طراحی سایت پورتال سازمانی

طراحی پورتال سازمانی نیاز اساسی همه سازمانی دولتی و غیر دولتی هست , سرعت بخشیدن به کارها , کم کردن کاغذبازی , آرشیو اطلاعات سازمانی, کاهش مراجعه حضوری , در دسترس بودن اطلاعات سازمان , معرفی سازمان تنها بخش کوچکی از لزوم طراحی پورتال برای سازمان شما است

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی سازمانی

  • سازمان دهی مناسب 
  • ایجاد ارتباط میان بخش های مختلف سازمان
  • گزارش های روزانه
  • هماهنگی مدیریت و کارمندان
  • افزایش بهره وری
  • بهبود  کیفیت خدمات رسانی
  • افزایش اعتبار سازمان

امنیت سایت سازمانی

امنیت در سایت های سازمانی باید در اولویت باشد . امنیت وب سایت سازمانی باید در سطحی بالا تنظیم شود. با استفاده از کد نویسی  اختصاصی وب سایت شما بالاترین میزان امنیت را به دست می آورد و می توانید آسوده خاطر باشید. دیتابیس در سایت های سازمانی مهمترین دارایی سازمان است . ما با استفاده از روش های رمزگذاری پیشرفته از دیتابیس شما محافظت میکنیم .

پرتابل سازمانی مدیرمارکت با ارایه قویترین مجوز های دسترسی میتواند از تغییرات توسط دیگران جلوگیری کند . و از درز اطلاعات سازمان شما توسط دیگران محافظت کند.

 

امنیت سایت سازمانی

مزایای طراحی وب سایت پورتال سازمانی

طراحی سایت پورتال سازمانی

کاهش مراجعات حضوری

افراد با رفتن به سایت سازمانی بسیاری از مشکلات خود را حل می می کنند. در نتیجه با طراحی سایت سازمانی بسیاری از مراجعات حضوری کاهش می یابد و و دیگر به رفتن به موسسات سازمان ها نیازی نیست.

طراحی سایت پورتال سازمانی

افزایش سرعت در انجام کارها

با طراحی وب سایت سازمان ، کار ها به سرعت انجام می شود و باعث صرفه جویی در انجام کار ها می شود . افراد می توانند در هر ساعت از شبانه روز به سایت مراجعه کرده و ز خدمات بهره مند شوند.

طراحی سایت پورتال سازمانی

افزایش اعتبار سازمان

اگر طراحی یک سایت قوی باشد می تواند در جلب اعتماد مخاطبان موثر باشد . برای این کار محتوا باید سازماندهی و قوی باشد . علاوه بر آن طراحی هر صفحه متناسب و متن و تصاویر باشد.

شش عنصر کلیدی در طراحی سایت سازمانی موفق

اگر چه عوامل بسیاری بر کارایی یک وب سایت تأثیر می گذارند، اما شش عنصر زیر تاثیر معنی دار بیشتری را نشان داده اند:

طراحی سایت پورتال سازمانی

طراحی بصری خوب

طراحی سایت سازمانی، قدرت کسب و کار آنلاین را نشان می دهد. طراحی بصری خوب یک سایت، از جمله موضوع، لوگو، فونت ها، رنگ ها، تم ها و... حرفه ای بودن یک سازمان یا شرکت را نشان می دهد.

طراحی سایت پورتال سازمانی

کیفیت محتوا

ارائه مطالب مرتبط که خوانندگان سایت به خواندن آن تمایل دارند، جنبه بعدی یک وب سایت خوب است. ایجاد استراتژی محتوای خوب می تواند در جذب مخاطب به طور موثرتری عمل کند.

طراحی سایت پورتال سازمانی

مسیریابی مناسب در سایت

مسیریابی، GPS وب سایت شماست. بازدیدکنندگان سایت باید بتوانند به راحتی در داخل سایت حرکت کنند و جاهایی که می خواهند را ببینند. این نوار باید بی نظیر و برای استفاده ساده باشد.

طراحی سایت پورتال سازمانی

گزینه Call to Action

Call to Action مجموعه ای از کلمات جذاب است که باعث می شود، بازدیدکنندگان اقدام فوری در سایت سازمانی داشته باشند. باید بررسی شود که چه کلمه هایی برای وب سایت و مخاطب تان بهتر عمل می کند. در اصل باید چیزی ارزشمند را به مخاطبان تان ارائه دهید.

طراحی سایت پورتال سازمانی

اعتبار وبسایت سازمانی

وبسایت سازمانی خوب، اعتماد بازدیدکنندگان را به دست می آورد. طراحی سایت قوی می تواند یک منبع معتبر برای یک سازمان یا شرکت باشد.طراحی هر صفحه باید متناسب با آن موضوع باشد و باید در هر صفحه سایت، اطلاعات تماس و پیوندهایی به شبکه های اجتماعی وجود داشته باشد.

طراحی سایت پورتال سازمانی

بهینه سازی موتور جستجو

وب سایت های سازمانی توسط موتورهای جستجو رتبه بندی می شوند. این رتبه بندی بر اساس چگونگی بهینه سازی محتواست. امروزه بسیاری ازطراحان وب سازمانی در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو فکر نمی کنند و تنها به ظاهر سایت توجه می کنند. در حالی که طراحی بصری و محتوا، هر دو اجزای ضروری یک سایت موفق هستند.

مراحل ساخت سایت سازمانی درمدیرمارکت

طراحی سایت پورتال سازمانی

مشخص کردن هدف

اهداف خود را از طراحی سایت سازمانی مشخص کنید.و امکانات مورد نیاز خود را با کارفرما مطرح کنید

طراحی سایت پورتال سازمانی

طراحی گرافیکی و تولید محتوا

طراحی بصری یا همان UI/UXسایت که بیانگر نمای سایت است شروع می شود.علاوه بر آن تولید محتوا برای سایت سازمانی با در نظر گرفتن اصول سئو سایت انجام می شود.

طراحی سایت پورتال سازمانی

پشتیبانی سایت حرفه ای

بعد از طراحی وب سایت سازمانی آموزش هایی برای کار با سیستم به شما داده خواهد شد وخدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

امکانات طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت پورتال سازمانی

اهمیت طراحی سایت سازمانی

امروزه بسیاری از کارها و نیازهای روزمره ما بصورت خدمات آنلاین با کیفیت بسیار بالا و سرعتی مثال زدنی ارائه می شود.مردم جامعه تمایل دارند که کارهای روزمره خود را با صرف کمترین هزینه و زمان به انجام برسانند. به همین دلیل است که استفاده از خدمات اینترنتی و طراحی سایت خدماتی بصورت گسترده ای افزایش یافته و در میان کاربران محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده است. در این هنگام یک فرصت بسیار ایده آلی برای شرکت ها و موسسات ایجاد شده است که با اقدام برای طراحی سایت خود،قادر باشند خدمات خود را در سراسر کشور ارائه نمایند و با طیف بسیار گسترده تری از کاربران تعامل داشته باشند. طراحی وب سایت سازمانی باعث سهولت در ایجاد خدمات رسانی و تعامل بیشتر با مراجعین همینطور کارمندان سازمان، اطلاع رسانی و ارائه خدمات بصورت 24 ساعته در سراسر کشور و افزایش اعتبار سازمان درمیان مردم خواهد شد.

سئو در طراحی سایت سازمانی

سئو (SEO) مخفف عبارت انگلیسی Search Engine Optimization است که معنای لغوی آن بهینه سازی موتور جستجو می باشد.این واژه به معنای مجموعه‌ای از اصول و قواعدی است که برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو ،بر روی سایت اعمال می شود.

افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو سبب افزایش احتمال دیده شدن سایت سازمانی شما توسط کاربران می‌شود که ترافیک ورودی سایت را زیاد می‌کند. هرچه ترافیک ورودی به سایت بیشتر باشد، رتبه سایت در موتورهای جستجو نیز تقویت می‌شود و این چرخه به همین شکل ادامه می یابد. البته پارامترهای دیگری مثل میزان باقی ماندن و فعالیت کاربران در سایت نیز روی رتبه سئو سایت تأثیر گذار است.

در طراحی سایت سازمانی نیز باید توجه ویژه‌ای به سئو درون صفحه (On Page SEO) مثل تهیه نقشه XML سایت، متا تایتل‌ها، متا دسکریپشن‌ها، سرعت بارگذاری سایت در مرورگرها، لینک دهی داخلی و خارجی، چگالی کلمات کلیدی و …. شود.

به علاوه قرار دادن محتوای یونیک در سایت که البته جزئی از طراحی سایت محسوب نمی‌شود و از وظایف تیم مدیریت سایت و محتوای آن می‌باشدِ، نیز می‌تواند سبب بهبود سئو سایت سازمانی شود.مجموعه مدیر مارکت با تسلط بر تمامی اصول سئو موجبات قرار گیری سایت شما در نتایج اولیه گوگل را فراهم می کند.

نمونه سایت های سازمانی برتر

هر اداره یا سازمان جهت تجمیع داده‌ها و اطلاعات، و ارائه آن‌ها به مخاطبان و اعضای خود، به یک وبسایت یا پرتال سازمانی جامع و کارا نیاز خواهد داشت. سهولت در اطلاع رسانی به مخاطبان و تعامل نزدیک با آنان، ایجاد هماهنگی و ارتباط بین سازمان‌ها و ادارات، ارتقاء در کیفیت ارائه خدمات، تبادل اطلاعات و انجام فرآیندها به صورت تمام وقت و شبانه‌روزی و ایجاد زیرساخت‌های اطلاعاتی ایمن و استاندارد، همگی از ویژگی های وبسایت های سازمانی برترمی‌باشد.در ادامه تعدادی از سایت های سازمانی موفق را مشاده می نمایید.

سازمان تامین اجتماعی

https://account.tamin.ir

سازمان سنجش

http://www.sanjesh.org

سازمان بهزیستی

https://www.behzisti.ir

[kk-star-ratings]

طراحی پرتال سازمانی با مدیر مارکت

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت سازمانی

شما برای طراحی وب سایت سازمانی ، نیاز به مشورت با افراد آگاه و با تجربه دارید. تیم مدیرمارکت با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین قیمت طراحی سایت سازمانی ، به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را برای پیشرفت و موفقیت با معقول ترین هزینه و بهترین کیفیت بگیرید. کافیست از طریق فرم زیر شماره تلفن و یا ایمیل خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.