اگر به فکر راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید و می خواهید در این مسیر با وجود رقابت زیاد در بازار موفق شوید، باید بدانید که چیزی جز بازاریابی دیجیتال و فروش آنلاین به بهبود و رونق کسب و کار شما کمک نخواهد کرد. اولین قدم در بازاریابی دیجیتال، داشتن وب سایتی است که توسط یک شرکت حرفه ای و با تجربه طراحی شود.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی، داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ضروریست. بسیاری از شرکت ها و یا حتی افراد کار طراحی سایت را انجام می دهند، در نتیجه کارفرما برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت دچار سردرگمی می شود. با خواندن این مطلب به راحتی می توانید یک شرکت طراحی سایت حرفه ای را انتخاب کنید. در زمانی که یک شخص کار طراحی سایت را برای شما انجام دهد، انتظار گرفتن خدمات پشتیبانی را نداشته باشید. اما کار کرن با یک شرکت طراحی سایت مزایای بسیاری دارد که این مزایا می تواند شامل موارد زیر باشد:

چرا پشتیبانی در طراحی سایت مهم است؟

پشتیبانی در شرکت طراحی سایت

بعد از اتمام طراحی سایت ممکن است مسائلی اتفاق بیفتد که سایت نیاز به پشتیبانی داشته باشد. اگر یک شرکت معتبر کار طراحی سایت شما را انجام ندهد ممکن است با مشکل رو به رو شوید. نداشتن خدمات پشتیبانی مناسب باعث میشود رفته رفته سایت طراحی شده از کارکرد خارج و غیرقابل استفاده شود.

پشتیبانی طراحی سایت یک عامل مهم برای قدرتمند بودن شرکت طراحی سایت است.

سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که برای انتخاب شرکت طراحی سایت به چه ویژگی هایی توجه کنیم. در ادامه این موضوع را بخوانید.

بهترین شرکت طراحی سایت چه ویژگی هایی دارد؟

چه مواردی لازم است کارفرمایان برای انتخاب شرکت مناسب به آن توجه کنند؟

نحوه عملکرد شرکت طراحی سایت :

بهترین شرکت های طراحی سایت آنهایی هستند که خودشان کد نویسی سایت و تولید آن بدون استفاده از ابزار ها را انجام می دهند. دلیل این موضوع این است که استفاده از ابزارهای آماده تولید وب به دلیل تسلط نداشتن به هسته ابزار و همچنین عدم انعطاف ابزار، باعث مشکلات، افت کیفیت خدمات و در نتیجه توقف توسعه سایت می شود.

بررسی و مقایسه نمونه کارهای شرکت طراحی سایت :

با بررسی و مقایسه نمونه کارهای شرکت های طراحی سایت از لحاظ گرافیکی، برنامه نویسی و نحوه عملکرد آن ها، می توانید حدس بزنید چگونه سایتی را برای شما راه اندازی می کنند. با این کار شما به انقاط ضعف و قوت تیمی که میخواهید با آنها کار کنید پی می برید. برای بررسی نمونه کارها به کپی رایت شرکت طراحی سایت که عمدتاً در قسمت پایین سایت درج میشود، توجه کنید.

خدمات پشتیبانی شرکت طراحی سایت :

پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین قسمت هایی هست که باید در انتخاب شرکت طراحی سایت به آن توجه کنید. عدم وجود پشتیبانی در طراحی سایت بعد از تحویل سایت و خدمات جانبی می تواند برای کسب و کار شما مشکل ساز شود.
در صورت نبود پشتیبانی مناسب چه از لحاظ نرم افزاری و چه از بعد سخت افزاری و حتی سئو؛ هر چقدر کسب وکارتان حرفه ای باشد اما باز هم در دنیای دیجیتال موفق نخواهید شد.

رعایت کردن اصول سئو در طراحی سایت

شرکت های معتبر و حرفه ای اصول سئو را در زمان طراحی سایت برای صفحات رعایت می کنند. اگر سئوی صفحات شما در زمان طراحی سایت به درستی اجرا شود زودتر به صفحه اول گوگل می رسید و در ادامه مخاطبان بیشتری وارد سایت شما می شوند. نتیجه اینکه در مورد اصول و خدمات سئو با شرکت مورد نظر صحبت کنید تا از رعایت کردن آن اطمینان کافی به دست آورید.

 اختصاص Control Panel به مشتری

Cpanel مدیریتی برای زمان هایی است که خودتان می خواهید تغییرات یا بروز رسانی های کوچکی برای سایت انجام دهید. در این حالت یک Control Panel برای سایت شما ساخته می شود تا خودتان بتوانید کارهایتان را انجام دهید.

 چارت زمانی مناسب

طراحی سایت کار یک یا دو روزه نیست؛ اما شرکت های طراحی سایت می توانند به شما چارت زمانی برای پروژه ارائه دهند. زمان در کسب و کار حرف اول را می زند. تعیین زمان تحویل سایت و برنامه ریزی های مربوط به آن از کارهای یک شرکت طراحی سایت حرفه ای است.

خدمات شرکت طراحی وب سایت

ببینیم شرکت های طراحی سایت حرفه ای علاوه بر طراحی وبسایت، چه خدمات دیگری ارئه می دهند.

طراحی وب سایت اختصاصی

یک طراح وب سایت حرفه‌ای به این موضوع آگاه است که هر وب‌سایتی به رویکرد و روش‌های طراحی متمایز نیاز دارد. می‌دانند که یک وبسایت باید با اهداف، تصویر برند و دستورالعمل های شرکت شما سازگار باشد. طراحی سایت اختصاصی پیام شما را با موفقیت به مخاطبان هدف شما منتقل می کند، مشتریان بالقوه شما را درگیر می کند و نرخ تبدیل بالاتری را به همراه دارد.

کمپین های سئو

هر شرکت طراحی وب سایت حرفه ای باید پشتیبانی پس از راه اندازی وبسایت داشته باشد. این کار موجب توسعه کمپین های SEO به همراه به روز رسانی های Semantic Core برای تمام صفحات فرود می شود.

افزایش نرخ تبدیل سایت

یکی از مهم ترین مسائل در زمینه بازاریابی همین نکته است. این کار باعث می شود ترافیک بیشتری به سایت شما واردشود.برای مثال یک فرم آنلاین می تواند همه CTA ها  را کاربردی کند.

کپی رایتینگ و استراتژی محتوا

محتوای وب سایت شما ارتباط اصلی شما و زبان شما برای برقراری ارتباط با مشتریان است. یک تیم حرفه ای محتوای حرفه ای منتشر می کند و وبسایت شما در ذهن مخاطب باقی می ماند.

با وجود موارد بالا به نظر شما طراحی سایت اختصاصی بهتر است یا وردپرسی؟

طراحی سایت اختصاصی یا وردپرسی؟

شرکت طراحی سایت در شیراز

منظور از طراحی سایت اختصاصی کدنویسی از صفر یک سایت تا تحویل پروژه است. این شیوه از طراحی سایت به دلیل قدرت CMS مورد استفاده (مانند Php یا تکنولوژی ASP.net) علاوه بر سرعت و امنیت بسیار بالا، قابلیت های بسیاری دارد که برای طراحی های خاص فوق العاده است.

در ادامه باید بگویم که وردپرس، بزرگترین CMS دنیاست و به دلیل کاربری ساده و روان، جزو محبوب ترین شیوه های طراحی سایت است.

یک شرکت حرفه ای می داند که با توجه به کسب و کار شما کدامیک برای شما مناسب تر است.

با وجود این اطلاعات ببینم یک سایت خوب به چه شکل هست؟

یک سایت خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

شرکت طراحی سایت

طراحی سایت شاید به ظاهر ساده باشد اما وقتی بیشتر درباره آن می دانید می بینید که کاری بسیار تخصصی، پیچیده‌ و پراهمیت است که باید آن را به تیم حرفه ای واگذار کرد.

ما کار را برایتان راحت کردیم و براساس تحقیقاتی که مردیم لیستی از بهترین ها را برایتان در ادامه این مطلب آورده ایم.

10 شرکت حرفه ای در زمینه طراحی سایت

این لیست را بر اساس نمونه کارها و پشتیبانی شرکت ها تجزیه و تحلیل کردیم تا بهترین شرکت های طراحی سایت را به شما معرفی کنیم.

مدیرمارکت

شرکت مدیرمارکت با نمونه کارهای موفق یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت است که طراحی را هم به شکل اختصاصی یعنی کدنویسی و هم با وردپرس انجام می دهد. اجازه دهید درباره فعالیت شرکت مدیرمارکت بیشتر بگویم.

مزایای شرکت طراحی سایت مدیرمارکت

شرکت طراحی سایت در شیراز

وبسیما

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت وبسیما در سال ۱۳۹۱ تاسیس شده است. با داشتن تیمی خلاق و متخصص، نمونه کارهای موفقی دارند. وبسیما شرکتی خلاق است که رضایت مشتریانش را جلب کرده و توانسته در لیست بهترین شرکت طراحی سایت قرار بگیرد.

ایران سایت

شرکت طراحی سایت

ایران سایت یکی دیگر از شرکت های خوب در زمینه طراحی سایت است. این شرکت در سال ۱۳۷۹ یعنی همزمان با گوگل تاسیس شده و قدمتی بالا دارد و باید هم یکی از اولین نام‌ها در فهرست ۱۰ شرکت برتر طراحی سایت باشد.

وب رمز

شرکت طراحی سایت

شرکت وب‌ رمز در سال ۱۳۸۱ و با هدف ارائه‌ی کیفیتی بین‌المللی وارد عرصه‌‌ی طراحی سایت و خدمات تخصصی وب شده است. این شرکت با ارائه‌ی خدماتی همچون سئو، طراحی پرتال، میزبانی سرور‌های مجازی و CMS اختصاصی جایگاه خود را در بین ۱۰ شرکت برتر طراحی سایت تثبیت کرده است.

کاسپید

شرکت طراحی سایت

شرکت کاسپید با دو دهه تجربه در زمینه‌ی خدمات سایت، فعالیت خود را به‌صورت داخلی و بین‌المللی گسترش داده است. اگر برای طراحی سایت کاری خود به این شرکت مراجعه کنید، می‌توانید خدماتی از قبیل طراحی سایت، بهینه‌سازی وب‌سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی استارتاپ را نیز به کاسپید بسپارید.

سه سوت وب

شرکت طراحی سایت

گروه فنی و مهندسی سه سوت وب یک شرکت تخصصی خدمات وب و IT با سابقه‌ی بیش از ۱۰ سال است. این تیم با بهره‌گیری از تخصص‌های متنوع در زمینه‌ی طراحی سایت، سئو، برنامه‌نویسی و … جای خود را در میان ۱۰ شرکت برتر طراحی سایت ایران باز کرده است و تبدیل به یکی از برترین آژانس‌های طراحی وب سایت کشور شده است.

نوین

شرکت طراحی سایت

شرک طراحی سایت نوین با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه‌ی طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها، یکی از برترین آژانس‌های طراحی سایت ایرانی است که می‌توانید برای بهبود عملکرد کسب‌وکار آنلاین خود از کمک متخصصین خلاق آن استفاده کنید.

وب وان

شرکت طراحی سایت

شرکت وب وان در سال ۱۳۸۷ و توسط یکی از نخبگان مهندسی نرم‌افزار کشور تاسیس شد. این شرکت با پشت سر گذاشتن پروژه‌های موفقیت آمیز جایگاه خود را در بین ۱۰ شرکت برتر طراحی سایت به دست آورد و امروزه با فریم وورک‌‌های اختصاصی و عملکرد خلاقانه و حرفه‌ای خود در زمینه‌ی طراحی سایت و سئو حرفی آماده‌ی خدمت‌رسانی به شماست.

وب 24

شرکت طراحی سایت

در سال ۱۳۸۸، شرکت وب ۲۴ با ایده‌ای خلاقانه در زمینه‌ی برنامه‌نویسی و طراحی وب‌سایت پا به عرصه‌ی وب و IT گذاشت. این شرکت با استفاده از تیمی متخصص و قبول انواع پروژه‌های مرتبط با طراحی و سئوی وب‌سایت‌ها در کنار شما خواهد بود و استفاده از دانش روز پروژه‌های شما را به اجرا در خواهد آورد.

آی وحید

شرکت طراحی سایت

آی وحید شرکتی قدیمی با متخصصین جوان و به روز است. این شرکت که در بین ۱۰ شرکت برتر طراحی سایت جاخوش کرده است با بهره‌گیری از جدیدترین متدهای طراحی و سئوی سایت تمامی نیازهای وب‌سایت کاری شما را برطرف خواهد کرد.

به نظر شما یک شرکت حرفه ای برای طراحی سایت چه ویژگی هایی دارد؟ اگر در این زمینه تجربه ای دارید لطفا آن را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *