طراحی سايت آموزشی

اگر قصد طراحي سايت آموزش آنلاين براي آموزشگاه عمومي يا خصوصي خود را داريد می توانید از خدمات طراحي سايت آموزش آنلاين استفاده کنيد.طراحي سايت آموزش مجازی دقيق و حرفه ای نياز به يک تيم حرفه ای دارد.استفاده از خدمات ما باعث مي شود که فرايند با سرعت بيشتري به جلو حرکت کند. همچنين باعث مي شود که روي زمان پايان پروژه حساب کنيد و بودجه اي براي اينکار درنظر بگيريد. با يک تيم طراحي در ارتباط قرار مي گيريد که از قبل تجربه طراحي سايت آموزش آنلاين را داشته است. در مدیرمارکت ما مي دانيم که چطور يک وبسايت آموزشگاهي موفق خواهد شد.

طراحی سایت آموزشی

اهمیت سایت آموزشی

با افزایش همه گیری بیماری کووید19 ، افراد بسیاری نگران ادامه فرآیند آموزش و یادگیری بودند. اما چیزی نگذشت که آموزش های مدارس و دانشگاه به صورت آنلاین آغاز شد . این مسئله یک چالش بسیار بزرگ برای موسسات و مدارسی بود که هیچ ابزاری برای تدریس آنلاین نداشتند. اما تعطیلی مدارس برای موسساتی که دارای سیستم آموزش آنلاین بودند تاثیر زیادی نگذاشت. به همین خاطر در این دوران طراحی وب سایت آموزش آنلاین رشد بسیار زیادی در بین انواع سایت ها داشت. با استفاده از طراحی سایت حرفه ای آموزشی این امکان وجود دارد که کاربران دسترسی راحتی به مطالب شما داشته باشند و در زمان و هزینه هایشان صرفه جویی شود. همچنین قادر خواهید بود که به افراد بیشتری در فواصل بسیار دور،خدمات آموزشی خود را ارائه نمایید

علت مقرون به صرفه بودن طراحي سايت آموزش مجازی

صرفه جويي در زمان و مکان

صرفه جويي در زمان و مکان . با توجه به در دسترس بودن اینترنت در همه نقاط ،کاربران می توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی و از راه دور،در دوره های آموزشی شما شرکت کنند. 

دستيابي به کاربران بيشتر

دستيابي به کاربران بيشتر در نقاط مختلف و از فواصل دور.زيرا پس از طراحي سايت آموزش مجازي دراينترنت قابليت دسترسي از هر نقطه اي امکان پذير خواهد بود.

فراهم شدن موقعیت برای پیشرفت

اگر طراحي سايت آموزشگاهي به گونه اي انجام شود که در عین سادگی، حرفه ای هم باشد، باعث مي شود که دنيايي از موقعيت ها براي شرکت آموزشي شما فراهم گردد.

نکات مهم در طراحي سايت آموزشي

در موفقيت طراحي سايت آموزشي ويژگي هاي زيادي مطرح است. سايت هاي آموزشي طراحي شده با توجه به نوع مصرف و کاربردي که دارند و هدفي که براي آن طراحي شده اند ويژگي هاي خاص خود را دارند.

ريسپانسيو بودن در طراحي سايت آموزشی

با فراگير شدن استفاده از تلفن هاي همراه هوشمند و تبلت ها به خصوص در بین جوانان و نوجوانان ، ريسپانسيو و واکنش گرا بودن يکي از ملزومات سايت هاي امروزي مي باشد. در صورتي که قالب سايت شما نمايش درستي در موبايل و تبلت نداشته باشد کاربران بسياري را از دست خواهيد داد . 

انعطاف پذيري در طراحي سايت آموزشی

سايت هاي آموزشي بايد به نحوي طراحي  شوند که کاملاً با نياز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفي که براي آن طراحي شده اند پاسخگوي تمامي نياز هاي کاربر باشند. از طرف ديگر سايت هاي آموزشي بايد اين ويژگي را هم داشته باشد که بسته به نيازهاي آينده مجموعه ، امکان اضافه شدن قسمت هاي جديد به راحتي فراهم باشد. 

ارائه اطلاعات دقيق

سايت هاي آموزشي بايددر زمينه هاي مرتبط با فيلد کاريشان اطلاعات ارائه کنند تا بتوانند افرادي که در اينترنت به دنبال اطلاعات مشابه هستند را جذب کرده و به عنوان کاربر دائمي خود نگه دارند. تمام دانشجويان و کاربران بايد بتوانند به راحتي در سايت به دانشکده هاي مختلف رفته و به دنبال اطلاعات مورد نظر خود بگردند.

نقش سئو در سایت های آموزشی

براي موفقيت در هر نوع کسب و کاری شما نياز به انجام تبليغات و بازاريابی خواهيد داشت تا توسط مخاطبان بالقوه ديده شويد، اين مورد در اينترنت نيز مصداق دارد و بايد عمليات بازاريابی اينترنتی انجام دهيد.يکی از اين روش های بازاريابی اينترنتی همان سئو می باشد.در اهميت تأثير سئو بر کسب و کار همين کافی است که بدانيد بيش از 85% کاربران از طريق موتورهای جستجو به وب سايت ها هدايت شده و 50% از آنها همواره محصولات و خدمات مورد نياز خود را به شيوه ی اينترنتی خريداری و دريافت میکنند!وب سایت های آموزشی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

بنابراين اگر در پی يافتن راهی برای موفقيت و دیده شدن در حوزه آموزش هستيد از نقش پراهميت سئو و بهينه سازی سايت بر اساس الگوريتم های موتورهای جستجو غافل نمانيد.سئوی سايت با استفاده از ترفندهایی گاه ساده همچون رعايت نکات هدينگ و گاه پيچيده همچون بهينه سازی مطالب و تصاوير و برقراری اعتبار داخلی و خارجی به سايت، منجر به قرارگيری وب سايت آموزشی شما در صدر نتايج موتورهای جستجویی همچون گوگل می گردد. ديده شدن وب سايت آموزشی شما در نتايج نخستين جستجو، منجر به جلب اعتماد کاربران و دانش پذیران شده و گسترش کسب و کار شما را به همراه خواهد داشت.

سئو و بهینه سازی سایت آموزش آنلاین

مدیرمارکت مي تواند با هزينه هاي اندک تبليغات گوگل را براي سايت شما انجام دهد تا از همان روزهاي نخست بارگزاري سايتتان در رتبه هاي برتر گوگل ديده شويد.

امکانات اختصاصي طراحي سايت آموزش آنلاين

برگزاري امتحانات

ارزيابي خودکار
خط زمان آزمون
نوع سوالات: انتخاب چندگانه، اصلاح چندگانه، پر کردن جاهاي خالي، مرتب سازي، تطبيقي، انتخاب کشويي و…
ارزيابي خودکار / دستي آزمون
تاييد خودکار بعد از منقضي شدن زمان آزمون
پشتيباني آزمون از فايل هاي صوتي، تصويري، لاتکس
آمار آزمون، دانلود نمرات دانشجو

پنل ويژه مدرس و دانشجو

درسيستم طراحي سايت آموزش آنلاين تمامي کاربران سايت اعم از دانشجو و مدرس داراي پنل ويژه با امکانات منحصر به فرد خود مي باشند.

ارسال پيام و اعلان ها

طراحي سايت آموزش آنلاين اين امکان را به مديران سايت مي دهد که با توجه به رويداد هاي مختلف اعلان ها و پيامهاي سفارشي را به کاربران و مدرسين و يا بازاريابان ارسال کند.

ساخت دوره آموزشي

ايجاد و فروش دوره ها
ايجاد و بارگذاري گواهينامه و مدال دلخواه
برنامه درسي و خط زماني دوره
بازخورد و امتياز براي دوره
گروه هاي آموزشي و انجمن هاي اختصاصي
تعيين معيار جايزه براي دوره
پيام هاي خودکار و اعلان ها
بانک سوال

ارئه مدرک پايان دوره

در اين سيستم مي توان به دانشجويان هر دوره مدرک تحصيلي معتبر همراه با گواهينامه اعطا شود .

امکان فروش حق اشتراک

امکان تعريف انواع حق حضويت هاي تعدادي، ماهانه، فصلي و سالانه به شکل هاي مختلف و تعيين سطوح دسترسي بر مبناي حق عضويت دريافت شده است.

دیگر امکانات اختصاصي طراحي سايت آموزش آنلاين

مديريت دوره ها

امکان مديريت دوره هاي مختلف اموزشي شامل ايجاد دسته بندي ها و گروههاي مختلف، تعيين قيمت هاي ثابت و فروش هاي فوق العاده و …

سئو سايت

رعايت اصول مربوط به سئو سايت براي کسب امتياز برتر گوگل و موتورهاي جستجو بسيار مهم است زيرا با در نظر گرفتن اين قواعد سايت شما مي تواند به جذب مشتري بپردازد.در نتيجه رعايت اصول بهينه سازي براي پيشبرد اهداف سايت قابل توجه است.

سازگار با درگاه بانک هاي ايراني

طراحي سايت آموزش آنلاين امکان اتصال به انواع درگاههاي بانکي ايراني، بين المللي واسط و مستقيم را دارد.

بکاپ گيري منظم

کليه وب سايت هاي طراحي شده در مدیرمارکت به صورت روزانه، هفتگي و ماهانه پشتيبان‌گيري مي شوند و در صورت ايجاد تغيير يا خطايي توسط شما، امکان بازگرداني به قبل فراهم است.

ویژگی وب سایت های برتر آموزشی چیست؟

 تعداد زیاد سایت های آموزش آنلاین نشان می دهد که علاقه شدیدی به گزینه های یادگیری راحت و قابل حمل وجود دارد . وقتی می خواهید بهترین سیستم آموزش آنلاین را ایجاد کنید ، باید در مورد تسهیل یک سیستم یادگیری انعطاف پذیر در یک محیط ساختاری ، خصوصی و در عین حال همیشه باز فکر کنید. ساختن یک سیستم آموزش آنلاین مؤثر می تواند در عین حال جالب و چالش برانگیز باشد.اما یک سامانه آموزشی برای موفق شدن نیاز به برخورداری از چند ویژگی مطلوب را دارد که در ادامه آنها را بیان کرده و تعدادی از وبسایت های برتر آموزشی دنیا را به شما معرفی می کنیم.

سایت khanacademy

https://fa.khanacademy.org

سایت udemy

https://www.udemy.com

سایت Coursera

https://www.coursera.org

سایت edx

https://www.edx.org

[kk-star-ratings]

مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر

تخمين زمان و قيمت طراحي سايت آموزشي با توجه به امکانات و ويژگي هاي متفاوتي که ميتوان براي وبسايت در نظر گرفت ميتواند بسيار متفاوت باشد. يکي از موضوعاتي که در هزينه طراحي سايت آموزش آنلاين، موثر است استفاده از هاست قوي مي باشد. از آنجا که اين نوع وبسايت ها مي توانند بازديد بالايي از سوي دانشجويان و دانش آموزان داشته باشد، سايت نياز به استفاده از سرور هاي قدرمند وجود دارد. شما با تماس با تيم مشاوره مدیرمارکت، ميتوانيد از تعرفه ساخت سايت آموزشي و در مورد ويژگي هاي ديگر سايت، مطلع شويد. تيم مدیرمارکت آماده خدمت رساني به شما در زمينه طراحي سايت آموزش مجازي مي باشد.