طراحی سایت عکاسی و گالری نمونه کار

هنر جزو جدا ناپذیر از زندگی ما است که عکاسی و انتشار تصاویر زیبا در این دسته جا می گیرد. بسیاری از افراد در زمینه عکاسی فعالیت دارند. اما جایی برای قرار دادن نمونه کار خود ندارند.طراحی سایت عکاسی یک نوع سایت گالری محسوب میشود که عکاسان می توانند هنرهای خود را در آن به نمایش عموم در بیاورند.

طراحی سایت عکاسی2

طراحی سایت عکاسی می تواند در زمینه های مختلف همچون: عکاسی پرسنلی، خانوادگی، عکاسی مراسمات و جشن ها و مجالس، عکاسی مناظر و طبیعت و … پیاده سازی گردد.

عکاسی در زمینه های مختلف1
عکاسی در زمینه های مختلف2
عکاسی در زمینه های مختلف3
عکاسی در زمینه های مختلف4

قابلیت ها و امکانات طراحی سایت عکاسی

بخش های مختلف و قابلیت های ویژه ای را در طراحی وب سایت عکاسی می توان در نظر گرفت و پیاده سازی نمود که به اجمال تعدادی از آنها عباتند از :

صفحه درباره ما

سوابق کاری و رزومه فعالیت هنری و همچنین تکنیک ها و شیوه های عکاسی شما در این بخش قرار می گیرد. همینطور اگر در نمایشگاه های هنری شرکت داشته یا به برگزاری نمایشگاهی مبادرت نموده اید و همینگونه مقام ها و لوح های دریافت شده در این بخش بیان می شود.

صفحه درباره ما2
طراحی صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما1

طراحی صفحه تماس باما پل ارتباطی  با مخاطبان است. معمولاً به گونه ای طراحی می شوند تا کاربران خیلی سریع و راحت با شما ارتباط بگیرید. پس عناصری که در آن قرار می دهید باید به دور از پیچیدگی و سخن اضافه باشد و بتواند اطلاعات کاملی را در اختیار کاربران بگذارد.

صفحه تماس با ما
طراحی صفحه تماس با ما
صفحه اخبار و مقالات

قرار دادن اخبار مرتبط با عکاسی مانند اخبار مربوط به دوربین های عکاسی و فیلمبرداری جدید در بازار و تکنولوژی های بکار رفته در آنها، اخبار گجت ها و فناوری های نوین تصویربرداری و عکاسی و مطالب مربوط با دنیای عکس برای مراجعان سایت بسیار جذاب می باشد.

صفحه اخبار و مقالات
طراحی صفحه اخبار و مقالات
صفحه خدمات

کلیه خدماتی که ارایه می دهید از عکاسی پرسنلی گرفته تا عکاسی صنعتی و عکاسی از مراسم ها و مجالس عقد ،عروسی و اداری و همچنین خدمات فیلمبرداری و تصویربرداری و تولید کلیپ و … بصورت دسته بندی شده در این صفحه درج می شود.

صفحه خدمات
طراحی صفحه خدمات
صفحه آلبوم نمونه کارها

در این قسمت نمونه کارها بصورت دسته بندی شده موضوعی همچون: آلبوم عقد و عروسی، آلبوم جشن تولد، آلبوم مراسم های اداری، آلبوم مهدکودک ها، آلبوم صنعتی، آلبوم مراسم های ختم و تعزیه، عکس های تکی و … همچنین نمونه هایی از کارهای فیلمبرداری و کلیپ های ساخته شده قرار می گیرد.

صفحه آلبوم نمونه کارها
طراحی صفحه آلبوم نمونه کارها
پنل پیامک

طراحی پنل اس ام اس در وب سایت عکاسی برای ایجاد ارتباط فی الفور با مشتریان انجام شده و از این طریق، ارسال پیامک به مشتری به منظور اعلام زمان آماده شدن و تحویل عکس یا فیلم و یا اطلاع رسانی تخفیف ها در مناسبت ها و ایام خاص صورت می گیرد.

پنل پیامک
طراحی پنل پیامک
طراحی وب سایت عکاسی

چرا طراحی وب سایت عکاسی مهم است؟

یکی از مشکلات هنرمندان و عکاسان یافتن مشتری برای خدماتی است که ارائه می‌کنند. لذا این افراد با طراحی سایت عکاسی می‌توانند رزومه و نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارند و به بازاریابی اینترنتی بپردازند.

یکی دیگر از موارد مهم در طراحی سایت عکاسی این است که می‌توان به برگزاری دوره‌های آنلاین عکاسی پرداخت. یا اینکه می‌توانید با ایجاد مسابقه آنلاین کاری کنید که افرادی که به عکاسی علاقه مند هستند را شناسایی کرده و یک همکاری بلند مدت برای خدمات عکاسی با آنها برقرار کنید.

هدف از داشتن سایت عکاسی چیست ؟

هدف اصلی از طراحی سایت عکاسی معمولا معرفی یک عکاس و نمونه های کاری او در یک قاب عمومی می باشد. زیرا حتی اگر یک عکاس دارای مکانی برای تجارت خود باشد، هرگز نمی تواند تمام نمونه های عکاسی خود را در معرض نمایش دیگران بگذارد. زیرا مسلما نیاز به فضای زیادی برای در نظر گرفتن گالری تصاویر و نمونه های کاری او می باشد.

عکاسان زیادی امروزه با هدف معرفی خود در اینترنت و نمایش نمونه های کاری خود اقدام به طراحی سایت نموده اند. و البته بسیاری از آنها نیز به موفقیت های چشم گیری دست یافته اند.

البته رسیدن به موفقیت در جامعه مجازی در گرو معرفی گسترده آنها در اینترنت می باشد. برای انجام این امر نیاز به دانستن روش های تبلیغاتی موثر در اینترنت می باشد. البته این روش ها تنها در شرایطی امکان پذیر خواهد بود که تمام اصول حرفه ای طراحی سایت را رعایت کرده باشیم.

هدف از داشتن سایت عکاسی
مزیت های طراحی وب سایت بر استودیوهای عکاسی

مزیت های طراحی وب سایت بر استودیوهای عکاسی و تصویربرداری چیست؟

اگر شما صاحب یک آتلیه عکاسی حرفه ای هستید ، بخواهید خدمات خود را بدون محدودیت به دیگران عرضه کنید و مشتری های جدیدتری را داشته باشید باید به فکر طراحی یک سایت باشید ، تبلیغات در سطح شهر اگرچه موثر می باشد ولی دوره ای خواهد بود ولی شما با داشتن یک سایت قدرتمند می توانید همیشه در چشم کاربرانتان قرار بگیرید باید خدمات و نمونه کارهای تان را به دید آنها بگذارید. مدیران آتلیه های عکاسی می توانند از خدمات متنوعی نظیر رتوش تصاویر ، عملیات فیلمبرداری ، میکس و مونتاژ و ظهور و چاپ عکس و … در وب سایت های خود بهره ببرند. استودیوهای عکاسی می توانند از فعالیت های خود نظیر ساخت کلیپ های عروسی ، کلیپ های موسیقی ، جشن تولد ، کلیپ های تبلیغاتی ، فیلمبرداری از مجالس و برنامه های مختلف ، کلیپ مهدکودک ها و مدارس و … در وب سایت شان قرار دهند.

دلایل موفقیت سایت های عکاسی چیست؟

مهمترین دلیل موفقیت وب سایت های عکاسی در اینترنت، دیده شدن آنها توسط موتور های جست و جو می باشد. وب سایت های عکاسی با توجه اینکه ممکن است تعداد زیادی رقیب در اینترنت برای خود داشته باشند، فقط با سبقت گرفتن از آنها می توانند به موفقیت دست پیدا نمایند.

برای اینکه بتوانیم در لیست موتور های جست و جو در رتبه های بالای لیست قرار گیریم باید موارد بهینه سازی سایت را در طراحی سایت خود حتما رعایت نماییم.فرض نمایید کاربران کلمه کلیدی را مثل نمونه های عکاسی سرچ نمایند، در صورتی که وب سایت شما جز موارد اول لیست پیدا شده قرار گیرد، قطعا دارای مخاطب و بازدید کننده بیشتری خواهید بود، و در صورتی که حتی نام وب سایت شما در این لیست ها حتی عنوان نشده باشد، قطعا هیچ بازدید کننده ای را از طریق جذب نخواهید کرد.

دلایل موفقیت سایت های عکاسی

دقت کنید که

 مهمترین محصول طراحی سایت عکاسی، عکس است در نتیجه باید نسبت به حجم قرار گیری عکس ها در سایت دقت کنید تا در لود صفحه مشکلی پیش نیاید و احتیاجی نیست که تمام عکس ها را در سایت قرار دهید، تنها کافی است برخی از برترین کارهایتان را قرار دهید.

برخی دیگر از امکانات پیشنهادی که سایت آتلیه عکاسی می تواند داشته باشد :

نمایش منو

نمايش دادن منو به صورت تو در تو و چند لايه ای در طراحی سایت

رزرو آنلاین وقت

امکان رزرو آنلاین وقت برای عکاسی در طراحی سایت

آمار بازديدکنندگان

بخش آمار بازديدکنندگان از سايت و نظرسنجی از کاربران

پرداخت آنلاین هزینه

امکان پرداخت آنلاین هزینه سفارشات در طراحی سایت

نمایش محصولات چاپی

امکان نمایش محصولات قابی و چاپی در طراحی سایت آتلیه

گالری تصاوير

گالری تصاوير با نمونه کارهای آتلیه در طراحی سایت

سئو و بهینه سازی سایت عکاسی

سئو و بهینه سازی سایت عکاسی

بهینه سازی سایت های عکاسی نیز بسیار باید اصولی انجام گیرد و علاوه بر سئو تصاویر و محتواهای گرافیکی باید بر روی مقالات و خدمات سایت نیز بسیار تمرکز نمایید. اگر سئو و بهینه سازی سایت به صورت اصولی انجام گیرد می تواند شما را در حیطه کاری تان به موفقیت برساند و موتورهای جستجوگر شما را به عنوان یک مرجع معتبر بشناسند و کاربران زیادی را روانه وب سایت تان کنند. آمار بازدید و ترافیک سایت از اهمیت زیادی برخوردار است که تیم مدیرمارکت می تواند به صورت اصولی سئو سایت های عکاسی را انجام دهد.

نمونه هایی از سایت های عکاسی

lensculture

https://www.lensculture.com

kelbyone

https://kelbyone.com

fiap

https://www.fiap.net

طراحی سایت عکاسی با مدیرمارکت

شرکت طراحی سایت مدیرمارکت با طراحی سایت های عکاسی موفق می تواند قدمی بلند در داشتن یک سایت حرفه ای برای عکاسان بردارد.چنانچه تمایل به سفارش طراحی سایت و یا حتی کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید،فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال بفرمایید.

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.