طراحی سایت دانشگاهی و ساخت پرتال دانشگاه

وب سایت دانشگاهی و یا پورتال دانشگاه راه حل مناسبی جهت مدیریت ، برنامه ریزی و ارتباط با دانشجویان است

خدمات مدیرمارکت در مورد طراحی سایت دانشگاهی

طراحی جذاب و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع نیاز شما، شرکت نرم افزاری مدیرمارکت اقدام به طراحی سایت دانشگاهی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند ، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

طراحی واکنشگرا

کلیه نمونه طراحی سایت دانشگاه که توسط تیم مدیرمارکت ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران میباشد.

پشتیبانی آنلاین

از ویژگی های شاخص تیم مدیرمارکت ، پیشتیبانی آنلاین و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

اهمیت طراحی سایت دانشگاهی

امروزه اکثر کارها از قبیل خرید محصولات خوراکی، تهیه بلیط و رزرو هتل برای مسافرت، اطلاع از آخرین اخبار و بسیاری از موارد دیگر با استفاده از خدمات غیر حضوری و بصورت آنلاین درحال انجام می باشد. در زمینه آموزش و مراکز علمی نیز این موضوع بیش از پیش احساس می شود. برای اینکه دانشجویان قادر باشند براحتی از آخرین برنامه های دانشگاه نظیر روز و ساعت کلاس ها، زمان امتحانات کلاسی و مواردی از این دست اطلاع داشته باشند، همچنین اساتید دانشگاه ارتباط موثر و راحت تری را با دانشجویان خود داشته باشند، نیازمند طراحی سایت دانشگاهی می باشیم.در اصول طراحی سایت برای مراکز علمی و دانشگاه ها می بایست به یک سری نکات از قبیل ظاهر مناسب در زمینه طراحی و رابط مناسب کاربری،گنجاندن امکانات و پارامترهای مهم و اساسی، اجرای مناسب سایت در هنگام تعداد بازدیدکننده زیاد و مواردی از این دست توجه کنیم.

طراحی سایت دانشگاهی
طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت و پرتال دانشگاهی

طراحی سایت و طراحی پورتال دانشگاهی برای اساتید و دانشجویان مزایای بسیاری دارد. به وسیله طراحی وب سایت دانشگاهی این امکان فراهم می شود که آخرین اخبار در زمینه برگزاری کلاس های اساتید، فعالیت های علمی و ورزشی دانشگاه، معرفی کامل دانشکده ها به همراه هیئت علمی و موارد بسیاری دیگر قابل انجام باشد. همچنین طراحی پرتال دانشگاهی کمک می کند که یک پل ارتباطی قدرتمند میان اساتید و دانشجویان شکل گیرید. با استفاده از پورتال هر دانشجو با نام کاربری معین می تواند با استاد درس مورد نظر تماس داشته باشد، تکالیف و پروژه خود را ارسال کند، نمرات خود را مشاهده نماید و از آخرین وضعیت درسی با خبر شود. تیم مدیرمارکت با داشتن نمونه های موفق طراحی سایت و پرتال ، این فرصت را برای موسسات علمی فراهم نموده که درخواست خود مبنی بر طراحی سایت دانشکده را ارائه نمایند.

ویژگی‌ها و کاربردهای طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی

سرويس ها و خدمات بارز طراحی سايت دانشگاهی

 • طراحی صفحه معرفی
 • طراحی سایت دانشگاهی :  چارت سازمانی
 • طراحی بخش ارتباط با دانشگاه
 • طراحی صفحه اعلانات
 • طراحی سایت دانشگاهی : صفحه تقویم آموزشی
 • طراحی سایت دانشگاه : صفحه انتخاب رشته
 • طراحی سایت دانشگاهی :  بخش ثبت نام
 • پنل کاربری یا قسمت ورود اعضا برای دانشجویان
 • طراحی سایت دانشگاه : سیستم پرداخت آنلاین
 • پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری
 • طراحی صفحه قوانین
 • طراحی سایت دانشگاهی : صفحه اخبار
 • طراحی صفحه مقالات
 • طراحی سایت دانشگاهی : گالری
 • طراحی آرشیو پایان نامه

مزایای طراحی سایت دانشگاهی با مدیرمارکت

چارت سازمانی

شامل بخش های مختلف مانند مدیریت دانشگاه – معاونت دانشجویی – اداره امتحانات – مدیر آموزش – خوابگاه می باشد.

ارتباط با دانشگاه

در این بخش، اطلاعات مربوط به تماس با بخش هایی مثل: روابط عمومی - آموزش – معاونان و... قرارمیگیرد .

تقویم آموزشی

دروس مربوط به هم رشته – ساعات و روز کلاس ها – نام اساتید – نام ساختمان و شماره کلاس در هر نیمسال تحصیلی می تواند در این بخش قرار گیرد.

پرداخت آنلاین

به منظور پرداخت شهریه دانشجویان ، هزینه خوابگاه و دیگر هزینه ها به همراه سیستم حسابداری خودکار

لینک اتصال

اتصال به سامانه های مورد نیاز دانشجو مانند: تغذیه و یا خودکارسازی آموزشی و حفظ ارتباط بخش ها با یکدیگر

صفحه گالری

در راستای نمایش امکانات، فضای دانشگاه، نمایش بخش های مختلف مثل: سالن ورزشی، آزمایشگاه، خوابگاه، تجهیزات کمک آموزشی صفحه گالری در طراحی سایت دانشگاه لحاظ می گردد

ویژگی بهترین سایت های دانشگاهی

از آنجایی که درصد زیادی از دانشجویان و همینطور کارکنان دانشگاهی برای برقراری ارتباط با دانشگاه و انجام اموری نظیر ثبت نام، اخذ واحد تحصیلی برای یک ترم، مشاهده نمرات، دریافت ژتون غذا و بسیاری از فعالیت های دیگر مرتبط با دانشگاه، از وب سایت دانشگاه استفاده می کنند، بنابراین طراحی وب سایت دانشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است.از سوی دیگر طراحی وب سایت دانشگاهی برای دانشگاه هایی که به ایجاد یک تجربه کاربری خوب برای دانشجویان خود اهمیت می دهند در اولویت قرار دارد. در اینجا به بیان ویژگی های لازم برای طراحی یک وب سایت دانشگاهی خوب می پردازیم و سپس تعدادی از وب سایت های دانشگاهی برتر را به شما معرفی می کنیم.

دانشگاه شیراز

https://sess.shirazu.ac.ir

دانشگاه اصفهان

https://iut.ac.ir

دانشگاه تهران

https://ut.ac.ir

سئو سایت دانشگاهی

با وجود اینکه در دنیای مدرن امروز تمامی دانشگاه ها یا یک سایت تخصصی جدا دارند و یا از سیستم های مدیریتی جامع مخصوص دانشگاه ها مثل سیستم گلستان استفاده می کنند، اما به دلیل اهمیت جذب دانشجو و بودجه، روسای اغلب دانشگاه ها به دنبال بهینه سازی و بهبود رتبه سایت خود در نتایج سرچ گوگل هستند.به منظور بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو مانند گوگل، باید اصولی رعایت گردد که به آن سئو سایت یا بهینه سازی سایت گفته می شود. با رعایت کردن اصول سئو، کاربران پس از سرچ نمودن نام دانشگاه یا کلمات کلیدی مروبوطه به راحتی سایت شما را پیدا خواهند نمود و این امر موجب پیشی گرفتن سایت دانشگاهی شما در مقابل سایر سایت های دانشگاهی در جذب دانشجو می شود.سئوکاران مدیرمارکت با بهره گیری از جدیدترین اصول و قوانین سئو،آماده خدمات رسانی بی نظیر خود به شما عزیزان می باشند.

مشاوره رايگان و اختصاصی


اولین قدم برای شروع سفارش طراحی سایت، این است که تیم طراحی سایت ما از نیازهای شما دقیقا مطلع شوند و پس از نیازسنجی امکانات سایت مدنظر شما در مراحل بعد به شما ارائه شود . پس همین الان میتونید برای مشاوره اقدام فرمایید

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.