طراحی سایت شرکت های ساختمانی و عمرانی

 سایت شرکت های ساختمانی و عمرانی باید دو زبانه باشند که سوابق پروژه های داخلی و بین المللی خود را در آن به زیبایی معرفی کنند، تجهیزات و ماشین آلات و توان عملیاتی خود را نشان دهند و نام برند خود را در فضای آنلاین تقویت کنند.

طراحی سایت ساختمانی

اهمیت طراحی سایت شرکت ساختمانی عمرانی

طراحی سايت شرکت ساختمانی و عمرانی

ساختمان سازی در اکثر نقاط دنیا موجب شده است که صنعت ساخت و ساز در ردیف با اهمیت ترین صنایع قرار بگیرد، این مسئله از مواردی است که نیاز پیوستن شرکت های فعال در صنعت ساختمان به فضای مبتنی بر اینترنت را که یکی از پدیده های جوامع امروزی است افزایش می دهد و طراحی سایت ساختمانی را به عنوان نخستین گام در ورود به دنیای رقابت، در جایگاه بالاتری قرار می دهد.

برای نمایش توانایی های خود و بهترین ارائه ممکن جایی بهتر از فضای مجازی نیست. اينکه از پتانسيل هاي دنيای واقعی بهره مند شويم کاملا درست اما پتانسيل نمايش اين اطلاعات در دنيای مجازی به جامعه بزرگتر را نبايد فراموش کرد.علاوه بر نمايش به مشتريان خود ، جذب و جلب مشتريان جديد ، ارتباطي آسوده تر و… از نکات مثبت داشتن يک وبسايت به شمار ميرود.مدیرمارکت در اين راه همراه شماست و تنوع خدماتی که دارد ميتواند نمايش بهتر خدمات و محصولات شرکت های ساخت و ساز را به عرصه عمل درآورد.

بهترين رسانه تبليغات برای فعالان در صنعت ساختمان

امروزه بر اساس همگانی شدن اينترنت، پيشرفت شبکه های اجتماعی و زير ساخت های ارتباطی، داشتن يک سايت مناسب و حرفه ای ، بهترين تبليغ برای شرکت ها می باشد.طراحی سايت ساختمانی برای شرکت ها میتواند ضمن معرفی خدمات، محصولات و معرفی نمونه پروژه های خود برای مخاطبان ، بازديد کنندگان و علاقه مندان زیادی را به دست بیاورند.

طراحي سايت ساختمانی

امکانات اختصاصی طراحی سايت ساختمانی و عمرانی

بخش معرفي سوابق شرکت، مهندسان و پرسنل

در طراحی سايت ساختمانی بخشی برای معرفی سوابق شرکت، مهندسان و پرسنل اجرا مي شود.

بخش پروژه ها

راه اندازی بخش پروژه‌ها بصورت اختصاصی در طراحی سايت ساختمانی و عمرانی  باعث میشود بهتر دیده شوید و اعتماد بیشتری به توانی های شما بشود.

بخش همکاران

در بخش همکاران به معرفی پيمانکاران و شرکت‌های همکار پرداخته مي‌شود. همچنين می توان در اين بخش از طراحي سايت ساختماني،صفحه‌ای را برای پيشنهادات همکاری در نظر گرفت.

بخش مقالات

راه اندازی بخش مقالات شامل مقالاتی مرتبط با مسايل فنی و حقوقی مربوط به ساخت و ساز علاوه بر بالا بردن آگاهی کاربران بازديد از سايت را بالا می برد.

طراحی سایت ساختمانی

بخش ارتباط با ما

 در بخش ارتباط با ما اطلاعات تماس و نقشه مکان شرکت روی گوگل مپ نمايش داده می شود.

بخش نظرسنجی و ارتباط با کاربران

لحاظ کردن بخش نظرسنجی و ارتباط با کاربران در طراحی سايت ساختمانی از بخش‌های لازم جهت آگاهی از نظرات، پيشنهادات و ميزان رضايت مشتريان است.

بخش گالری تصاوير

بخش گالری تصاوير از بخش‌هايی است که با قرار دادن فيلم‌ها و عکس‌های حرفه ای در زمينه ساخت و ساز قابليت تبديل کاربران به مشتريان شرکت را دارد.

بخش اخبار و آيين نامه‌ها

در بخش اخبار و آيين نامه‌ها می توان آخرين خبرهای مربوط به حوزه ساخت و ساز و آيين نامه‌های کاربردی مرتبط را قرار داد. 

مزايای طراحی وبسايت برای شرکت های ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

ايجاد سايت ساختمانی برای چه گروههايی ميسر می باشد؟

طراحی سایت ساختمانی

شرکت های خدماتی و بازرگانی

مجريان پروژه ها و ارائه دهنده خدمات ساختمانی، طراحی و دکوراسيون جهت معرفي خدمات، پروژه ها، اطلاع رسانی، ثبت سفارش و…. مي توانند از اين سايت ها بهره بگيرند.

طراحی سایت ساختمانی

مهندسان و معماران

طراحان داخلی و مهندسين می توانند با ايجاد سايت شخصی جهت معرفی سوابق علمی و کاری خود استفاده کنند.

طراحی سایت ساختمانی

فروشندگان تجهيزات و محصولات ساختمانی

شرکت های توليدی و عرضه کنندگان تجهيزات و وسايل ساختمانی از ديگر گروههايی هستند که برای فروش محصولات خود می توانند از طراحی سايت ساختمانی بهره مند شوند.

طراحی سایت ساختمانی و عمرانی

طراحی سايت شرکت ساختمانی چطور مي تواند يک شرکت ساختمانی را بهتر به مخاطب خود نشان دهد؟

فرض کنید شما يک شرکت ساختمانی و عمرانی دارید که در زمينه های مختلف آن فعاليت می کنید. با اين حساب حتما دوست داريد تا از مراحل مختلف کار خود عکس برداری کنيد. با اين کار برای پروژه خود يک کاتالوگ از عکس های مختلف در مقاطع زمانی مختلف انجام پروژه تهیه می کنید.تصاويری از زمانی که محل ساخت پروژه يک زمين خالی و يا يک ساختمان قديمی بوده و حالا احتمالا نياز هست برای ساخت پروژه جديد تخريب يا بازسازی شود.تصاويری از محل گود برداری براي احداث ساختمان جديد تصاويری از ماشين آلات ساختمانی و تجهيزاتی که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار ميگيرد.تصاويری از مراحل مختلف ساخت و ساز با حضور کارگران، مهندسين و عوامل مختلف.
و در نهايت تصاوير روزهاي پاياني که ديگر پروژه آماده بهره برداری است.شما تمامي اين کارها را می توانيد در طراحی سايت شرکت ساختمانی و عمرانی خود بگنجانيد. بدون اينکه محدوديتی از نظر فضا داشته باشيد. در واقع فضای يک سايت اصلاً محدود نيست و شما مي توانيد بی نهايت پروژه را به مخاطبين خود معرفی کنيد.

چرا طراحی وبسايت ساختمانی و عمرانی ضروری است؟

نبايد توسعه چشم گير اينترنت را ناديده بگيريم،امروزه بسياری از افراد برای يافتن کوچکترين اطلاعات درخصوص صنايع و تجهيزات ساختمانی در اينترنت به جست و جو می پردازند.علاوه بر اين شرکت های ساختمانی می دانند که بازار ساخت و ساز چه قدر رقابتی شده است و براي شناخته شدن،علاوه بر ساخت و ساز در شهرها،بايد فضای مجازی را هم بسازند.

اهميت توليد محتوا در افزايش بازديد وب سايت ساختمانی چيست؟

شما می توانيد با توليد محتوای کاربر پسند در خصوص پروژه ای که انجام داده ايد توضيحات لازم را بدهيد و حتی کاربر را با پروزه ای که انجام داده اید همراه کنید.

البته اين کار مستلزم داشتن يک تيم حرفه ای طراحی سايت می باشد که به خوبی به اصول سئو سايت اشراف داشته باشد تا بتواند در کنار معرفی کار شما به مخاطب جنبه های سئو سايت شما را نيز در نظر بگيرد.

خدمات قابل ارائه ما

طراحی وبسايت

پشتيبانی و بهينه سازی سايت

بروزرسانی طراحی

راه اندازی کمپين تبليغات در Google Ads

افرايش فروش محصولات و خدمات

طراحی سایت ساختمانی

ساخت وب سايت شرکت های ساختمانی در مدیرمارکت

شرکت مدیرمارکت با توجه به تخصص و سابقه ای که در زمينه طراحي سايت  دارد بصورت کاملاً حرفه ای و تخصصی اقدام به ايجاد وب سايت های مورد درخواست مشتريان خود در زمينه ساختمانی شامل معرفی پروژه های ساختمانی، فروشگاه مصالح ساختمانی، تاسيسات و تجهيزات ساختمانی می کند. 

مدیرمارکت ظاهر وب سايت شما را همچون نمای زيبای يک خانه طراحی و اجرا می کند. و با معرفی آن به موتورهای جستجوگر مانند گوگل آنها را از حضور وب سايت شما در اينترنت مطلع می نمايد.

در صورت تمايل مشتريان، مدیرمارکت قادر است تا قسمت طراحی سايت فروشگاهی را نيز به وب سايت اضافه نمايد. همچنين مدیرمارکت با اجرای سيستم واکنشگرا در طراحی وب سايت های ساختمانی موجب می گردد تا کاربرانی که از طريق تبلت يا گوشی موبايل به مشاهده وب سايت ها می پردازند سايت شما بدون هيچگونه تغيير در فرمت و ابعاد بتوانند براحتی رويت نموده و از آن استفاده کنند.

طراحی سایت ساختمانی

سفارش طراحی سایت با مدیرمارکت

برای طراحی یک سایت بسته به اینکه کارفرما چه امکاناتی را مد نظر داشته باشد زمان طراحی متفاوت است. این مدت زمان برای سایت های ساده بین دو هفته تا 30روز می باشد. طبیعتاً هر چه امکانات درخواستی بیشتر شود این مدت زمان نیز افزایش خواهد یافت.

ابتدا در جلسه مشاوره امکانات مورد نیاز سایت را مشخص میکنیم . سپس با توجه به امکانات ، سیستم برنامه نویسی را انتخاب میکنیم و بعد از آن شروع به طراحی و برنامه نویسی سایت شما میشود .و در مدت زمان مشخص به شما تحویل داده می شود

با توجه به بازار داغ ساخت‌وساز در شهرهای مختلف ایران، یکی از کاراترین و هدفمندترین نوع تبلیغات برای اصناف داشتن یک سایت رسمی است. از پتانسیل اینترنت غافل نشوید. طراحی یک وب‌سایت عمرانی، با جلب اعتماد مشتریان موجب جذب درآمد بیشتری برای شما می‌شود.