خدمات داده محور

سامانه هوشمند پایش و تحلیل فضای مجازی

داده‌کاوی از علومی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، آمار، پژوهش عملیاتی و مدیریت پایگاه‌های داده برای ساخت مدل‌ها و پاسخ به سوالات بهره می‌برد.

داده کاوی به چه معناست؟

داده کاوی عبارت است از فرآیند اکتشاف الگو و روندهای منظم و پنهان در داده‌های بزرگ و توزیع شده، با استفاده از مجموعه وسیعی از الگوریتم‌های مبتنی بر علوم ریاضی و آمار. این الگوریتم‌ها معمولا بروی مقادیر عددی و غیرمتنی اعمال می‌شوند و برای داده‌های متنی، از الگوریتم‌های متن‌کاوی استفاده می‌شود. داده‌کاوی از علومی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، آمار، پژوهش عملیاتی و مدیریت پایگاه‌های داده برای ساخت مدل‌ها و پاسخ به سوالات بهره می‌برد.

از آنجا که داده‌ها به طور مداوم در حال تکامل، به روزرسانی و تغییر هستند، مهم است که درک کنیم پردازش داده نه یک کار مستقل، بلکه یک چرخه تکراری است. هر زمان داده‌ها به روز شوند یا هر زمان که می‌خواهید تجزیه و تحلیل جدیدی انجام دهید چرخه به طور مداوم تکرار می‌گردد. به همین دلیل، پردازش داده (حتی با وجود استفاده از ماشین‌آلات برای ساده‌سازی کارها) زمان بسیار زیادی را می‌گیرد.

خدمات ما

پایش تصویر برند

ترند شبکه های اجتماعی

افکار سنجی

مدیریت بحران

تحقیقات بازار

شناسایی شبکه انتشار

شناسایی اینفلوئنسرها

تحلیل کمپین

پایش تصویر برند

پایش برند اطلاعات آنلاین منتشر شده در سایت‌ها، وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی را جمع‌آوری و تحلیل کرده و امکان مقایسه شما با سایر رقبا را فراهم می‌کند. پایش برند به شما کمک می‌کند تا در هر زمان و مکانی از دیدگاه مشتریان و مخاطبان خود آگاه باشید، جریان‌های خبری را بشناسید و با شناخت کامل نیازهای مشتری به بازار وارد شوید و محصول یا خدمت مناسب با نیاز بازار را ارائه دهید.
سامانه پایش برند، رقبا مورد نظر شما را در شبکه‌های اجتماعی تحلیل کرده و جایگاه برند شما را در آن صنعت به شما نشان می‌دهد. تحلیل آنلاین کمپین شما در فضای مجازی و تحلیل موج‌ و … سایر خدمات پایش برند است.

این روزها شبکه‌های اجتماعی پربازدیدترین صفحه‌های اینترنتی هستند. روزانه تعداد بی‌شماری از موضوع‌ها و پست‌های مختلف روی این شبکه‌ها منتشر می‌شود. اما آنچه بیش از همه اهمیت دارد، تاثیر این پست‌ها در رواج یک موضوع و شناخته شدن آن است. کاری که اصطلاحا آن را روال شدن یا «ترند شدن» می‌نامند.مخاطبان همیشه آنلاین بوده و از این صفحه به آن صفحه در حال مهاجرت هستند. به واسطه آشنایی بیشتر با حقایق مخفی در شبکه‌های اجتماعی شما می‌توانید مقصد بعدی آن‌ها باشید!

افکارسنجی

افکار سنجی اجرای اقدامات و تلاش های سازمان یافته برای نشان دادن عقاید مردم نسبت به یک موضوع در یک محل خاص و در یک مقطع زمانی معین می باشد و نتیجه آن نشان میدهد که افراد به چه دلیلی عقیده خاصی را پذیرفته اند و با چه شدت و قوتی از آن پشتیبانی می کنند.افکارسنجی یک روش متعادل و قابل اطمینان علمی است، مجموعه نیازها و تقاضای جامعه را بررسی می‌کند وبه مسئولان مربوطه به‌طور غیر مستقیم فشار می‌آورد. پس می‌توانیم بگوییم وقتی نظرات و افکار مردم با استفاده روش علمی افکارسنجی جمع‌آوری می‌شود، و مسئولان درجریان آن قرار می‌گیرند، آنها را مجبور به پاسخگویی می‌کنند.

مدیریت بحران

تحقیقات بازار

مدیریت بحران در کسب و کار هنری است که تمامی کارآفرینان، مدیران و صاحبان کسب و کار باید بیاموزند. این هنر به قدری مهم و ارزشمند است که می‌تواند شما را به یک عنصر سازنده و حیاتی برای اقتصاد کشور تبدیل کند. شاید نگرش خیلی از افراد به بحران، منفی و همراه با تنفر و ترس باشد ولی این را بدانید که بزرگ‌ترین رهبران و شرکت‌های موفق جهان در بحران متولد می‌شوند.

تحقیقات بازار یکی از موثرترین راه‌ها برای پیدا کردن بینش نسبت به مشتریان و رقیبان در صنعت است. هدف از تحقیقات بازار به دست آوردن اطلاعاتی است که در تصمیم‌گیری‌ های کسب‌وکار مهم هستند.مخصوصاً برای تصمیمات کسب‌وکارهای کوچک برای ورود به حوزه‌ای جدید یا تولید محصولات جدید،تحقیقات بازار بسیار مهم و تأثیرگذار است.روش‌های مختلفی در تحقیقات بازار یا مارکت ریسرچ وجود دارد که کسب‌وکارها از آن‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات استفاده از محصول استفاده می‌کنند.

شناسایی شبکه انتشار

امروزه تحلیل شبکه های اجتماعی نقش مهمی در تحقیقات دارد، از نظر ساختاری، اجزای اجتماعات و گروهها در شبکه های اجتماعی شامل گروه های اجتماعی هستند که شناسایی اجتماعات، یافتن ساختارهای اجتماعی که در آنها افراد دارای ویژگی های مشابهی هستند از چالش های مهم است. از نظر رفتاری، چگونگی انتشار گونه های مختلف اطلاعاتی در شبکه و بیشینه سازی انتشار با استفاده ازمجموعه کوچکی از نودهای انتشار دهنده از چالش های مهم در مطالعه پدیده گسترش انتشار در شبکه های اجتماعی است.

شناسایی اینفلوئنسرها

تحلیل کمپین

اینفلوئنسرها به بخش‌های جداگانه خاصی در بازار تقسیم می‌شوند و به‌عنوان کانال برای کل بخش هدف مورد استفاده قرار می‌گیرند. درحالی‌که فهرستی از اینفلوئنسرهای عمومی وجود دارد، اما به‌عنوان هدف برنامه یک تجارت در بخش خاص کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. سایت‌هایی وجود دارند که هنگامی‌که کمپین خود را طراحی کرده‌اید می‌توانید اینفلوئنسرهایی را که مشتاق هستند در کمپین شما شرکت کنند، پیدا کنید همچنین می‌توانید با استفاده از شبکه‌های اجتماعی می‌توانید اینفلوئنسرها را بر اساس کلیدواژه‌ها یا کسانی که متعلق به صنعت خاصی هستند را بیابید.


کمپین‌های بازاریابی بهترین وسیله برای به چالش کشیدن و سنجش توانایی‌های بازاریابی و فروش در یک کسب و کار است. کمپین‌های بازاریابی طی فرایندی دقیق و برنامه‌ریزی‌شده و گاهاً طاقت‌فرسا، برای دست یافتن به اهدافی مانند شناخت بیشتر یک محصول جدید توسط مشتریان و یا سنجش نظرات و بازخورد مردم در مورد آن محصول در یک بازار به وجود می‌آیند.

منابع اطلاعاتی ما

گستردگی منابع اطلاعاتی و جامعیت داده های مدیرمارکت به گونه‌ای است که اطلاعات سیستم ما، نماینده جامع و قابل تعمیمی از کل فضای مجازی کشور باشد و کاربران سامانه بتوانند با تحلیل داده های پردازش شده ما تصمیمات کلانی در مورد سازمان و شرکت خود اتخاذ نمایند. این داده ها از گسترده ترین منابع اطلاعاتی شامل خبرگزاری‌ها و وبسایت‌های خبری، شبکه‌های اجتماعی توئیتر، اینستاگرام و تلگرام، روزنامه‌های چاپی و شبکه‌های تلویزیونی داخلی و خارجی،جمع آوری می شود.

اینستاگرام

تلگرام

توئیتر

کامنت ها

خبرگزاری ها

روزنامه ها

رادیو و تلویزیون

خدمات داده محور

ابزارهای هوش مصنوعی و پردازش کلان داده

مجموعه داده

ارائه‌ی مجموعه داده‌های مختلف برای کارهای پژوهشی

پردازش تصویر

پردازش تصویر ارائه ابزارهای پردازش تصویر شامل استخراج متن از تصویر(OCR)، تشخیص چهره افراد، تشخیص اشیا

پردازش متن

ارائه ابزارهای پردازشی متناسب با زبان فارسی شامل تحلیل احساسات، تشخیص موضوع، ابرواژه، درخت انتشار، شناسایی داستان‌های خبری

پردازش صوت

ارائه ابزارهای پردازشی تبدیل صوت به متن ویژه‌ی زبان فارسی

پردازش شبکه

ارائه ابزارهای پردازشی شناسایی انجمن‌ها و کلونی‌ها، تشخیص لینک‌ها، حداکثرسازی نفوذها

پردازش داده مناسب چه سازمان هایی است؟

برندهای تجاری

برندهای تجاری با پایش برند خود در دنیای فضای مجازی می توانند از نقطه نظرات کاربران آن برندها مطلع شوند و از این نظرات برای رفع اشکالات و بهبود کالای خود استفاده کنند.

سازمان‌های بزرگ

سازمان های بزرگ دولتی، تجاری و بانکی برای اطلاع از بازتاب تصمیم های خود و همچنین اطلاع از زیربخش هایشان می توانند از خدمات پردازش داده مدیرمارکت استفاده کنند. 

گروه‌های تحقیقاتی و تولید‌کنندگان محتوا

امروزه فضای مجازی گسترده ترین فضا برای مطالعات اجتماعی و همچنین بزرگ ترین منبع برای تامین محتواهای چندرسانه‌ای است. پردازش داده مدیرمارکت روش‌های مختلفی برای تحلیل فضای مجازی و همچنین تحویل پرمخاطب‌ترین محتواها در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

به این مطلب امتیاز دهید

[kk-star-ratings]