طراحی سایت باشگاه مشتریان

طراحی اصولی باشگاه مشتریان در واقع بستری را فراهم می‌آورد تا مخاطبان گذری به مخاطبان وفادار، حامی و مدافع برند تبدیل شوند. طراحی باشگاه مشتریان باید با ظرافت و دقت بالایی انجام شود تا بتواند به آنچه مخاطب در پی آن است، به خوبی پاسخ دهد. جهت سفارش طراحی سایت باشگاه مشتریان روی دکمه زیر کلیک کنید.

باشگاه مشتریان

هدف از طراحی سایت باشگاه مشتریان چیست؟

هدف از باشگاه مشتریان1
هدف از باشگاه مشتریان2
هدف از باشگاه مشتریان3
هدف از باشگاه مشتریان4

باشگاه مشتریان (customer club ) که با نام های متعددی همچون باشگاه هواداری، باشگاه وفاداری، باشگاه مشتریان وفادار خوانده می شود ،ابزاری موثر جهت مدیریت صحیح مشتریان در جهت کسب منافع اقتصادی است .

اگر طراحی سایت باشگاه مشتریان عملکرد خوبی داشته باشد افزایش کاربران سایت را به همراه خواهد داشت و افزایش کاربران به معنای دیده شدن نهاد خواهد بود. درنتیجه نیاز به تبلیغات و هزینه‌های صورت گرفته برای آن را کاهش می‌دهد.علاوه بر این در باشگاه مشتریان ضمن برقراری ارتباط نزدیک وصمیمانه و جلب اعتماد مشتریان ، قادر خواهید بود با شناخت علایق و سلایق ، استراتژی کسب و کار خود را بر اساس شناختی که از مشتریان کسب کرده اید ترسیم نمایید .

طراحی باشگاه مشتریان موفق و کارآمد شامل چه مراحلی است؟

مشخص کردن هدف

مشخص کردن یک هدف واحد

به منظور برخورداری از مزیت‌های باشگاه مشتریان ابتدا باید یک هدف مشخص تعرف شود که برای مشتریان جذاب باشد و به آنها انگیزه دهد. برای مشخص کردن یک هدف واحد می‌توانید از یک کالا یا خدمات خود به عنوان جایزه استفاده کنید.

تعیین مسیر مشتریان

تعیین مسیر مشتریان در رسیدن به هدف

انتخاب مسیر مناسب جهت رساندن مشتری به هدف کاری مهم و دشوار است چرا که مشتریان ممکن است در برابر این مسیر، رفتارهای مختلفی داشته باشند. مسیر باید به گونه ای انتخاب شود که در مشتری حس منفی ایجاد نکند.

تشویق مشتریان

ارائه ترفیع و امتیاز برای تشویق مشتریان

در طراحی سایت نباید از این مرحله غافل شد. به طور کلی مشتریان به دنبال آن هستند که به هر دلیلی در باشگاه مشتریان ترفیع بگیرند.دلیلی که برای افزایش امتیاز در نظر می‌گیرد،خیلی پیچیده نیست و می‌تواند ساده باشد.

مزایای باشگاه مشتریان

مزایای باشگاه مشتریان

طراحی باشگاه مشتریان برای یک شرکت می‌تواند مزیت‌های بسیاری به همراه داشته باشد. طراحی اصولی باشگاه مشتریان موجب می گردد که مخاطبان گذری به مخاطبان وفادار، حامی و مدافع برند تبدیل شوند. طراحی باشگاه مشتریان باید با دقت بالایی انجام شود تا بتواند به نیازمخاطب، به خوبی پاسخ دهد. در صورتی که این طراحی به درستی انجام نشود، علاوه بر هدر رفتن زمان و هزینه باعث دلسردی مخاطبان نیز خواهد شد. در ادامه با مزایای باشگاه مشتریان بیشتر آشنا خواهید شد.

مزایای طراحی سایت باشگاه مشتریان چیست؟

تبلیغ محصولات

تبلیغ محصولات

باشگاه مشتریان سبب می‌شود بدون اینکه برای تبلیغات هزینه‌ای انجام دهید ، به تبلیغ محصول خودتان بپردازید. زیرا شما منبع مهمی از مشتریان را در اختیار دارید.

بازاریابی محصولات

بازاریابی محصولات

شما می‌توانید با استفاده از سایت باشگاه مشتریان طرح‌های خاصی به مشتریان اختصاص دهید و از این طریق یک معامله برد برد برای مشتری و خودتان داشته باشید.

تعامل با مشتری

ایجاد تعامل بهتر با مشتریان

با استفاده از سایت باشگاه مشتریان بستری فراهم می‌شود که به خوبی بتوان مشتریان وفادار را در کنار یکدیگر گردآوری کرده و با آنها ارتباط موثر برقرار نمود.

اطلاعات مشتریان

دسترسی به اطلاعات مشتریان

با استفاده از این سایت می‌توان به اطلاعات مشتریان دسترسی داشت و از این جهت می‌توان به نیازهای مشتری پی برد و گزینه‌های بهتری را برای خرید به مشتری پیشنهاد داد.

صرفه جویی در زمان و هزینه

صرفه جویی در زمان و هزینه

به راحتی ‌می‌توان داخل سایت باشگاه مشتریان امکان ارسال پیامک های مناسبتی و یا نظر سنجی قرار داد. در صورتیکه انجام این موارد توسط نیروی‌ انسانی نیازمند صرف زمان و هزینه است.

افزایش فروش

افزایش و رونق فروش

یکی از منابع شما جهت فروش بیشتر، مشتریان وفادار هستند که با استفاده از سایت باشگاه مشتریان ‌می‌توان محصولات وخدمات را مشتریان معرفی نمود.

مزایای دیگر باشگاه مشتریان به شرح زیر است:

بهبود برند

باشگاه مشتریان چه امکاناتی باید داشته باشد؟

چه کسب و کارهایی به طراحی باشگاه مشتریان نیاز دارند؟

شرکت‌های بیمه و بانک‌ها

شرکت‌های بیمه،موسسات مالی و بانک‌ها

شرکت‌های خودروسازی

شرکت‌های خودروسازی و لیزینگ

شرکت های لوازم خانگی

شرکت‌های لوازم خانگی و صنایع غذایی

خدمات پزشکی

مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی، درمانی و دندانپزشکی

مراکز خرید

فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز خرید

مراکز هنری و فرهنگی

مراکز هنری و فرهنگی، آموزشی و تفریحی

ویژگی های بهترین باشگاه های مشتریان چیست؟

خصوصیات باشگاه مشتریان

برترین باشگاه های مشتریان خصوصیاتی از این قبیل دارند:

سفارش طراحی باشگاه مشتریان با مدیرمارکت

در طراحی سایت باشگاه مشتریان توسط مجموعه مدیرمارکت، تمرکز اصلی بر روی وفادار سازی مشتریان جهت خرید های مجدد از یک کسب و کار است و در این مسیر تا رسیدن به هدف همراه شما هستیم.چنانچه شما عزیزان قصد راه اندازی باشگاه مشتریان را دارید،یا در این زمینه نیاز به دریافت مشاوره دارید،فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال فرمایید.

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.