طراحی سایت تالار،رستوران،کافی شاپ

اگر شما مالک يک رستوران ، تالار يا کافی شاپ هستید، داشتن يک سايت باکيفيت يکی از اصلی ترين نکات مهم در رزرو تالار و رستوران و فروش غذا است.پس برای طراحی سایت خود همین حالا اقدام کنید.

طراحی سایت تالار و رستوران

دليل طراحي سايت رستوران و کافی شاپ چیست؟

امروزه وب سايت‌های رستوران آنلاين و کافی شاپ همانند بسترهای تجارت الکترونيکی عمل می کنند. حال بياييد بررسی کنيم که چرا به طراحی سايت رستوران و کافی شاپ احتياج داريم!

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در زمان

امروزه با گسترش دنیای ماشینی مردم ديگر زمان خود را صرف تهيه غذای خود در رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و تالارها نمی کنند. به همين دليل غذاهای خود را به صورت آنلاين سفارش می‌دهند، مخصوصاً افراد شاغل.

جذب مشتریان بیشتر با طراحی سایت رستوران

جذب مشتریان بیشتر

با طراحی وب سايت شما مي توانيد اطلاعات محيط کاری و خدمات خود را به طور کامل به کاربران معرفی کنيد و با جلب اعتماد آنها می توانيد از آنها مشتری بسازيد و کسب و کار خود را رونق دهيد.

تسریع در سفارش گیری با طراحی سایت رستوران

تسریع در سفارش گیری

مخاطبانتان می توانند منوی غذا و پيشنهاد ويژه سرآشپز را مشاهده نمايند.در اين صورت مشتری کاملا با هزينه ها ومنو ارائه شده آشنايی داشته و اين امر باعث سرعت بخشيدن به سفارش گيری می شود.

اهمیت طراحی سایت تالار1
اهمیت طراحی سایت تالار2

سايت تالار

چرا طراحی سایت تالار اهمیت دارد؟

همواره انواع مراسم هايی که در تالار برگزار ميگردند از اهميت بالايی برخوردارهستند.افراد برای يافتن بهترين نوع آن وقت زيادی را صرف می کنند.با طراحی سايت تالار و ايجاد بخشی مخصوص به معرفی تالار،می‌توانيد به معرفی خدمات ارائه شده، امکانات و تجهيزات تالار که از اصلی‌ترين خدمات هستند در سايت خود بپردازيد.

امکانات طراحی سايت رستوران ،تالار و کافی شاپ

سرويس ها و خدمات مختلفی را در طراحی سايت رستوران وکافی شاپ و يا طراحی سايت تالار پذيرايی می توان در نظر گرفت از جمله :

درباره ما

درباره ما

معرفی تاريخچه رستوران يا تالار پذيرايی به همراه درجه و گواهينامه ها و استانداردهای کسب شده ، امکانات سالن از نظر سيستم های صوتی و تصويری، لوازم گرمايشی و سرمايشی، ظرفيت سالن، همچنين معرفی سرآشپز و کارکنان تالار يا رستوران و نيز ويژگی ها و امتيازات رستوران و يا تالار پذيرایی نسبت به ساير همصنفان در اين بخش قرار می گيرد.

منو رستوران

منو در طراحی سايت رستوران

ليست انواع غذاها ، پيش غذا و دسر و نوشيدنی های موجود و قابل سرو در رستوران همراه با عکس آنها و نيز در صورت لزوم قيمت آنها نيز در اين قسمت قرار می گيرد . منو می تواند بصورت کاتالوگ ديجيتالی در اين بخش به نمايش در بيايد . همچنين “منوي ويژه” براي نمايش غذاهای خاص و اختصاصی رستوران شما تعبيه می گردد.

سیستم رزرواسیون

سيستم رزروآسيون

طراحی صفحه رزرو تالار پذيرايی يا رستوران برای رزرو آنلاين مراسم و برنامه های مختلف صورت گرفته است . به گونه ای که کاربر با عضو شدن در سايت و با در اختيار گيری نام کاربری و رمز ورود، در صفحه رزرو، روز و ساعت مراسم و تعداد ميهمانان و صورت خوراکی ها را انتخاب می نمايد و بصورت آنلاين به تاييد مدير تالار يا رستوران می رسد.

گالری تصاوير

گالری تصاوير

عکس های جذاب و با کيفيت از امکانات و همچنين از جلوه های ويژه تالار و يا رستوران در اين بخش قرار می گيرد که اين تصاوير برای جلب نظر مراجعان سايت کارايی دارند. همچنين  می توان تصاوير برنامه های شرکت ها و ادارات و سازمان ها را که در تالار يا رستوران شما برگزار شده است ،جهت اعتبار بخشی به وجهه سالن در گالری قرار داد.

شعبات و بهترین ها

شعبات و بهترین ها

در صورتي که رستوران يا کافی شاپ شما دارای شعبه های ديگری باشد در اين قسمت به معرفی آنها پرداخته و همچنين آدرس و اطلاعات تماس آنها ذکر می گردد.همچنین می توان بخش بهترین ها را به موارد مختلفی اختصاص داد. بطور مثال به بهترين غذاها از ديدگاه مشتريان که تصاوير آن غذاها به همراه توضيحی مختصر گنجانده می شود.

انتقادات و پيشنهادات

انتقادات و پيشنهادات

مشتريان می توانند با وارد شدن به اين قسمت نظرات ، انتقادات و پيشنهادات خود را در مورد کيفيت خدمات ارايه شده در تالار يا رستوران به گوش مديريت برسانند.بخش انتقادات و پیشنهادات سایت به بهبود کیفیت خدمات ارائه شده و بهبود کیفیت غذاها کمک بسیاری می کند و همین امر باعث جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد می شود.

ویژگی های مهم در طراحي سايت رستوران، تالار و کافی شاپ

سئو در طراحی سایت رستوران و تالار و کافی شاپ

در کنار طراحي سايت رستوران شما نياز داريد که براي ارتقا رتبه و نمايش بهتردر سرچ موتورهای جستجوی گوگل، سايت خود را بهينه سازی کنيد.به اينکار بهبود سئو سايت گفته می شود.به اين علت که اکثر کاربران اينترنتی در ابتدا عبارت مورد نظر خودشان رادر موتور های جستجوگر گوگل سرچ می کنند، اين موضوع حائز اهميت می باشد که لينک وب سايت شما در کدام صفحه از نتايج خروجی گوگل نمايش داده شود.

سئو و بهینه سازی سایت
ريسپانسيو بودن وب سايت رستوران آنلاين

ريسپانسيو بودن وب سايت رستوران آنلاين

 امروزه افراد بيشتر برای يافتن رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و تالارها از دستگاه موبايل و يا تبلت استفاده می‌کنند.با ريسپانسيو بودن وب سايت رستوران، وب سايت شما،نمايش خوبی در دستگاه موبايل نيز خواهد داشت. مهم‌ترين قسمت وب سايت در ريسپانسيو بودن آن، نشان دادن منوهای غذا به درستی در دستگاه‌های موبايل و تبلت است.

بارگذاری تصاوير باکيفيت در سايت

بارگذاری تصاوير باکيفيت در سايت

استفاده از تصاوير باکيفيت در صفحات سايت، از محيط رستوران، کافی‌شاپ و يا تالار، همچنين تصاوير باکيفيت از غذاهای رستوران و خدماتی که به مشتريان ارائه داده می‌شود، تأثير فراوانی در تجربه کاربری (UX) خواهد داشت.سعی کنيد تصاوير فضای داخلی رستوران را زمانی تهيه کنيد که مشتريان زيادی در رستوران شما حضور دارند.

نمونه هایی از سایت های رستورانی

صوفی

https://www.soofirestaurant.com

هفت خوان

https://www.haftkhanonline.com

اسنپ فود

https://snappfood.ir

درخواست مشاوره و سفارش طراحی سایت

مدیرمارکت اين اطمينان را به شما می دهد تا سايت رستوران، تالار و کافی شاپ شما را کاملا حرفه ای و مطابق با نياز شما طراحی کند.همچنین مدیرمارکت آماده ارائه هر گونه مشاوره در اين زمينه می باشد.اگرقصد سفارش طراحی سایت یا نياز به مشاوره داريد ،فرم زیر را پر کرده و برای تیم حرفه ای مدیرمارکت ارسال کنید.

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.