طراحی سایت انتشارات و چاپ

با توجه به گسترش اینترنت افراد برای انجام بسیاری از کارهای خود در زمینه های مختلف از اینترنت استفاده می کنند.طراحی سایت انتشارات و چاپ نیز برای در برگرفتن طیف وسیعی از مخاطبین و مشتریانی که هرکدام سلیقه ی مختص به خودشان را دارند، به منظور رونق بخشیدن به کسب و کار ناشرین و  ارائه دادن خدمات آسان و سریع به مشتریان  الزامی می باشد.

ضرورت طراحی سایت حرفه ای انتشارات چیست؟

اگر شما صاحب یک مرکز انتشارات و چاپ هستید، نیاز به طراحی یک سایت انتشارات دارید تا همه کتاب‌هایی را که تحت عنوان انتشارات شما چاپ می‌شود به علاقه‌مندان آن‌ها معرفی کرده و نحوه تهیه آن‌ها را نیز مشخص کنید. همچنین برای پاسخگویی به نیازهای آن دسته از کتاب‌خوان‌هایی که نسخه‌های الکترونیکی کتاب‌های شما را ترجیح می‌دهند نیز باید یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب‌ سایتی. یک وب‌ سایت کاملا تخصصی و مخصوص انتشاراتی خود.

مزایای طراحی سایت چاپ و انتشارات چیست؟

بهينه سازي سايت املاک

سیستمی کردن امورمشتریان و کاهش خطای انسانی

دسترسی به بازار جدید مشتریان اینترنتی در سطح کشور

Customer satisfaction and loyalty

افزایش رضایت و وفاداری مشتریان به مرور زمان

افزایش گستره ارتباطی بین شما و مخاطبانتان

آگاهی از نظرات کاربران از طریق بخش انتقادات و پیشنهادات

سرعت و دسترسی پذیری بالای مجموعه شما

وظیفه وب سایت انتشارات و چاپ چیست؟

وظیفه وب سایت انتشارات برقراری ارتباط با خوانندگان و علاقمندان کتاب‌های مختلف از طریق اینترنت می‌ باشد. ارتباطی که شامل، اطلاع رسانی درباره آخرین کتاب‌های چاپ شده انتشارات، کتاب‌های در دست چاپ،لیست کتاب های پر فروش،معرفی نویسندگان کتاب های موجود در سایت انتشارات،فروش آنلاین کتاب (کتاب الکترونیک) و بسیاری از اطلاعات مفید دیگر درباره انتشارات می‌ باشد.

ارتباط با خوانندگان

سایت انتشاراتی چه امکاناتی می تواند داشته باشد؟

طراحی سایت چاپ و انتشارات برای همه

امکاناتی که طراحی سایت چاپ و انتشارات در اختیار کاربران فضای مجازی قرار می‌دهد، هم برای فعالان عرصه‌ی صنعت نشر مانند انتشاراتی ها و هم برای کسانی که جزء مشتریان این صنعت هستند بسیار کاربردی به حساب می‌آید

فعالان عرصه‌ ی صنعت چاپ و نشر

 با حضور فعال افراد در فضای گسترده اینترنت و رصد مداوم آن توسط آنها،صنعت چاپ و نشر نیز از دید مخاطبان این حوزه دور نمانده و صاحبان انتشاراتی خدمات و محصولات خود را به مخاطبان معرفی کرده و به فروش می‌رسانند.  با ساخت سایت چاپ و انتشارات به صورت شبانه روزی و با جذاب ترین روش‌ها به ارائه‌ خدمات و محصولات به مشتریان خود بپردازید و در طول شبانه روز حتی ثانیه ای را از دست ندهید.

مخاطبان صنعت چاپ و نشر

در اغلب موارد مخاطبان صنعت چاپ و نشر، نیازهای خود را از طریق اینترنت برطرف می‌­کنند؛ چرا که با حضور در اینترنت و با چند کلیک ساده و به دور از اتلاف وقت می­‌توانند انواع انتشاراتی ها، کتابفروشی ها و تمامی حوزه های فعال در این عرصه را پیدا کنند. اگر شما در زمینه انتشارات مشغول فعالیت هستید، با طراحی سایت  این امکان را فراهم می‌کنید که افراد با ورود به سایتتان نیازهای خود را برطرف نمایند.

ویژگی های وب سایت انتشاراتی

ویژگی اصلی که در طراحی سایت انتشارات باید ایجاد نماییم، معرفی کامل انتشارات و محصولات آن در قالبی مشخص و معین می باشد. در این وب سایت باید محصولات و نحوه معرفی آنها به شیوه ای باشد که باعث سردرگمی مخاطبان نشود، زیرا با توجه به تنوع زیاد محصولات اگر دسته بندی صحیح انجام نشده باشد، جستجو برای پیدا کردن محصولی خاص ممکن است دشوار شود. برای این منظور باید از طراحی حرفه ای و اصولی وب سایت استفاده نماییم.

ویژگی های اصلی وب سایت انتشاراتی حرفه ای چیست؟

گرافیک جذاب

ظاهر گرافیکی جذاب و متناسب

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

واکنش گرا

ریسپانسیو بودن سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو عامل موفقیت وب سایت انتشاراتی

سئو به معنای انجام فعالیت‌ها و اقداماتی جهت بهینه‌ سازی وب‌سایت در موتورهای جستجو است. با این کار، هنگام جستجوی نام کتاب‌هایی که در انتشارات شما موجود است، وب‌سایت شما در صفحه اول پیشنهاد‌های موتور جستجو مانند گوگل قرار می‌گیرد. این امر سبب بالا رفتن بازدید و ترافیک سایت شما می‌شود و به افزایش درآمد و گسترش کسب و کار شما کمک فراوانی می کند.مجموعه مدیرمارکت این اطمینان را به شما می دهد که با رعایت تمام اصول، خدمات سئو سایت شما را به بهینه ترین حالت ممکن انجام دهد و از این طریق به افزایش بازدید سایت و در نتیجه افزایش درآمد شما کمک می کند.

ریسپانسیو بودن سایت انتشاراتی

واکنش گرا بودن وب‌سایت به این معنا است که محتوای وب‌سایت شما متناظر و متناسب با نوع دستگاه کاربر و اندازه صفحه‌نمایش آن نمایش داده شود، چراکه ساختار محتوای ارائه‌شده وب‌سایت شما به یک لپ تاپ باید متفاوت از ساختاری باشد که برای یک موبایل نمایش داده می‌شود.این مسئله در جلب رضایت کاربر از سایت شما بسیار اهمیت دارد.

responsive

نمونه هایی از سایت چاپ و انتشارات

چاپ و نشر آنلاین

chaponashronline.ir

چاپ اقا

https://chapagha.com

چاپ روز

https://chaprouz.com

[kk-star-ratings]

سفارش طراحی سایت چاپ و انتشارات

با توجه به اهمیت و مزایای ذکر شده در زمینه‌ی طراحی سایت انتشاراتی،شما می‌توانید برای سفارش طراحی سایت خود و یا حتی دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق تکمیل فرم زیر با ما ارتباط برقرار کنید. سپس تیم حرفه ای مدیرمارکت با درنظر گرفتن نیاز های شما خدمات خود را ارائه می‌دهد.