خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

امروزه با گسترش کسب و کارهای اینترنتی و افزایش رقیبان شما در سطح دنیا، سرعت لود صفحات سایتتان می تواند تاثیر زیادی بر روی جابجایی و بهبود رتبه وب‌سایت شما در بین رتبه‌های برتر نتایج موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش کاربران و مشتریان شما داشته باشد.با استفاده از خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت سایت مدیرمارکت، سرعت بارگذاری صفحات سایت خود را در دستگاه‌های مختلف افزایش دهید و تجربه کاربری عالی برای بازدیدکنندگان رقم بزنید.

سرعت سایت چیست؟

سرعت سایت بر روی سئو تاثیر مستقیم دارد.به طور کلی سرعت سایت را می توان به دو دسته تقسیم کرد:سرعت بارگذاری سایت و سرعت پاسخگویی سرور

سرعت بارگزاری سایت

منظور از سرعت بارگذاری سایت، مدت زمانی است که محتوای یک صفحه از سایت به صورت کامل بارگذاری می شود. در این بخش در صورتی که سایت شما توسط وردپرس و یا دیگر سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا، دروپال و غیره طراحی سایت باشد می توانید از خدمات بهینه سازی سرعت وردپرس استفاده کنید

سرعت پاسخگویی سرور

منظور از سرعت پاسخگویی سرور، مدت زمانی است که سرور اولین بایت را بعد از درخواست مرورگر ارسال می کند. با توجه به تعریف گفته شده، داشتن یک هاست و سرور قوی در افزایش سرعت سایت نقش مهمی را بازی می کند.

 

چرا افزایش سرعت سایت ضرورت دارد؟

مهمترین دلیل برای افزایش سرعت سایت این است که کاربران تمایلی به صبر کردن ندارند. پس ما زمان خیلی کمی داریم تا محصولات و یا خدمات خودمان را ارائه دهیم و کاربر را ترغیب کنیم که از ما خرید کند.
به همین دلیل گوگل تمامی صفحات سایت را از نظر سرعت بررسی و گزارش می‌کند و سرعتی که برای بارگذاری کامل سایت در نظر گرفته، 3 ثانیه می باشد. بنابراین این موضوع نشان می‌دهد که ما سایت را برای ۳ ثانیه می‌بایست بهینه کنیم و تنها ۳ ثانیه برای جلب توجه کاربر زمان داریم و جالب اینجاست که اگر اینکار را انجام ندهیم به زودی گوگل رتبه سایت ما را کاهش خواهد داد.

چه مواردی باعث کاهش سرعت سایت می شود ؟

فایلهای css و js در قالب و افزونه‌ها در صورت کم حجم نشدن باعث افت سرعت هستند.

بهینه نبودن فایلها

تصاویر بهینه نشده عامل اصلی کاهش سرعت سایت بوده و سرعت بارگزاری را کاهش می‌دهند.

تصاویر روی سایت

افزونه‌های بی کیفیت با کدنویسی بد عامل مهمی در کاهش سرعت سایتهای وردپرسی هستند.

بهینه نبودن افزونه‌ها

ما بر روی سایت شما چه کارهایی انجام می‌دهیم؟

سرعت کم صفحه می‌تواند از ورود کاربران به سایت شما جلوگیری کند، این بدان معنی است که کاربران با کسب و کار شما آشنا نخواهند شد، محصولات و خدمات شما را نخواهند دید و یا به اطلاعات شما دسترسی پیدا نخواهند کرد. متخصص‌های ما در مدیرمارکت به شما کمک می‌کنند تا سرعت بارگذاری صفحات خود را بهبود ببخشید.

بهینه‌سازی ساختار کد نویسی

بهینه‌سازی کدهای CSS، JS، HTML

بهینه سازی تصاویر

کاهش حجم و ابعاد تصاویر صفحات سایت

کش کردن در مرورگر

فعال کردن قابلیت ذخیره کش صفحه در مرورگر

کاهش تعداد requests

کاهش تعداد درخواست‌های HTTP

سوالات متداول در مورد خدمات بهینه سازی سرعت سایت

طبق آمار نزدیک به 70 درصد جستجوهای انجام شده امروزی در موتورهای جستجو با استفاده از تلفن‌های همراه صورت می‌گیرد. با توجه به اینکه موبایل‌ها از سخت افزار ضعیف‌تری نسبت به دسکتاپ برخوردارند، داشتن سرعت بارگذاری بالا در وب‌سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. از طرفی کاربران به وب‌سایت‌هایی که لود شدن آن‌ها بالای 3 ثانیه طول می‌کشد علاقه‌مند نیستند و احتمال بالایی وجود دارد که وب‌سایت را ترک کرده و وارد وب‌سایت‌های رقیب شوند.

با بهینه سازی تصاویر و کم کردن حجم صفحات در کنار استفاده از هاست مناسب می‌توانید سرعت وب‌سایت خود را کمی بهبود ببخشید. اما برای ایجاد تغییرات اساسی باید از متخصص این امر استفاده کنید.

بله، یکی از خدمات بهینه سازی که از جانب مدیرمارکت ارائه می‌شود بهبود سرعت بارگذاری وب‌سایت است. ما در مدیرمارکت با در اختیار داشتن نیروهای فنی طراحی، حجم صفحات، فایل‌های CCS، JS و هاست شما را بهینه سازی می‌کنیم و قابلیت Cashe مرورگر، Gzip و موارد فنی لازم دیگر را در وب‌سایت شما پیاده بهینه سازی می‌کنیم.

بهبود سرعت سایت متاثر از تعداد فایل‌های گرافیکی استفاده شده شما در سایت و کیفیت هاستینگ شما تا مقدار مشخصی قابل بهبود است. مثلا اگر در ابزار Google page speed امتیاز 20 را کسب کرده‌اید نهایتا با همان امکانات بتوان امتیاز سرعت سایت شما را تا 35 الی 40 بالا آورد.

ثبت درخواست خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

برای ثبت درخواست خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت سایت و یا دریافت مشاوره از همکاران ما در مدیرمارکت لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false” ajax=”true” ]

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.