طراحی سایت شرکت های بازرگانی و صادراتی

طراحی سایت بازرگانی و صادرات برای یک شرکت بازرگانی بسیار ضروری است. صادرات و واردات و به نوعی هر نوع تجارت بازرگانی بر پایه روابط بین المللی بنا شده اند و از این رو می توان اهمیت و ضرورت داشتن سایت بازرگانی و صادرات را درک نمود. تجارت جهانی در عصر حاضر تماما بر روی بستر اینترنت صورت می گیرد و این امر تجارت جهانی و ارتباطات خارج از مرزها را آسانتر و مناسب تر نموده است.

مدیرمارکت در همین راستا به شما بازرگانان عزیز کمک می کند تا بتوانید با کمترین هزینه،طراحی سایت صادراتی خود را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهید.
برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت بازرگانی و یا اطلاع از قیمت طراحی سایت می توانید با ما تماس بگیرید.

چرا نياز به ساخت سايت بازرگانی داريد؟

جذب مشتری براي بازرگانان اولين هدف آنها است. شرکت‌های بازرگانی يا ارائه کننده خدمات واردات و ترخيص کالا که روی واردات و شبکه فروش داخلی کالاهای مشخصی تمرکز دارند که در هر دو صورت برای نمايش اعتبار و معرفی بهتر توانمندی و تخصص خود يا معرفی محصولات و شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود، نيازمند وب سايتی براي اطلاع رسانی می باشند. برای همين احساس نياز به طراحی سايت بازرگانی همواره در آنها احساس می شود.

مزایای داشتن سایت بازرگانی چیست؟

جلب رضايت کاربران هدف

طراحی سايت بازرگانی برای کسب و کار شما سبب ايجاد يک بستر فوق‌العاده به جهت ايجاد اعتماد بی حد و مرز بين شما و کاربران می شود. هر اندازه که طراحی سايت بازرگانی حرفه ای تر باشد، جلب اعتماد مشتريان بيشتر خواهد بود.

افزايش مشتريان و فروش

اگر شما بتوانيد يک سايت بازرگانی حرفه ای با اطلاعات منظم و ويژگی های جذاب داشته باشيد نه تنها در ميان مشتريان خود ايجاد اعتماد می کنيد بلکه بستر مناسبی به جهت گسترش مشتريان و در نتيجه افزايش فروش ايجاد خواهيد کرد.

افزايش وفاداری مشتريان

طراحي سايت بازرگانی قدرتمند به شما کمک میکند تا وفاداری مشتريان خود را افزايش دهيد. شما می توانيد به مشتريان خود خدمات و تخفيفات ويژه ای را ارائه کنيد. اين خدمات سبب می شود تا شما ارتباط قدرتمندتری را با مشتريان خود برقرار کنيد.

امکانات پيشنهادی مدیرمارکت برای طراحی سايت بازرگانی

معرفی خدمات

در اين قسمت خدمات ارائه شده توسط شرکت شما ذکر خواهد شد.

معرفی محصولات

محصولات ارائه شده توسط شما می تواند در بخش محصولات به همراه توضيحات و تصاوير قرار بگيرد.

درباره ما

در اين قسمت می توانيد شرکت خود را معرفی کنيد.

رزومه شرکت

شما می توانيد به واسطه بخش رزومه، برای خود رزومه کاری آنلاين داشته باشيد.

تماس با ما

راه های تماس با شما و همچنين فرم تماس مختص به اين قسمت است.

نمايشگاه ها

در اين بخش فهرست نمايشگاه ها به همراه توضيحات کوتاهی قابل قرار گرفتن است.

گواهينامه ها و افتخارات

در اين قسمت شما ميتوانيد گواهينامه ها و افتخارات و لوح های تقدير خود را قرار دهيد.

معرفی نمايندگان فروش

در اين قسمت ليست نمايندگان فروش شهرها به همراه اطلاعات تماس آنها را ميتوانيد قرار دهيد.

سفارش آنلاين

توسط اين بخش شما ميتوانيد سفارش و يا درخواست را از مشتريان خود دريافت کنيد و فروش خود را بالا ببريد.

چند زبانه بودن وبسايت بازرگانی

درآمد کمپاني های بازرگانی از طريق صادرات و واردات محصولات در تمامي نقاط جهان تامين ميگردد. از اين رو براي بهبود فعاليت شرکت های بازرگانی، بايد طراحی وب سايت بازرگانی به گونه ای انجام گيرد که محدوديت های زمانی و مکانی را از ميان برداشته و داد و ستد و معاملات برون مرزی و درون مرزی براحتی صورت گيرد.مهم ترین موردی که در این راستا برای سایت بازرگانی باید انجام شود قابلیت چند زبانه بودن سایت بازرگانی است که مدیر مارکت این مهم را به نحو احسن برای سایت شما پیاده سازی می کند.

تاثير سئو بر روي وب سايت بازرگانی

در طراحی سايت بازرگانی و تجاری لازم است به مهمترين اقدامي که نياز است بر روی وب سايت انجام گيرد، توجه کنيد. سئو يا بهينه سازی وب سايت براي موتورهای جستجو مهمترين اقدامی است که بعد از طراحی سايت، بايد انجام گيرد.

در واقع سئو صحيح و استاندارد باعث مي شود که وب سايت شما جزو سایت های برتر موتورهای جستجو شود. همچنين در صورتی که سئو اشتباه باشد باعث می شود وب سايت با کلمه کليدی موردنظر شما براي هميشه از نتايج جستجو حذف گردد و يا به اصطلاح پنالتی شود.

در نتيجه هميشه کار سئو سايت را به متخصص سئو بسپاريد. هرگز سئو سايت را دست کم نگيريد؛ زيرا عدم توجه کافی به اين مورد باعث می شود تمام زحمات و هزينه ای که براي طراحی وب سايت بازرگانی صرف کرديد به زيان شما باشد.

شرکت مدیرمارکت یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت و سئو می باشد که می تواند در این امور بهترین تغییرات مثبت را در مجموعه شما از خود یادگار بگذارد.هدف مدیران مدیرمارکت این است که جایگاه حمایت از مشتری و خدمات پس از فروش را به نحو احسن برای حفظ روابط طولانی و مستحکم حفظ کند.

ویژگی سایت های بازرگانی برتر

 ما در این بخش ویژگی های که یک سایت بازرگانی خوب باید داشته باشد را به اختصار بیان می کنیم و سپس نمونه ای از سایت های بازرگانی برتر را به شما معرفی می کنیم: