنی سایت مناسب باشد و به عبارتی دیگر می بایست مشکلات فنی وب سایت برطرف شود. شرکت مدیرمارکت ابتدا طی یک چک لیست کلیه مشکلات فنی وب سایت را بررسی نموده و سپس به برطرف کردن این مشکلات فنی می پردازد. تا زمانی که مشکلات فنی وب سایت به‌صورت کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل بعدی به نتیجه مطلوبی رسید.

در بحث سئو تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. می بایست برای وب سایت روی کلمات کلیدی مورد نظر محتوای مناسب آماده نمود. مدیریت محتوا از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.

اگر چه بک لینک ها کم‌کم از اعتبارشان کاسته می شود ولی هنوز دارای اعتبار می باشند و باعث دادن قدرت به وب سایت و یا بعبارتی دیگر باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شوند. ولی اینکه از چه وب سایت هایی بک لینک گرفته شود و از چه وب سایت هایی گرفته نشود از جمله موارد تخصصی است که شرکت مدیرمارکت به آن می پردازد. ایجاد بک لینک ها، می بایست به‌صورت طبیعی صورت پذیرد در غیر اینصورت می تواند صدمات زیادی به وب سایت وارد نماید.

دایرکتوری های هدف برای وب سایت ها در حوزه های مختلف، متفاوت می باشند. دایرکتورهای هدف با داشتن قدرت زیاد خود می توانند به‌صورت فزاینده ای به وب سایت ها کمک نمایند. فعالیت در دایرکتورهای هدف یکی از خدمات سئو مهم قابل ارائه توسط شرکت مدیرمارکت در شیراز است.

وبلاگ ها ابزارهای قدرتمندی هستند که می توانند براحتی و به‌سادگی محیطی را برای شما فراهم آورند که هر گونه محتوایاتی را بتوانید براحتی منتشر نمایید. از آنجایی که دامنه اصلی وبلاگ ها از قدرت زیادی برخوردار است از اینرو می توانند به وب سایت هایی که لینک می دهند امتیاز خود را منتقل نمایند. ایجاد وبلاگ های مختلف برای وب سایت و مدیریت تمامی آنها از جمله خدمات سئو قابل ارائه توسط شرکت مدیرمارکت است.

مزایای استفاده از خدمات سئو سایت چیست؟

ارائه خدمات سئو، کاربران را به سایت شما هدایت می کند: همان طور که می دانید کاربران زمانی در گوگل سرچ می کنند که بخواهند نیاز خودشان را با خدمات و محصولات شما برطرف کنند. در این میان آن ها قطعا به سراغ سایت هایی می روند که در صفحه اول گوگل قرار دارد، چیزی که شما باید در طی انجام خدمات سئو به آن برسید و چیزی که متاسفانه رقبای شما به آن دسترسی دارند.

هدف گرفتن کلمات کلیدی
هدف گرفتن کلمات هدفمند و ارزشمند
ترافیک سایت
افزایش چشمگیر ترافیک سایت
بهبود رتبه سایت
بهبود رتبه سایت شما در گوگل
Support Site
پشتیبانی کامل و حرفه ای
بهبود ساختار داخلی سایت
بهبود ساختار داخلی سایت
سئو کلمات کلیدی
سئو برای کلمات کلیدی هدفمند
روند پیشرفت
آنالیز و گزارشگیری از روند پیشرفت
حضور در صفحه اول گوگل
حضور سایت شما در صفحه اول گوگل

انواع سئو چیست؟

سئو انواع مختلفی دارد که لزوما همگی‌شان مفید و اخلاقی نیستند.

انواع سئو
سئوی کلاه سفید

در این نوع سئو، سروکارمان با اصول و روشهای موتورهای جستجو است.با نگاه کردن به قوانین و مواردی که موتورهای جستجو ذکر کرده‌اند، کارهای سئو را در سایتمان انجام می‌دهیم و اصول آن را پیاده سازی می کنیم.در این نوع فعالیت با ریسک آنچنانی رو‌به‌رو نیستیم. ولی برای گرفتن نتایج مشهود به زمان نیاز داریم.

سئوی کلاه خاکستری

وقتی ترکیبی از سئوی کلاه سفید و کلاه سیاه را روی سایتمان پیاده کنیم، سئوی ما در حوزه سئوی کلاه خاکستری قرار می‌گیرد.هنوز در این سئو کاملا با راهنماییها و تکنیکهای معرفی شده توسط موتورهای جستجو مطابقت نداریم.با اینکه بعضی از نتابج دلخواهمان زود به‌دست می‌آید، ریسک کارمان هنوز بالاست.

سئوی کلاه سیاه

در سئوی کلاه سیاه، مدیر سایتها قوانین و دستورالعملهای موتورهای جستجو را زیر پا می‌گذارند.قصدشان از اینکار این است که سریع به نتیجه برسند و صفحاتشان را در رتبۀ بالایی قرار دهند.اما اگر موتورهای جستجو متوجه فعالیتهای مشکوک شما بشوند، سایت با اخطار و در نهایت با جریمه رو‌به‌رو می‌شود.

سئوی منفی

متاسفانه در این نوع سئو، رقبا با انجام کارهایی سعی در ضربه زدن به ما و سایتمان می‌کنند. تا از این راه، رتبه‌مان را کاهش دهند و خودشان وجهه بهتری پیدا کنند.در این نوع از سئو از ترفندهای غیر اخلاقی مثل اسپم سایت، نظر منفی دادن، بدگویی در فرومها، خراب کردن بک لینکهای شما و مسایل این چنینی استفاده می‌کنند.

مراحل انجام خدمات سئو با مدیرمارکت

مشاوره سئو سایت، تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی موثر
بهینه سازی در ساختار و کدنویسی
استراتژی تولید بک لینک با ارزش
استراتژی تولید محتوای درجه یک
پیاده سازی و اجرای حرفه ای عملیات
گزارش افزایش بازدید سایت در گوگل

بسته‌ها و تعرفه‌های سئو

با توجه به نیاز خود، بسته سئو مناسب را انتخاب کنید

خدمات سئو و بهینه‌سازی

متناسب با کسب و کار
شروع از 10 میلیون تومان
 • برآورد دقیق هزینه پس از تدوین استراتژی
 • بهبود وضعیت سئوی داخلی
 • بهبود وضعیت سئوی خارجی
 • رپورتاژ در سایت‌های معتبر
 • مانیتورینگ مداوم سرچ کنسول
 • ارائه گزارش ماهیانه

مشاوره تخصصی سئو

بررسی مشکلات فعلی سایت
شروع از 12 میلیون تومان
 • مشاوره در تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی
 • مشاوره بهبود سئوی داخلی
 • مشاوره بهبود سئوی خارجی
 • مشاوره لینک سازی
 • مشاوره تولید محتوای سئو شده
 • امکان برگزاری جلسه جهت ارائه گزارش

تحلیل و تدوین استراتژی سئو

تدوین برنامه 6 ماهه
شروع از 50 میلیون تومان
 • تحقیق جامع کلمات کلیدی
 • تحلیل و بررسی سئوی داخلی
 • تحلیل و بررسی سئوی خارجی
 • تحلیل وضعیت مهم‌ترین رقبا
 • ارائه برنامه لینک‌سازی و رپورتاژ
 • ارائه ایده‌های کلی تولید محتوا
 • ارائه ساختار کلی صفحات
 • ارائه استراتژی سئو در جلسه حضوری

اصلاح و بهینه سازی کیوردهای هدف

شاید مهم ترین بخش سئو همین تارگتینگ صحیح صفحات هدف باشد.اما تارگتینگ صحیح به چه معناست؟ تارگتینگ صحیح یعنی شما باید بتونید تشخیص بدهید که هر گروه عبارت کلیدی را روی چه صفحاتی متمرکز کنید که گوگل بداند دقیقا کدام صفحه مربوط به کدام کلمه کلیدی است. به این صورت بهتر متوجه منظور صفحاتتان می شود و راحتتر به آنها رتبه میدهد.

بهینه سازی فرمت محتوای درون سایت
بهینه سازی فرمت محتوای درون سایت

محتوا سایت شما باید به گونه ای جامع باشد که هم موتور جستجو و هم کاربر به راحتی به درخواسته اش برسد.

بهینه سازی ساختار محتوای سایت
بهینه سازی ساختار محتوای سایت

سایت شما باید به قدری ساده باشد که کاربر بتواند به راحتی به موارد مورد نظرش دسترسی پیدا کند.

بهینه سازی کدها
بهینه سازی دسته بندی، تگ ها، و لینک‌ها

برای بهینه سازی سایت لازم است دسته بندی ها را طوری بهینه سازی کنید که برای کیوردهای کوتاه رتبه بگیرند.

بهینه سازی ساختار URL های سایت
بهینه سازی ساختار URL های سایت

URL‌ها اولین معرف صفحات سایت شما به کاربران و خزنده‌های گوگل می‌باشند. از این رو بهینه سازی URL اهمیت زیادی دارد.

بهینه سازی لینک های داخلی در سایت
بهینه سازی لینک های داخلی در سایت

لینک های داخلی سایت باید محتواهای مرتبط را به هم متصل کند.به طوری که گوگل بتواند محتواها را به راحتی پیدا کند.

لینک سازی تخصصی
لینک سازی تخصصی

گوگل با استفاده از لینک های داده شده به یک صفحه به میزان اهمیت آن پی می برد، بنابراین با لینک سازی می توانید به بهینه سازی سایت کمک کنید.

مشاوره رایگان سئو با مدیرمارکت

اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق فروش اینترنتی هستید می توانید با بهره‌گیری از خدمات سئو حرفه ای متخصصین مدیرمارکت،با کمترین هزینه و با بیشترین بازدهی،به این هدف دست یابید.علاوه بر این مدیرمارکت آماده ی ارائه مشاوره در زمینه سئو و بهینه سازی سایت به شما وبمستران می باشد.

اهمیت سئو

اهمیت سئو وب سایت

لازمه رونق هر کسب و کاری پس از طراحی سایت، دریافت خدمات سئو سایت در موتورهای جستجو جهت افزایش بازدید سایت و دیده شدن توسط مخاطبان است. از آنجا که عمده کاربران از موتور جستجوی گوگل برای یافتن سایت مد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین ابزار ارگانیک برای جلب بازدید کننده، بهبود سئو وب سایت جهت افزایش رتبه و بازدید وب سایت و بالا آمدن در صفحه اول نتایج جستجو گوگل است.

خدمات سئو سایت در شیراز

دفتر اصلی شرکت مدیرمارکت در شهر شیراز است. مدیرمارکت یکی از بهترین شرکت های خدمات سئو در شیراز می باشد و علاوه بر کسب و کارهای موجود در شیراز به دیگر شهرها نیز خدمات سئو ارائه می نماید. اگر شما به عنوان صاحب کسب و کار اینترنتی موفق به ارائه خدمات آنلاین خود نیستید و سایت شما بازدید کنندگان و مشتریان بسیار کمی دارد، شما می توانید برای دریافت ترافیک بیشتر و همچنین بالا بردن رتبه سایت خود اقدام به سئو سایت نمایید. ما در مدیرمارکت به شما کمک می کنیم تا کسب و کار خود را به عنوان یک برند به مشتریان معرفی نمایید و به بهترین شیوه به کاربران خود خدمات ارائه دهید. ما با بهینه‌سازی سایت شما خدمات شما رو به مشتریان محلی نیز ارائه مینماییم مانند سئو سایت در شیراز که مناسب برای ارائه خدمات به مشتریان محلی سایت شماست. اگر این فعالیت ها به درستی و با روش صحیح انجام شوند پس از مدتی با جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر می توانید سایت خود را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مشاهده نمایید. پس برای بهینه‌سازی سایت خود در شیراز با ما تماس حاصل نمایید.

[kk-star-ratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *