طراحی سایت نمایشگاهی

برای داشتن سایت نمایشگاهی موفق، لازم است که ابتدا به خوبی بررسی کنید که هدف و نیاز شما از طراحی سایت نمایشگاهی چیست. میتوانید برای تاثیرگذاری بیشتر، از ایده های رقبا استفاده کنید و طرح خود را به اجرا بگذارید، همچنین میتوانید پیشنهادات مناسب را از طراحان دریافت کنید.

طراحی سایت نمایشگاهی
+
سال های همراهی
+
پروژه های انجام شده
+
پروژه های در حال انجام
تعداد اعضای تیم

طیف وسیع طراحی وب سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی برای چه مشاغلی قابل اجراست؟

نمایشگاه ها با کاربری های متفاوت بطور دائمی یا فصلی، عمومی و تخصصی، سیار و ثابت بصورت منطقه ای، شهری، بین المللی هر ساله و یا در بازه های زمانی خاص و یا دوره ای برگزار می گردد. از اینرو طراحی وب سایت برای هرکدام نیز طیف های گسترده و وسیعی را شامل می گردد. از طراحی سایت نمایشگاهی بهاره، طراحی سایت نمایشگاه خودرو، طراحی سایت نمایشگاه لوازم خانگی، طراحی سایت نمایشگاهی پاییزه، طراحی سایت نمایشگاه هنری، طراحی سایت نمایشگاه ماشین آلات و ادوات، طراحی سایت نمایشگاه های بین المللی و … در زمره این مقوله است.

هدف از طراحی وب سایت نمایشگاه

هدف از طراحی وب سایت نمایشگاهی چیست؟

بطور کلی هدف از طراحی سایت نمایشگاه به نمایش گذاشتن محصولات جدید، ارایه فناوری ها و تکنولوژی های نوین، اطلاع رسانی در زمینه برنامه ها، بازه زمانی کاری و تاریخ نمایشگاه، معرفی سالن ها و غرفه های مختلف نمایشگاه، بازتاب رویدادها و اخبار مربوطه، انعکاس نظرات بازدیدکنندگان، ایجاد ارتباط بین مردم و مدیران و گردانندگان نمایشگاه و متولیان امر و در نهایت ذکر نتایج و تحلیل دستاوردهای نمایشگاه می باشد.

امکانات سایت نمایشگاهی

امکانات طراحی سایت نمایشگاهی چیست؟

هنگامی که طراحی سایت نمایشگاهی موفقی داشته باشید، خواهید توانست به عنوان یک برند معتبر خود را معرفی کرده و در کسب درآمد خود قدمی موثر بردارید. این موضوع می­تواند به شما در فاصله گرفتن از رقبا بسیار کمک نماید.

شما می توانید در سایت نمایشگاهی خود، صفحه ای را به عنوان آرشیو در نظر بگیرید تا بتوانید رویدادها و نمایشگاه هایی را که برای کسب و کار خود ایجاد می کنید، ثبت کنید. این آرشیو می تواند کمک کند که در مواقع لزوم به اطلاعات مورد نیاز در آن دسترسی داشته باشید.

می توان یک صفحه برای نظرسنجی در نظر گرفت تا نظرات کاربران را دریافت کرده و تعامل مناسبی را با آن ها ایجاد نمود. این کار می تواند باعث شود که از تقاضای مشتریان خود با خبر شده و مطابق با آن ها ارائه خدمات اراده دهید.

 داشتن یک صفحه برای معرفی کامل خود و خدمات یا کالایی که ارائه می­دهید، ضروری است. اینکه چه کسانی با شما و در مجموعه شما همکاری می­کنند و مهارت­ها و تخصص آن­ها چیست،نقش مهمی در جلب اعتماد مشتریان دارد. 

از دیگر امکانات سایت نمایشگاهی

اصل مهم در طراحي وب سايت نمايشگاهی چند زبانه بودن آن است و اين مورد علی الخصوص در ساخت سايت نمايشگاه های بين المللی حائز اهميت است.گزينه های انتخاب زبان معمولا يا در صفحه اينترو intro (مقدمه ورود) قرار داده می شود و يا در صفحه اول اصلی. که کاربر می تواند زبان مورد نظر خود را برگزيند.

اطلاعات تماس از قبيل فرم تماس، آدرس و شماره تلفن بخش های مختلف نمايشگاه در اين صفحه جايگذاری می گردد.

جدول زمانبندی برگزاری هرکدام از نمايشگاه ها به ترتيب در اين قسمت طراحی شده و با کليک بر روی هر يک از فيلدهای جدول، اطلاعات هر نمايشگاه اعم از زمان و ساعات برگزاری، برگزار کننده و اطلاعات تماس مجری، سالن های اختصاص يافته، شماره غرفه ها، توضيحاتی در مورد اهداف و شرکت های حاضر و تعداد غرفه داران و کيفيت آنها قابل مشاهده است.

در اين قسمت ليست عناوين نمايشگاه ها همراه با گريد (درجه بندي) و متراژ و امکانات و هزينه اجاره غرفه براي شرکت هايي که مي خواهند در نمايشگاه غرفه بگيرند ذکر شده است.

مجموعه تصاوير از نمايشگاه های برگزار شده گذشته به تفکيک و نيز تصاويری از نماهای مختلف سالن ها در گالری برای مشاهده گذاشته می شود.

امکانات بیشتر در سایت نمایشگاهی

گزارش مفصل و تحليلی از دستاوردهای هر نمايشگاه، آمار تحليلی استقبال بازديدکنندگان، بررسی ميزان موفقيت و نيل به اهداف هر يک، در اين بخش بيان می شود

ثبت شکايت بازديدکنندگان از طريق فرم تعبيه شده در اين قسمت که حاوي اطلاعلات شاکي و متشاکی و شرح مشکل پيش آمده بوده که به مديريت نمايشگاه ارسال می گردد.

در طراحی سايت نمايشگاهی قسمت های مختلف برای تبليغات از تبليغات متنی تا تبليغات بنری و تبليغات کناری سايدبار، تبليغات در صفحات ديگر می توان در نظر گرفت تا شرکت ها بتوانند با پرداخت هزينه نسبت به درج آگهی خود در اين صفحات اقدام نمايند.

3 گام تا ساخت سايت نمايشگاهی در مدیرمارکت

سفارش طراحی سايت

ميتوانيد بسته به نیاز و کسب و کار خود سايت نمايشگاهی خود را به مدیرمارکت سفارش دهید.

اضافه کردن محتوا به سايت

می توانيد محتواهای خود که شامل متن و عکس هست را به سايت اضافه کنيد.

تبليغات و انتشار سايت

سايت آماده بهره برداري می باشد و می توانید آن را در صفحه اول گوگل ببینید.

ویژگی سایت های نمایشگاهی

در این بخش ابتدا ویژگی های سایت های نمایشگاهی را به صورت مفصل شرح خواهیم داد و سپس تعدادی از آن ها را به شما معرفی می کنیم:

فضای واقعی

نمایشگاه های آنلاین که محیط فیزیکی یک نمایشگاه را شبیه سازی می کنند، بازدیدکنندگان را قادر می سازد تا ورود به یک نمایشگاه واقعی را تجربه کنند. نمایشگاه هایی که با توجه به خواسته ها و اهداف شرکت شما برگزار می شوند

دسترسی آسان

نمایشگاه های آنلاین از طریق کامپیوتر، یا تلفن همراه قابل دسترسی هستند و به راحتی می توانید مخاطبین مورد نظر را در نمایشگاه های آنلاین ما که توسط همه مرورگرها پشتیبانی می شوند گرد هم آورید.

فن آوری پیشرفته

به لطف پلت فرم دیجیتالی کاربرپسند که مفهوم نمایشگاه سنتی را با فناوری مدرن امروزی ترکیب کرده و راه حل های تکنولوژیکی بهبود یافته را ارائه می دهد، می توانید نتایج سریع و عملی را از نمایشگاه های آنلاین دریافت کنید.

ظرفیت بالای بازدیدکنندگان

ظرفیت بازدیدکنندگان در نمایشگاه های سنتی محدود است، این مشکل در نمایشگاه های آنلاین برطرف می شود و سیستم ما می تواند به 500000 بازدید کننده همزمان بدون نیاز به هیچ گونه توسعه یا مداخله دیگری خدمت رسانی کند.

پشتیبانی زنده

برای شرکت ها و نهاد های شرکت کننده خدمات پشتیبانی به صورت آنلاین ارائه می شود. این پشتیبانی ها برای اطمینان از تجربه نمایشگاه بی عیب و نقص ارائه می شود.

سمینارها و کنفرانس های زنده

در نمایشگاه های آنلاین می توان سمینارها و کنفرانس های زنده را برگذار کرد و از آنها می توان برای ارائه کالا و خدمات به مشتریان احتمالی استفاده کرد.

آمار و گزارش های تفصیلی

آماری مانند تعداد بازدیدکنندگان شرکت کننده در نمایشگاه، اطلاعات بازدید از غرفه در انتهای نمایشگاه به صاحبان و موسسات غرفه دار گزارش داده می شود و نتایج بدست آمده به پایگاه داده انتقال می یابد. این گزارشات می تواند گام های بعدی را که باید توسط شرکت ها برداشته شود را روشن کند.

ثبت اطلاعات کاربران

اطلاعات بازدیدکنندگان شما در نمایشگاه های آنلاین قابل ثبت است و مشکل از بین رفتن ارتباط بازدیدکنندگان که اغلب در نمایشگاه های فیزیکی وجود داشت برطرف می شود. همچنین می توانید با بازدیدکنندگانی که از غرفه شما دیدن کرده اند و بعد از نمایشگاه با شما تماس گرفته اند تماس بگیرید.

شرکت سامع پادنوین

www.spnco.net

نیکاتیس

www.nikaatis.ir

ایران کانفیر

Eurasia-expo.com

اوراسیا

www.iranconfair.ir

بهينه سازي سايت های نمایشگاهی

سئو سایت های نمایشگاهی

چنان که اقدام به طراحی سايت نمايشگاهی و يا طراحی سايت مراکز تجاری کرديد بايد اين موضوع را نيز در نظر بگيريد که سايت زمانی معنا پيدا خواهد کرد که بازديد کننده داشته باشد و اگر تعداد اين بازديد کنندگان روبه افزايش باشد کار شما نيز روند مثبت در پيش خواهد گرفت.هدف از بهينه سازی (سئو) سايت افزايش ميزان بازديدکننده و موفقيت کار شما مي باشد که با کمک بررسی های انجام شده در حيطه فعاليت شما و سايت شما صورت می گيرد و بنا به بيشترين و سودمند ترين کلمات که اصطلاحا کلمات کليدي ناميده می شود نام سايت شما در صفحه اول گوگل قرار می گيرد و به اين ترتيب با بازديدکننده بيشتری مواجه خواهيد شد.

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.