طراحی سایت کاریابی

در گذشته مردم برای یافتن شغل مناسب خود به روزنامه ها مراجعه می کردند. اما این جستجو برای یافتن شغل با درد سر های زیادی همراه بود و یافتن شغل را برای مردم سخت و دشوار می کرد .حالا با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی های مختلف اینترنت و فضای مجازی به جای هر روش سنتی دیگر قرار گرفته است .مردم برای بر طرف کردن نیاز های خود ، از جمله یافتن شغل،دیگر از روش های سنتی و قدیمی استفاده نمی کنند بلکه با مراجعه به اینترنت و جستجو در وب سایت ها به نیاز های خود پاسخ می دهند .بنابراین نقش سایت های کاریابی هم در رفع نیاز یافتن شغل پررنگ شد.اگر شما هم قصد راه اندازی سایت کاریابی خود را دارید کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید.

سایت کاریابی

امروزه یکی از روش های مفید و کارآمد برای کاریابی و استخدام افراد، استفاده از سایت های کاریابی می باشد. یافتن شغل و جستجو برای مشاغل بهتر یکی از مهمترین موارد بوده که کاربران در اینترنت به دنبال آن می باشند.  در سایت کاریابی طراحی شده توسط مدیرماکت یک رابط کاربری آسان و مناسب برای ایجاد رزومه و شکل دهی ارتباط میان کارفرما و کارجویان طراحی می شود.مدیران شرکت ها می توانند یک پروفایل رسمی برای خود ایجاد نموده و به معرفی فرصت های شغلی در آن بپردازند.

سایت کاریابی1
سایت کاریابی4
سایت کاریابی2
سایت کاریابی3

طراحی سایت کاریابی برای چه مشاغلی مناسب است؟

هر کسب و کاری با ورود به عرصه فروش اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ، بازار هدف خود را در سطح کشور و حتی تمام جهان گسترده کرده و رشد خود را تضمین می کند. اما باید بدانیم هر سایتی متناسب با چه مشاغلی است.سایت کاریابی هم مانند سایر سایت ها جامعه هدف مختص خود را دارد.

شرکت‌های کاریابی

دسته اول

شرکت های کاریابی

شرکت‌های کاریابی که برای برقراری ارتباط میان کارفرما و کارمندان حتی از راه دور، نیازمند راه اندازی سایت های کاریابی می باشند.

سازمان ها و موسسات

دسته سوم

استخدام در موسسات

بخش کارگزینی در صنایع مختلف و یا وزارتخانه‌ها، بخش‌ منابع انسانی در نهادهای مختلف دولتی و غیر دولتی و ...برای استخدام نیروی مورد نظر خود

متقاضیان کار و یا فارغ التحصیلان

دسته دوم

متقاضیان و کارجویان

متقاضیان کار و یا فارغ التحصیلان دانشگاهی که پس از پایان دانشگاه دنبال فرصت شغلی مناسب با رشته تحصیلی خود می‌باشند.

مزایای طراحی سایت کاریابی و استخدامی چیست؟

جلوگیری از اتلاف وقت

جلوگیری از اتلاف وقت

عدم محدودیت زمانی

عدم محدودیت به زمان و کارایی به صورت شبانه روزی

کاریابی منطقه ای

یافتن شغل مورد نظر به صورت منطقه ای

فروش محصولات آموزشی

فروش محصولات آموزشی در رابطه با مشاغل مختلف

مزایای سایت کاریابی1
مزایای سایت کاریابی2
حذف هزینه های اضافی

حذف بسیار از هزینه های اضافی ماننده هزینه تلفن، حمل و نقل و …

اطلاع رسانی های مداوم مشاغل

اطلاع رسانی های مداوم مشاغل و استخدام

اارسال رزومه به صورت انلاین

امکان ارسال رزومه به صورت انلاین

سیستم فرم ساز

امکان ساختن فرم های بیشمار به وسیله سیستم فرم ساز

بهترین سایت های استخدامی و کاریابی در ایران و ویژگی های آنها

سایت های کاریابی بسیاری در ایران فعالیت می کنند و این فرصت را به جوانان می دهند تا در چنین اوضاع و احوال بحرانی برای خود یک کار بیابند. بهترین سایت های کاریابی ایرانی نام های مختلفی در اینترنت فعالیت دارند و هر کدام دارای ویژگی های مخصوی به خود هستند که آنها را از سایر رقبا متمایز کرده است.برخی از این سایت ها عبارتند از:کارلنسر،جابینجا،ایران تلنت،ای استخدام،ایران استخدام و…! در ادامه به برخی از ویژگی های برتر این سایت ها اشاره می کنیم:

رابط کاربری زیبا

رابط کاربری زیبا و سادگی در انجام کار

سیستم ارتباطی خوب

داشتن سیستم ارتباطی خوب میان کارفرما و کار جویان

رزومه‌ساز فارسی و انگلیسی

رزومه‌ساز فارسی و انگلیسی آنلاین جهت معرفی کارجویان

پشتیبانی و مشاوره رایگان

پشتیبانی و مشاوره رایگان برای استخدام

انتشار فرصت‌های شغلی

رایگان بودن انتشار فرصت‌های شغلی

فیلتر جستجو

وجود فیلترهای جستجو بر اساس مدرک و منطقه

نمونه سوالات استخدامی

ارائه نمونه سوالات استخدامی در مراکز دولتی

گزارشگیری

امکان گزارش‌ گیری و ارائه آمار دقیق از فرایند جذب نیرو

امکانات سایت کاریابی چیست؟

از امکانات و ویژگی های عمده ای که در وب سایت های کاریابی و استخدامی وجود دارد به موارد زیر می توان اشاره نمود :

پنل کاربری مخصوص کارفرما
پنل کاربری مخصوص کارفرما

کارفرما باید بتواند تمام مشخصات نیرو مورد نظر خود را وارد نماید . همچنین در دسته بندی های مشخص باید بتواند شهر ، نوع شغل و … را انتخاب نماید.

پنل کاربری کارجو
پنل کاربری کارجو

در پنل کاربری مخصوص کارجویان،کارجو باید بتواند شغل مورد نظر ، حرفه ، مکان موردنظر برای کار و … که مربوط به خودش است را انتخاب نماید.

سیستم رزومه ساز
سیستم رزومه ساز

کارجویانی که به وب سایت های کاریابی مراجعه می کنند می توانند در این سیستم با وارد کردن اطلاعات و سوابق خود یک رزومه رسمی داشته باشند.

درگاه پرداخت بانک
درگاه پرداخت بانک

برای دریافت هزینه های مربوطه لازم است در وب سایت کاریابی درگاه پرداخت طراحی شود . لازمه داشتن درگاه پرداخت آنلاین نماد اعتماد است.

طراحی responsive
طراحی responsive

بسیاری از افراد با استفاده از تلفن های همراه خود از وب سایت ها دیدن می کنند .سایت ها باید قابلیت نمایش بر روی تمامی صفحه نمایش ها را داشته باشند.

امنیت وب سایت
امنیت وب سایت

در سایت کاریابی اطلاعات بسیاری از کارجویان ثیت شد است.بنابراین وب سایت باید کاملا در برابر نفوذ هکر ها ایمن باشد و از اطلاعات کاربران محافت کند.

سئو و بهینه سازی وب سایت کاریابی

از آنجایی که تعداد وب سایت های کاریابی افزایش یافته است برای آنکه بتوانید در کار خود موفق شوید لازم است در موتور های جستجو جایگاه خوبی داشته باشید و این امر تنها با رعایت اصول سئو محقق می شود.سئو کاران مدیرمارکت این اطمینان را به شما می دهند تا با رعایت این اصول جایگاه ویژه ای را در موتورهای جستجو به وب سایت شما اختصاص دهند.

بهینه سازی سایت1
بهینه سازی سایت2
بهینه سازی سایت4
بهینه سازی سایت3

سفارش طراحی سایت کاریابی با مدیرمارکت

 تیم مدیرمارکت به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت با داشتن کادری مجرب و کارآزموده ، در توسعه و پیشرفت کسب و ارتان به شما خدمت رسانی می کند.چنانچه شما عزیزان تصمیم به طراحی سایت کاریابی مختص به خود را دارید کافی است فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال بفرمایید.

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.