طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

با مدیرمارکت

خدمات پزشکی و درمان به صورت آنلاین به طرز چشمگیری در حال افزایش است. پزشکان و متخصصان می توانند برای معرفی تخصص و خدمات خود اقدام به طراحی سایت پزشکی کنند. اگر شما هم می خواهید با طراحی وب سایت و اپلیکیشن پزشکی خدمات خود را به روز کرده و به صورت آنلاین ارائه دهید کافیست با مشاورین مدیرمارکت در ارتباط باشید . برای برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت طراحی سایت پزشکی روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

طراحی سایت پزشکی

روحی تازه در دنیای طبابت

با مدیرمارکت

طراحی سایت پزشکی و یا طراحی سایت مراکز درمانی موجب می گردد که پزشکان نه تنها نسبت به معرفی تخصص و رزومه خود و نیز ارایه مقالات علمی و یافته های جدید طبی بپردازند بلکه با قرارگیری سرویس های مختلف در طراحی وب سایت پزشکی ثمرات بیشماری نصیب بیماران و پزشکان خواهد گردید.

طراحی سایت پزشکی

مهمترین مزایای طراحی سایت پزشکی

با مدیرمارکت

مراجعات حضوری بیماران به مطب پزشک یا درمانگاه ها از یک طرف موجب اتلاف زمان و انرژی بیمار می گردد و از سوی دیگر پیامدهای دیگری همچون افزایش ترافیک شهری، بروز اثرات منفی روحی و روانی بیمار در اثر منتظر شدن در اتاق انتظار و …. نیز حادث می گردد. اغلب موارد فوق با دسترسی آسان و سریع به یک وب سایت پزشک مربوطه، از میان خواهد رفت و خدمات پزشکی مناسب تری برای شهروندان ایجاد می شود. پزشکانی که به این باور رسیده اند دیگر زمان آن فرا رسیده تا شعبه مطب خود را در عرصه اینترنت نیز دایر نمایند به موفقیت های بیشتری دست یافته و چندین قدم از همکاران خود جلوتر هستند. چرا که آنان از طریق خدمات و سرویس های مختلف طراحی وب سایت پزشکی خود از جمله: تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و … هم بیماران و هم خود را از ظهور اثرات نامطلوب مراجعات حضوری رهانیده اند.

نکات مهم در سایت های پزشکی چیست؟

رعایت تمامی نکات سایت پزشکی توسط تیم مدیرمارکت

طراحی سایت پزشکی

دارای سیستم نوبت دهی

نکته اول

می توان گفت مهم ترین نکته در طراحی سایت پزشکی که مشاور طراحی سایت باید آن را لحاظ کند، برقراری سیستم نوبت دهی است. سیستم نوبت دهی مهم ترین رسالت طراحی سایت پزشکی محسوب می شود. این سیستم علاوه بر آن که برای بیماران باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود برای پزشکان نیز دارای مزایایی از جمله شلوغ نشدن مطب و آرامش بیشتر است.

طراحی سایت پزشکی

کاربر پسند بودن سایت پزشکی

نکته دوم

معمولا در جلسات مشاوره طراحی سایت، شمای کلی از یک طراحی سایت پزشکی کاربر پسند ترسیم می شود. در این مرحله پزشک و مشاور طراحی سایت به هم فکری با یکدیگر نیاز دارند، زیرا پزشک طبق تخصص خود اطلاعاتی می تواند در اختیار مشاور قرار دهد که روند مشاوره طراحی سایت را به سمت و سوی موفقیت هدایت کند.

طراحی سایت پزشکی

پرداخت آنلاین هزینه ویزیت

نکته سوم

مشاور طراحی سایت باید بر سر گزینه پرداخت آنلاین هزینه به صورت کامل یا بخشی از آن با پزشک مشورت کند. برخی از خدمات درمانی نیاز به گزینه رزرو نوبت دارد که شیوه پرداخت آن با اخذ نوبت تفاوت دارد. بنابراین بسته به این که نوبت اخذ می شود یا رزرو، کاربر کل یا بخشی از هزینه را پرداخت خواهد کرد.

طراحی سایت پزشکی

قرار دادن مطالب در حیطه بیماری

نکته چهارم

برای تمام بیماران دریافت اطلاعات در مورد بیماری شان ضروری است. به همین علت قرار دادن مقالات علمی در سایت می تواند برای بیماران مفید باشد. حتی در این خصوص مشاور طراحی سایت می تواند سیستم تست آنلاین برای برخی از بیماری ها را به پزشک پیشنهاد دهد تا در صورتی که مشکل به دست پزشک مربوطه، قابل حل است نوبت اخذ شود.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت واکنشگرا

نکته پنجم

واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن سایت مربوط به قابلیت نمایش سایت در دستگاه های مختلف است. یک مشاور طراحی سایت می داند که امروزه اخذ نوبت آنلاین حتی با تلفن های همراه هم باید امکان پذیر باشد. بنابراین سایت در تمام دستگاه ها از جمله تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت باید قابل نمایش باشد.

طراحی سایت پزشکی

تشکیل پرونده آنلاین برای بیمار

نکته ششم

در گذشته و سیستم های سنتی نوبت دهی، افراد به پرونده های درمان خودشان نداشتند؛ اما در طراحی سایت پزشکی، بیماران باید به پرونده های پزشکی خود دسترسی داشته و بتوانند آن را مشاهده کنند. در جلسه مشاوره طراحی سایت حتما در خصوص میزان دسترسی بیمار به اطلاعات درمان باید با پزشک مشورت شود.

یک سایت پزشکی دارای چه قسمت هایی است؟

طراحی سایت پزشکی باتوجه به کارکرد سایت انجام می شود و با توجه به این نکته که این سایت ها دارای کابردهای متفاوتی هستند صفحه نخست آن ها با هم فرق خواهد کرد؛ اما عمدتا سایت های پزشکی شامل قسمت های زیر می باشد

درباره ما

در این قسمت طراح پزشک در مورد توانایی های خود صحبت کرده واز افتخارات خود می گویید. در این قسمت پزشک برای جلب توجه بیماران می تواند رزومه تحصیلی وکاری خود را به نمایش بگذارد.

تماس با ما

این قسمت شامل فیلدهای است که بینندگان سایت و کاربران می توانند نظرات انتقادات وراهنمایی های مورد نیاز از پزشکان را بگیرند.

رزرو آنلاین

این قسمت فقط به منظور رزرو نوبت لحاظ خواهد شد. اما در بیمارستان ها این بخش خود دارای چند زیر ایکون دیگر از قبیل جستجو پزشک، تفکیک پزشکان از لحاظ تخصص و رزرو آنلاین خواهد بود.

اطلاعات پزشکی و تحقیقات

این قسمت در بیشتر سایت های پزشکی بایستی وجود داشته باشد، چون این ایکون مقالات علمی در مورد بیماری ها و درمان ان ها در اختیار کاربران می گذارد.

ثبت کاربر

برخی سایت های پزشکی برای این که بیماران وپزشکان از قسمت های مخصوص به خود استفاده کنند و نیروها وبیماران جدید در سامانه اینترنتی آن ها ثبت شوند این قسمت را در سایت خود قرار می دهند.

موتور جستجو

گاهی اوقات یک سایت پزشکی دارای صفحات وآیکون های متعددی است. در این قبیل موارد داخل سایت جعبه جستجو قرار می دهد تا مراجعین به راحتی به دنبال آنچه هستند بگردند.

خدمات سئو در مدیرمارکت

طراحی سایت بخش اول کار بوده و تنها ساخت یک سایت و قرار دادن نوشته ها و پیوند ها در آن کافی نیست.نکته حائز اهمیت این است که مخاطبین شما،با جستجو عبارات مرتبط به سایت شما برسند. لازمه این کار بهینه سازی سایت است.با بهینه سازی سئو سایت شما با کلمات مورد نظر در صدر جستجو هاخواهد بود.کارشناسان سئو مدیرمارکت با آخرین تغییرات مفاهیم علمی سئو سایت شما را به رتبه اول گوگل میرساند.

شرکت طراحی سایت مدیرمارکت، با توجه به نیاز و سلیقه شما پزشک محترم و اینکه می خواهید چه سرویس هایی در اختیار بیماران و مراجعان خود قرار دهید، طراحی وب سایت شما را بطور کارآمد اجرا نموده و اصول و تکنیک های سئو در طراحی سایت پزشکی را لحاظ می کند.برای سفارش طراحی سایت فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کنند.