طراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت دکوراسیون بهترین روش برای به نمایش گذاشتن نمونه کارهای شما در سطح وسیعی از جامعه است.به عبارت دیگر با طراحی سایت شما مکانی را برای به اشتراک گذاشتن نمونه کارهایتان در اختیار دارید و دیگران می توانند به راحتی از آنها دیدن کنند و طبق سلیقه ی خودشان دکوراسیون مورد علاقه شان را سفارش دهند.بنابراین لازم است برای طراحی سایت دکوراسیون داخلی همین حالا دست به کار شوید.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی
هدف از طراحی سایت دکوراسیون داخلی

هدف از طراحی سایت دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی نقش زیادی در استفاده بهینه و افزایش کاربری فضاها دارد.
تاثیر زیبایی فضا از بعد روانشناختی بر روحیه، از دید هیچ کس پوشیده نیست. از طرفی اشخاصی هستند که مرتب به فکر تغییر دکوراسیون قسمتی ازمنزل یا محیط کار خود هستند. اکثراین افراد زمان کافی برای گشت وگذار درفروشگاه ها و خرید از آنها را ندارند و همیشه راحت ترین راه یعنی سفارش از فروشگاه ها و طراحان دکوراسیون اینترنتی را برای رفع نیاز خود انتخاب می کنند.بنابراین شما می توانید با طراحی سایت دکوراسیون داخلی این امکان را برایشان فراهم آوردید که به سادگی به اهداف خود دست پیدا کنند .علاوه برا این شما میتوانید با طراحی سایت دکوراسیون داخلی به بهترین روش به تبلیغ و گسترش کسب و کار خود بپردازید.

دکوراسیون داخلی1
دکوراسیون داخلی2
دکوراسیون داخلی3
دکوراسیون داخلی4

طراحی سایت دکوراسیون داخلی چه مزایایی دارد؟

شما با طراحی سایت دکوراسیون داخلی مزایایی را هم برای خود و هم برای مشتریانتان به ارمغان می آورید.در ادامه چندین مورد از مزایای طراحی سایت را به اختصار بیان می کنیم.

عدم محدودیت زمانی

عدم محدودیت زمانی

با طراحی سایت دکوراسیون شما برای خود نمایشگاهی 24 ساعته راه اندازی می کنید که مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز از آن دیدن کنند.

عدم محدودیت مکانی

عدم محدودیت مکانی

با طراحی سایت دکوراسیون داخلی محدودیت مکانی از بین می رود و مشتری می تواند از هر جایی برای ثبت سفارش و مشاوره دکوراسیون داخلی اقدام کند.

بهبود خدمات رسانی

بهبود خدمات رسانی

با طراحی سایت دکوراسیون داخلی می توانید دائما فرآیند امور سفارش کالا، خدمت رسانی و پشتیبانی را برای مشتریان تسهیل ببخشید.

جذب مشتریان بیشتر

جذب مشتریان بیشتر

 با گسترش فضای مجازی ، چنانچه شما  به طراحی سایت دکوراسیون اقدام کنید، فرصتی برای دیده شدن هنر و خدمات خود به دست می آورید.

برندسازی

برندسازی

با طراحی سایت دکوراسیون داخلی و قرار دادن نمونه کارهای خود در آن ،می توانید برند خود را جهانی کرده و به کسب و کار خود رونق و اعتبار ببخشید.

افزایش درآمد

افزایش درآمد

طراحی سایت دکوراسیون داخلی فرصتی را برای دیده شدن و جذب مشتری بیشتر فراهم می کند که این خود افزایش درآمد را برای شما به همراه دارد.

سرویس ها و امکانات طراحی سایت دکوراسیون داخلی چیست؟

در طراحی سایت دکوراسیون با توجه به خدمات یا محصولاتی که شرکت یا فروشگاه ارائه می دهد می توان سرویس های مختلفی را در نظر گرفت که بطور کلی برخی از آنها به شرح زیر است:

درباره ما

صفحه درباره ما

تاریخچه فعالیت های شرکت، رزومه و برشمردن برخی از پروژه های بزرگ شرکت و افتخارات کسب شده توسط آن  در این صفحه به نمایش در می آید.

طراحی بخش محصولات و خدمات

محصولات و خدمات

معرفی محصولات و یا خدمات مختلف در زمینه دکوراتیو مانند محصولاتی همچون کاغذ دیواری، انواع کناف و… یا خدماتی مانند : نورپردازی، کناف بندی و …

طراحی صفحه تماس

صفحه تماس با ما

در این صفحه آدرس و اطلاعات و شماره های تماس با واحد فروش و نصب، خدمات پس از فروش و نیز فرم ارتباط  آنلاین با فروشگاه  پیاده سازی می گردد.

طراحی قسمت پروژه ها

طراحی قسمت پروژه ها

 در این قسمت پروژه های انجام یافته به همراه مشخصات و توضیحات برای کاربران به نمایش گذاشته می شود.این قسمت یکی از مهمترین آیتم های سایت می باشد.

طراحی سیستم عضویت

طراحی سیستم عضویت

بخش عضویت در سایت باید به گونه ای ساده پیاده سازی شود تا کاربران بتوانند به راحتی و با چند کلیک در سایت ثبت نام کنند و از خدمات بیشتر سایت بهره ببرند.

طراحی صفحه مقالات

طراحی صفحه مقالات

مقالات و مطالب مرتبط با دکوراسیون داخلی مانند: توضیحات انواع مبلمان،مقرنس کاری، فنگ شویی، گچ بری، کناف کاری ، نورپردازی و …در این قسمت قرار می گیرد.

بخش ثبت انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات

در سایت باید بخشی به عنوان ثبت انتقادات و پیشنهادات  مشتریان پیاده سازی شود و برای مدیر یا کارشناسان قابل رویت باشد.این بخش در پیشرفت مجموعه نقش مهمی دارد.

طراحی صفحه اخبار

طراحی صفحه اخبار

اعلام برنامه های نمایشگاهی فروشگاه یا شرکت، رویدادهای مرتبط با حوزه معماری و دکوراسیون و معرفی تکنیک ها و مواد اولیه جدید و …در این بخش قرار می گیرد.

صفحه سوالات رایج

صفحه سوالات رایج

سوالات عمومی مشتریان در مورد چیدمان، رنگ،جنس، هزینه ها و …  در این بخش قرار می گیرد و کارشناسان شما موظف هستند در کوتاه ترین زمان ممکن به آنها پاسخ می دهند.

دیگر امکانات مهم سایت دکوراسیون داخلی

طراحی قسمت ایده پردازی

طراحی قسمت ایده پردازی

خلاقیت و ایده های جدید و یا متدهای خارجی و همچنین دریافت ایده کاربران و اعمال آن در طراحی ها در این قسمت قابل پردازش است.

طراحی بخش استودیو

یکی ازجذاب ترین بخش های سایت دکوراسیون ،بخش استودیو است. در این قسمت مشتری می تواند لوستر یا مبل خود را به سلیقه خود انتخاب نماید و نحوه چیدمان آن در فضای اتاق را طراحی و تجسم نماید.

طراحی بخش استودیو
بخش اتصال به درگاه های بانکی

طراحی بخش اتصال به درگاه های بانکی

یکی از مهم ترین ویژگی های سایت دکوراسیون، اتصال آن به درگاه بانکی و انجام تراکنش بصورت آنلاین است. داشتن درگاه بانکی مزیت های بیشماری برای شما و خریداران تان مهیا می کند. پرداخت آنلاین علاوه بر سرعت بالا و سهولت استفاده، از امنیت مناسب تری هم برخوردار است.

نکات مهم درطراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

ریسپانسیو به معنای واکنش گرا می باشد.در طراحی ریسپانسیو سایز منو و دیگر المان ها متناسب با صفحه نمایش کاربر تنظیم می‌شود، اگر صفحه نمایش بزرگ باشد همه اطلاعات به صورت کامل نمایش داده خواهد شد اما اگر کاربر از صفحه نمایش کوچک استفاده کند اجزا متناسب با سایز صفحه تغییر سایز می‌دهد.این ویژگی برای جذب مخاطب بسیار حیاتی است.

گرافیک مناسب و جذاب

استفاده از گرافیک مناسب و جذاب می تواند باعث جذب مخاطبان نسبت به پروژه های شما شود. تیم تخصصی مدیرمارکت با داشتن گرافیست و انیمیشن کاران حرفه ای آمادگی خود را برای طراحی سه بعدی دکوراسیون سایت شما اعلام می نماید و با ارائه محیطی شبیه به واقعیت ، کاربر آنلاین وب سایت شما را در داخل فضای مورد نظرشان قرار می دهند.

سئو و بهینه سازی سایت دکوراسیون

اهمیت سئو در این موضوع است که میزان بازدید از سایت با تعداد مشتریان شما رابطه ی تنگاتنگ دارد. یکی از مواردی که موجب بالا رفتن بازدید سایت شما می‌شود پیاده سازی درست اصول و قوانین سئو روی سایت است. سئو موجب بهینه شدن سایت شما می‌شود و اینگونه اعتبار سایت دکوراسیون خود را بالا می برید و درصدر نتایج گوگل جای می گیرید.

[kk-star-ratings]

سفارش طراحی سایت دکوراسیون داخلی

شما به وسیله  سفارش طراحی سایت دکوراسیون یک تبلیغات بسیار موثر با هزینه ای بسیار اندک انجام خواهید داد که سودآوری زیادی را در دراز مدت برای شما به همراه دارد.مجموعه مدیرمارکت با خدمات حرفه ای ساخت وب سایت دکوراسیون و به کارگیری قوانین بهینه سازی سایت،می تواند سایت شما را در نتایج اولی گوگل نمایان سازد و از این طریق باعث رونق هرچه بیشتر کسب و کار شما و افزایش رضایت مشتریانتان شود.ما مفتخریم در این مسیر همراه شما باشیم.