طراحی سایت کودکان

دوران کودکی از اهمیت زیادی دارد به این خاطر که بسیاری از ویژگی های شخصیت انسان در همان دوران شکل می گیرد. طراحی سایت های برای کودکان و نوجوانان می تواند در رشد و تربیت کودک و نوجوان تاثیر گذار باشند.

chilren-website-design

چرا طراحی وب سایت کودکان اهمیت دارد؟

طراحی سایت کودکان​

افراد مختلف، برنامه‌های مختلف، بازی‌ها و سرگرمی‌های مختلف، در رشد و تربیت کودک بسیار اهمیت دارد.

نابراین همه پدر و مادرها نیازمند افزایش دانش و آگاهی خود نسبت به کودکان خود هستند.آن‌ها باید بدانند که هر کودک در هر دوره زمانی چگونه باید باشد و چه رفتاری نرمال و طبیعی و چه رفتاری غیر نرمال قلمداد می‌شود

بخش های مورد نیاز برای طراحی وب سایت کودکان چیست؟

طراحی سایت کودکان​

شما در این بخش می توانید مقالات آموزشی مربوط به کودکان را در اختیار والدین گرامی قرار دهید و هم چنین پاسخ گوی سوالات والدین باشید.

در این قسمت شما می توانید از بازی های جذاب اینترنتی مخصوص کودکان،آموزش نقاشی ، کاردستی و هم چنین شعرها کودکانه را در این قسمت قرار دهید.

در این قسمت می توانید فروشگاه اینترنتی راه اندازی نمایید و محصولات خود که شامل پوشاک،اسباب بازی ، سی دی های آموزشی و… است را به فروش برسانید.

چه ویژگی هایی در طراحی وب سایت کودکان باید مد نظر گرفت؟

طراحی سایت کودکان​
طراحی سایت کودکان​

نکته اول

اهمیت دادن به بحث طراحی گرافیکی وب سایت

طراحی سایت کودکان​

نکته دوم

استفاده از يک کتابخانه آنلاين به هنگام طراحي وب سايت کودکان

طراحی سایت کودکان​

نکته سوم

توليد محتواهاي آموزشي براي کودکان و والدين

طراحی سایت کودکان​

نکته چهارم

ارائه فايل هاي صوتي متنوع برای سنین مختلف کودکان

طراحی سایت کودکان​

نکته پنجم

راه اندازي بخش بازی و سرگرمي برای کودکان در سنین متفاوت

طراحی سایت کودکان​

نکته ششم

راه اندازي یک فروشگاه اينترنتي برای ارائه محصولات

با طراحي وب سايت کودک هم مي‌توانيم فضاي امن و شاد را در بستر اينترنت براي کودکان ايجاد کنيد و هم مي‌توانيم با استفاده از مطالب آموزشي سطح دانش کودکان را افزايش دهيم.جالب است بدانيد که اينگونه سايت ها فقط براي استفاده کودکان نيست و بزرگسالان و والدين هم مي‌توانند از مقالات آموزشي مربوط به کودکان استفاده کنند و اطلاعات خود را افزايش دهند.

انواع و اقسام طراحي وب سايت کودکان

طراحی سایت کودکان​

در طراحي وب سايت کودکان يکي از مهم ترين فاکتورها، سن کودکان مي باشد. در واقع طرح کلي سايت و همچنين اجزائي که در آن به کار مي رود با توجه به سن آنها مشخص مي شود. در اين بين چهار رده سني براي کودکان مي توان برشمرد:

  • 3 تا 5 سال
  • 6 تا 8 سال
  • 9 تا 12 سال
  • نوجوانان از 13 سال به بالا

در اين طور مواقع مي بايستي قبل از طراحي وب سايت کودکان، رده سني آنها را مشخص و سپس با توجه به سن آنها اقدام به طراحي نماييد. بعد از اين موضوع مي توان وب سايت هاي کودکان را به دو دسته آموزشي و سرگرمي تقسيم بندي کرد.

وب سايت هايي که براي کودکان طراحي مي شود بيشتر به عنوان معرفي يک مهد کودک، تحصيل کودکان، طراحي سايت براي مدارس و معلمان، طراحي سايت براي ورزش کودکان، ارائه بازي هاي آنلاين کودکانه و يا اينکه مي تواند به عنوان يک منبع و مرجع اصلي براي والدين به جهت کمک گرفتن در تربيت هر چه بهتر فرزندان دلبند آنها باشد.

خدمات مدیرمارکت در زمينه طراحي سايت کودکان

طراحی سایت کودکان​
طراحی سایت کودکان​
طراحی سایت کودکان​

با توجه به درخواست و سليقه شما طراحي سايت کودکان توسط تيم نرم افزاري مدیرمارکت انجام مي شود. شما مي توانيد بنا به سليقه و کسب و کار خود در حوزه کودک وب سايت سفارش دهيد.

طراحی سایت کودکان​

بعلت استفاده زياد کاربران از موبايل يا تبلت اين نياز بوجود مي آيد که قابليت نمايش صحيح در کليه موبايل ها يا تبلت ها بوجود آيد تا کاربران بتوانند با گوشي موبایل خود نيز از خدمات بهره ببرند.

طراحی سایت کودکان​

 مدیرمارکت تلاش مي کند تا شما متناسب با هزينه اي که بابت طراحي وب سايت مي پردازيد به همان اندازه هم نفع ببريد و سعي دارد تا مناسب ترين تعرفه قيمت براي طراحي سايت کودک را ارائه دهد.

امکانات طراحي وبسايت کودکان

طراحی سایت کودکان​
طراحی سایت کودکان​

سئو و بهينه سازي سايت

براي اينکه سايت شما بيشتر ديده شود و کاربران زيادي را جذب کنيد نياز به رعايت اصول سئو و بهينه سازي سايت داريد.متخصصين سئو مدیرمارکت مي‌توانند سايت شما روي هر کلمه اي در گوگل بالا بياورند.

طراحی سایت کودکان​

پشتيباني حرفه اي

تيم مدیرمارکت با پشتيباني حرفه اي که دارد در کليه مراحل ساخت وب سايت کودکان تا انتها همراه شماست.همچنين مي توانيد از طريق آنلاين يا تلفني با پشتيباني حرفه اي مدیرمارکت در تماس باشيد.

فرم سفارش طراحی سایت

شما براي طراحي سايت کودکان ، نياز به مشورت با افراد متخصص و آگاه در اين زمينه داريد. شرکت نرم افزاري مدیرمارکت ، به شما کمک ميکند که بهترين تصميم را بگيريد. کافيست از طريق فرم زير ايميل خود را وارد کنيد.