طراحی سایت وبلاگی

وبلاگ ابزارهايی برای به اشتراک گذاشتن محتوا و بازاريابی در فضای اينترنت هستند.

امروزه ديگر تنها روزنامه ها و نشريات نيستند که می توانند صدای ما را انتقال بدهند. فضای مجازی اين فرصت را فراهم آورده که انسان فرد گرای امروزی بتواند در صورت تمايل صدا، ايده ها، عقايد و تجربيات و حتی کالا و خدمات خود را با ديگران بدون مرز جغرافيايی معرفی کرده، به اشتراک گذاشته و با ساير علاقه مندان تبادل نظر کند.

بنابراین  می توانید همین حالا برای راه اندازی وبلاگ شخصی خود اقدام کنید.تیم مدیرمارکت آماده طراحی وبلاگ شخصی برای شما عزیزان می باشد.

 

طراحی سایت وبلاگی

چرا وبلاگ نويسی؟

هر کسي مي تواند وبلاگ داشته باشد. پس ايده نوشتن و نگهداري وبلاگ مي تواند بسيار نا محدود و متفاوت باشد. اما به طور کلي مي توان موارد زير را در ليست آورد:

ابراز نظر و عقيده و تجربيات

ابراز نظر و عقيده و تجربيات

فرقی نمی کند که علاقه شما در کسب و کار، آشپزی، عکاسی و سياست باشد. وبلاگ برای همه فرصت اشتراک گذاری را فراهم می کند و باعث می شود دردنیای وسیع ارتباطات خود را مطرح کنید.

پروش قدرت نوشتاری

پروش قدرت نوشتاری

در وبلاگ به مرورمخاطبين با شما وارد تعامل شده و تبادل نظر صورت می گيرد. در طی اين فرآيند است که شما بازخورد های ارزشمندی برای بهبود نوشتن خود دريافت می کنيد.

ساخت شبکه کسب و کار

ساخت شبکه کسب و کار

وبلاگ نويسی کاری است که در کنار خود جامعه ایی شکل می دهد. افرادی که به يک موضوع علاقه دارند را در کنار هم جمع می کند. و اين بهترين فرصت براي تشکيل يک شبکه حرفه ایی است.

ديده شدن و تماس بيشتر

ديده شدن و تماس بيشتر

وبلاگ نويسی به عنوان بخشی از بازاريابی محتوا می تواند باعث ديده شدن نام شما يا کسب و کارتان بخصوص از طريق صفحه نمايش موتورهای جستجو شود. اين کار می تواند حالت بازار يابي آنلاين را به خود بگيرد.

ويژگي هاي وبلاگ چیست؟

ويژگي هاي وبلاگ

مقایسه وبلاگ و وب سایت از چند منظر

تفاوت و شباهت وبلاگ با وب سايت

تفاوت و شباهت وبلاگ با وب سايت

هر دو برای انتشار مطلب در فضای مجازی به کار می روند. وبلاگ برای ارائه اخبار و بيان مطالب به کار می رود اما کار وبسايت ارائه ی خدمات می باشد و همچنين می تواند اخبار هم در آن به نمايش بگذارد.بلاگ نمی تواند از هيچ خدمات آنلاينی پشتيبانی کند در صورتی که سايت ها برای ارائه خدمات به شکل آنلاين ساخته می شوند.

مقایسه ساختار وبلاگ و وب سایت

ساختار طراحی وب سايت ها نسبتاً پيچيده تر از وبلاگ بوده و احتمالاً مهارت های تکنيکی بيشتری براي ساخت سايت نياز می باشد. طراحی وب سايت ها همچنين انعطاف پذيری بيشتری داشته و به شما اجازه می دهد تا به راحتی نوع صفحات و ظاهر آنها را تغيير دهيد. اگر چه ساخت وبلاگ ها نسبت به ساخت سايت آسانتر می باشد اما طرح های وبلاگ محدود به قالب هاي موجود می باشد، مگر اينکه اقدام به استخدام فردی برای ايجاد تغيير در آن نماييد.
ساخت سايت نياز به مهارت و دانش فنی بيشتری مانند HTML ,AJAX ,PHP ,JAVA و ديگر تکنولوژی های اين رشته دارد. اما خبر خوب اين است که شرکت های خدمات ميزبانی وب زيادی وجود دارند که اقدام به طراحی وب سايت های قالب حرفه ای مانند Google Sites, Homestead,web.com می نمايند.

مقایسه ساختار وبلاگ و وب سایت
مقایسه میزان رسمیت وبلاگ و وب سایت

مقایسه میزان رسمیت وبلاگ و وب سایت

طراحی وب سايت ها نسبت به وبلاگ ها بسيار رسمی تر است. معمولاً طراحی وب سايت ها برای اهداف تجاری و بازاريابی اينترنتی محصولات و يا خدمات ايجاد می شوند. در اينجا مخاطبان هدفمند، مشتريان بالقوه و يا خريداران ،هدف اصلی هستند اما در وبلاگ اين امر بسيار شخصی می باشد. در عين حال در سالهاي اخير وبلاگ نويسان درک کرده اند که با وبلاگ خود هم می توانند کسب درآمد کرده و در کنار ارائه مطالب، احساسات، نظرات و تمايلات می توانند خدمات و محصولات خود را نيز به فروش برسانند.
در وبلاگ نويسی، شخصيت، تمايلات، دوست داشتن ها و نداشتن ها اغلب به کرات نمايش داده می شود. اکثر وبلاگ ها حول محور يک تم خاص می چرخد. اما در مقابل طراحی وب سايت ها به طور کلی بر روی يک موضوع تمرکز می کنند که بيشتر در مورد کسب و کار اينترنتی می باشد.

مقایسه پشتيبانی و نگهداری در وبلاگ و وب سايت

وبلاگ ها احتمالاً حفظ و نگهداری فنی راحت تری دارند. يکی از دلايل اصلی آن وجود قالب های يکنواخت می باشد. هنگامی که يک تغيير در يک آيتم ايجاد کنيد، تمامی آيتمها در وبلاگ به روزرسانی می شود. برای بسياری از وب سايت ها ممکن است به ايجاد تغييرات زيادی به منظور به روزرسانی و يا تغيير در ظاهر طراحی وب سايت نياز باشد. وب سايت ها در اين مورد بيشتر تغيير پذير هستند.

مقایسه پشتيبانی و نگهداری در وبلاگ و وب سايت

چگونه می‌توانيم با داشتن وبلاگ درآمدزايی کنيم؟

امروزه درآمد های اينترنتی بسيار زياد شده است که اين امر باعث شده اکثر افراد به سمت ساخت کسب و کار اينترنتی و داشتن يک وبلاگ برای جذب درآمد بيشتر سوق پيدا کنند.شما که علاقه مند به ساخت وبلاگ می باشيد می‌توانيد از چندين راه درآمد هاي عالي داشته باشيد و از اين بازار بزرگ سهمی را برای خود در اختيار بگيريد.

شما می توانيد با قراردادن اطلاعات عالی در بلاگ خود کاربران زيادی جذب کند و بعد از جذب کاربران زياد با قرار دادن تبليغات طراحی سايت های وبلاگ نويسی درآمد خوبی را داشته باشيد.
مشاوره دادن يکی دیگر از کارهای پر درآمد در کل جهان است که می تواند پتانسيل بسيار عالی برای کسانی که علاقه‌مند در اين زمينه هستند باشد و درآمد خوبی را تجربه کنند مخصوصا کساني که در زمينه طراحی سايت بلاگ فعاليت دارند. امروزه جوانان زيادي به دنبال ساخت وبلاگ در گوگل هستند که شما می توانيد با مشاوره دادن به اين قشر از جامعه درآمد خوبی را داشته باشيد و در کنار آن برند خود را بسازيد.

مزايای ارتقای وبلاگ به وب سايت

همانطور که ديديد وب سايت قابليت مقياس پذيری و امکانات بيشتری برای کسب و کار دارد که باعث می شود صاحبان وبلاگ بخواهند آن را به وب سايت حرفه ای ارتقا دهند.

تغيير نام دامنه

با تغيير نام دامنه و حذف نام سرويس دهنده ، اسمی رسمي تر به خود می گيرد

سئو و بهينه سازی

برای سئو و بهينه سازی محتوا امکانات بيشتری وجود دارد

رتبه بندی الکسا

وب سايت بر خلاف وبلاگ می تواند در رتبه بندی هایی مانند الکسا مستقل رتبه بگيرد

دسترسی با آدرس قبل

قابل دسترس بودن با همان آدرس قبلی وبلاگ به طور همزمان در کنار سايت

تغییر سرویس

امکان استفاده مجزا آدرس وبلاگ قديمی و تغییر سرویس آن

تجارت الکترونيک و پرداخت آنلاين

امکان استفاده از ريز ساخت های تجارت الکترونيک و پرداخت آنلاين

روش های ارتقای وبلاگ به وب سايت

برای تبديل وبلاگ به سايت دو روش داريم. که شما می توانيد نسبت به اهداف و هزينه های خود يکی را انتخاب نماييد:

روش تغيير دامنه

در اين روش نام دامنه يا همان آدرس وبلاگ شما به انتخاب خودتان تغيير می کند. نام سرويس دهنده وبلاگ نيز از آدرس حذف می گردد. مثلا از myname.blogfa.com به myname.com تغيير می کند.اما توجه داشته باشيد که در اين روش امکانات وبلاگ شما تغييری نمي کند و همچنان تبليغاتی که از سوی سرويس دهنده وبلاگ است در آن نمايش داده می شود.

روش راه اندازی وب سايت حرفه ایی

در اين روش که بسيار اصولی و اساسی تر است شما ديگر هم در ظاهر و هم در باطن يک وب سايت داريد. در اين روش است که شما دامنه امکانات و انعطاف پذيری تان به بالاترين اندازه ارتقا می يابد. در واقع شما يک وب سايت ايجاد می کنيد و پست های وبلاگ را به اين سايت جديد انتقال می دهيد. در اين حالت شما به پنل مديريتی وب سايت دسترسی داريد و ديگر پنل وبلاگ و محدوديت های آن را کنار می گذاريد.

مزایای روش تغيير دامنه

مزایای روش تغيير دامنه
مزایای روش راه اندازی وب سايت حرفه ایی

مزایای روش راه اندازی وب سايت حرفه ایی

اهمیت سئو وبلاگ

وبلاگ ها برای ارتقاء رتبه سایت و جذب بازدید کننده مورد استفاده قرار می گیرند، اما خود آن ها نیز باید به درستی مدیریت شوند تا افزایش ترافیک رایگان را به همراه داشته باشند و موجب بهبود رنکینگ سایت شوند.سئو وبلاگ نیز همانند سئو سایت دارای نکات مهم و جزئیاتی می باشد که باید به آن ها توجه شود تا پروژه به صحیح ترین شکل ممکن انجام شده و مشکلی برای سایتتان رخ ندهد. زیرا سئو اشتباه می تواند نتیجه عکس داشته و علاوه بر پایین آوردن رتبه سایت موجب جریمه شدن سایت شما نیز گردد.
تیم سئو مدیرمارکت با دانش و تجربه در زمینه سئو وبلاگ و سئو و بهینه سازی سایت مفتخر به همکاری با شما می باشد. ما با در دست داشتن ابزارهای حرفه ای و تیم متخصص و مجرب قادر به سیو وبلاگ به بهترین شکل ممکن خواهیم شد. در صورت نیاز به سئو سایت و وبلاگ و تمایل به همکاری با ما می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

نمونه هایی از وبلاگ ها

رزبلاگ

Rozblog.com

بیان

https://bayan.ir

میهن بلاگ

http://panel.mihanblog.com

بلاگفا

Blogfa.com

درخواست مشاوره و سفارش طراحی وبلاگ

کارشناسان ما در مدیرمارکت برای انجام طراحی وب سايت، ارتقای وبلاگ به وب سايت و بهينه سازی وب سايت، آماده ارائه مشاوره و خدمات دهی به شما هستند.چنانچه درخواستی دارید آن را ازطریق فرم زیر برای تیم حرفه ای مدیرمارکت ارسال فرمایید.

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.