طراحی سایت سامانه پیامکی

طراحی سایت سامانه پیامکی و به طور کل ارسال پیامک به صورت انبوه از روش های ارزان و موثر برای تبلیغات در هرگونه کسب و کاری می باشد.شاید بتوان طراحی سایت سامانه پیامکی را به عنوان به صرفه ترین راه ممکن برای تبلیغات دانست. بنابراین بهتر است هرچه سریعتر اقدام به راه اندازی این سامانه نمایید.مدیرمارکت در این مسیر همراه شماست.

طرح‌های قابل ارائه در سامانه‌ پیامک

پنل پایه

1. پنل پایه

پنل اقتصادی

2. پنل اقتصادی

پنل شرکتی

3. پنل شرکتی

پنل تجاری

4. پنل تجاری

طراحی سایت سامانه پیامک چیست؟

در طراحی سایت سامانه پیامکی، اطلاعات جامع و کاملی از وضعیت یک پیام به شماره های فرستاده شده نشان داده می شود. چنانچه وضعیت پیام”رسانده شده”(deliver) باشد،مطمئن می شویم که پیامک ما به دست مخاطب رسیده است.

تمام این اطلاعات در سیستم به همراه تاریخ و زمان ذخیره می شوند که مخاطبین سامانه پیامکی قادرند گزارشی از پیامک های فرستاده شده یا دریافت شده را به صورت فایل اکسل تحویل بگیرند و در سیستم خود ذخیره کنند و در صورت لزوم نسخه چاپی (پرینت) آن را تهیه بفرمایند.

طراحی سایت پنل پیامکی

طرح‌های قابل ارائه در سامانه‌ پیامکی

تفاوت پنل‌های پیامکی درتعرفه ارسال پیامک و امکانات آن است و شما می‌توانید بر اساس حجم ارسال پیامک و امکاناتی که نیاز دارید پنل مورد نظر خود را انتخاب کنید. پنل پایه و اقتصادی برای کسب‌و‌کارهای کوچک و پنل شرکتی و تجاری ، مناسب کسب‌و‌کارهای بزرگتر است.

پنل پایه

1. پنل پایه

بسته پایه شامل یک خط اختصاصی و 300 پیامک هدیه است. در این پنل، شما می توانیدبه 20‌درصد از امکانات یک پنل کامل، دسترسی داشته باشید.

پنل اقتصادی

2. پنل اقتصادی

بسته‌ اقتصادی مانند بسته‌ پایه دارای یک خط اختصاصی است اما تعداد پیامک هدیه آن بیشتر _800 پیامک_ است. در این نوع پنل، شما به 40‌درصد از امکانات یک پنل کامل، دسترسی دارید.

پنل شرکتی

3. پنل شرکتی

بسته‌ شرکتی شامل دو خط اختصاصی و تعداد 1200 پیامک هدیه است. در این طرح شما به 60‌درصد از امکانات یک پنل کامل دسترسی دارید. این بسته محبوب‌ترین بسته پیامک برای کاربران محسوب می‌شود.

پنل تجاری

4. پنل تجاری

بسته تجاری شامل دو خط اختصاصی و تعداد 2000 پیامک هدیه می‌باشد. در صورت خرید یک بسته تجاری شما به تمامی امکانات یک پنل کامل بدون هیچ محدودیتی، دسترسی خواهید داشت.

سامانه پیامکی

کاربرد سامانه پیامکی چیست؟

مزایای سامانه پیامکی چیست؟

تماس آسان

امکان تماس آسان فروشندگان با خریداران

جذب مشتری

هدایت مشتریان به سوی فروشگاه ها و کسب و کارها

خرید مشتری

ایجاد شرایط خرید حتی در بدترین موقعیت بازار

امکانات سایت پنل پیامکی چیست؟

یک پنل پیامکی خوب امکاناتی دارد که همه نیازهای شما را در زمینه ارسال پیامک به خوبی برآورده سازد.در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

ارسال به سراسر ایران

سراسر ایران

ارسال به همه خطوط اعم ازهمراه اول و ایرانسل و...

ارسال سریع

ارسال سریع

ارسال پیام در کوتاه ترین زمان ممکن

گزارش ها

گزارش ها

گزارش کامل از وضعیت پیام های ارسال شده

رمز یک بار مصرف

رمز یکبار مصرف OTP

تولید رمز پویا برای امنیت و سرعت بیشتر

امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات

حفظ اطلاعات مخاطبین و محتوای پیام ها

تحت وب

تحت وب

بدون نیاز به نصب و راه اندازی برنامه خاصی

وب سرویس رایگان

وب سرویس رایگان

بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی

پشتیبانی حرف ای

پشتیبانی حرفه ای

ارائه خدمات حتی شبانه روزی حتی روزهای تعطیل

ارسال به لیست سیاه

ارسال به بلک لیست

مسدود کردن و ارسال به لیست سیاه مخابرات

بانک اطلاعاتی مشاغل

بانک اطلاعاتی مشاغل

ارسال پیامک انبوه بر اساس دسته بندی مشاغل

6 سامانه پیامک برتر در ایران کدام است؟

حالا که متوجه شدیم پنل پیامکی چه کاربردی دارد به سراغ معرفی بهترین پنل پیامکی در ایران می‌رویم. این پنل های پیامک در ایران طرفداران زیادی دارند و دارای ویژگی های برجسته ای هستند که در محبوبیت آنها نقش بسزایی دارد.در ادامه آنها را معرفی و به بیان ویژگی های برترشان می پردازیم:

اس ام اس

ملی پیامک

فراپیامک

صباپیامک

پیام رسان

نوین پیامک

ویژگی های سامانه پیامکی

ویژگی های برتر سامانه های پیامکی برتر

ویژگی های مهم طراحی سایت سامانه پیامکی با مدیرمارکت چیست؟

گرافیک جذاب

گرافیک زیبا و جذاب

گرافیک وطراحی سایت به گونه ای باید انجام شود که برای مخاطب زیبا و جذاب باشد و کارکردن در سایت برای او آسان باشد.به عبارتی رابط کاربری باید رعایت شده باشد.

واکنشگرا بودن سایت

ریسپاسنیو یا واکنش گرا بودن

برای راحتی شما مشتریان عزیز و مخاطبانتان،مدیرمارکت قالب را به گونه ای طراحی می کند که بتوانید صفحه را در تمامی نمایشگرها از قبیل کامپیوتر ، موبایل و تبلت مشاهده کنید.

سئو

سئو و بهینه سازی سازی

رمز موفقت یک سایت دیده شدن در نتایج اول موتورهای جست. مثل گوگل می باشد.تیم حرفه ای مدیر مارکت با رعایت اصول سئو در بهینه سازی سایت شما می کوشد و این امر مهم را برای شما محقق می سازد.

[kk-star-ratings]

سفارش طراحی سایت با مدیرمارکت

طراحی سایت سامانه پیامکی،از زوش های موثر و پربازده در گسترش کسب و کارها به شمار می آید.چنانچه شما عزیزان هم قصد راه اندازی چنین سایتی را دارید،فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید.مدیر مارکت همواره در پیش برد اهداف شما پیشگام است.