مدیرمارکت ارائه دهنده خدمات افزایش امنیت وردپرس در ایران به‌صورت متمرکز و جامع

یکی از دغدغه‌های مهم مدیران وردپرسی تامین امنیت وردپرس است که نمی شود به سادگی از کنار این موضوع عبور کرد. وردپرس به دلیل محبوبیتی که در بین سیستم‌های سایت ساز دارد همواره در معرض هک و نفوذ قرار دارد. از آنجایی که بحث امنیت یک موضوع نسبی است و نمیشود گفت که یک سیستم امنیت کامل دارد، بنابراین لازم است از تمامی راهکارهای موجود برای افزایش امنیت در وردپرس استفاده کنید.

مدیر مارکت جامع ترین سایت ارائه دهنده خدمات افزایش امنیت برای سایت های وردپرسی در ایران، شامل خدمات نصب و راه اندازی Ssl – ارتقاع امنیت وردپرس – حذف ویروس سایت هک شده می باشد.

گواهینامه امنیتی اس اس ال

یکی از فاکتور های مهم گوگل برای بهبود رتبه سایت شما در نمایش نتایج (سئو)، داشتن گواهینامه اس اس ال بر روی سایت است. سایت هایی که فروش آنلاین هم دارند، الزاماً باید از این گواهینامه استفاده کنند. ارائه خدمات فروش گواهینامه اس اس ال به همراه تغییر لینک های سایت، از دیگر خدمات ما است که با نصب اس اس ال، تغییرات لینک ها بدون نصب افزونه انجام می شود.

پاکسازی سایت هک شده و ویروسی

اهمیت ندادن به محافظت از سایت، موجب هک و نفوذ هکرها برای مقاصد مختلف در سایت می شود. اما این آخر راه نیست و ما در خدمات تخصصی بررسی و پاکسازی سایت‌های ویروسی، سایت شما را به حالت قبل بر می گردانیم و تدابیر شدید امنیتی بر روی آن لحاظ می کنیم . در این خدمات پس از پاکسازی سایت از فایل‌های مخرب و ویروس‌ها، سیستم افزایش امنیت نیز روی آن اعمال می کنیم .

افزایش امنیت وردپرس

موضوع حفظ امنیت وردپرس و تلاش برای بالابردن آن یک مسئله بسیار ضروری است. چون در صورتی که هکرها بتوانند وب سایت شما را هک کنند، نه تنها به دارایی شما که اطلاعات روی سایتتان است دسترسی پیدا خواهند کرد، بلکه به اعتبار و برند شما نیز لطمه وارد خواهند کرد. ما به واسطه چند سیستم قدرتمند امنیتی، از هدر رفتن هزینه های طراحی کسب و کار شما با قدرت تمام محافظت می کنیم

چرا امنیت سایت بسیار مهم است؟

امنیت و حفاظت از سایت و در واقع محافظت کردن از کسب کار آنلاین به اندازه راه اندازی یک سایت اهمیت دارد. در صورتی که فقط به فکر راه اندازی یک سایت باشیم و اندک هزینه ای را برای حفاظت از آن صرف نکنیم، مانند این است که برای خودرو خود و یا منزل خود قفل قرار ندهیم. حفظ امنیت کسب کار شما برابر است با تداوم فعالیت سایت و کسب کارتان.

با گسترش کسب کار های اینترنتی، متاسفانه کلاهبرداران اینترنتی هم فرصت را مناسب دانسته اند و با طراحی ربات های خودکار و با استفاده از روش های مختلف به سایت های وردپرسی نفوذ می کنند. استفاده از خدمات افزایش امنیت وردپرس موجب می شود که احتمال نفوذ به سایت شما به صفر رسیده و با خیال آسوده بر روی کسب کار خود سرمایه گذاری نمایید. داشتن گواهینامه ssl نیز یکی از روش های ارتقا امنیت لینک های سایت است که از نظر امنیتی جایگاه بالایی دارد.

گوگل در آینده فقط سایت هایی را در نتایج جستجو قرار می دهد که از گواهینامه اس‌اس‌ال استفاده کرده باشند

در رتبه های بالا بدرخشید

یکی از عوامل بهبود رتبه سئو، داشتن گواهی اس اس ال است، نصب و راه اندازی اس اس ال تخصص ماست

جلب اعتماد کاربران

با قفل خوش رنگ اس اس ال، کاربران به شما اعتماد بیشتری می کنند و فروش بهتری دارید

ضدضربه شوید

افزایش تخصصی امنیت سایت و جلوگیری از نفوذ به همراه ارائه راهکار های لازم

محبوب نزد آنتی ویروس ها

آنتی ویروس ها، سایت های آلوده را بلاک می کنند و سایت های ایمن را می پسندند

اما تیم ما چطور به سایت شما قدرت و بازدارندگی می دهد؟

در سایت مدیرمارکت، جوانان با انگیزه و کاربلدی هستند در کنار هم جمع شده اند و در قالب یک تیم حرفه ای، خدمات امنیتی را برای شما عزیزان انجام می دهند.

بخش های مختلف سایت، برای خدمات حفاظت از سایت، بخش انجام خدمات گواهینامه اس اس ال و بخش پاکسازی سایت های ویروسی (هک شده) هرکدام شامل افرادی با تجربه و برنامه نویس است که کسب کار آنلاین شما را در مقابل هکر ها ایمن می کنند.

در هر صفحه از خدمات، برای مثال خدمات افزایش امنیت وردپرس، بصورت اختصاصی در مورد خدمت و نحوه و روش های انجام آن و هر آنچه که لازم است توضیحات کامل و دقیق تری ارائه کرده ایم. برای استفاده از خدمات نصب اس اس ال، خدمات پاکسازی سایت هک شده و خدمات پیشگیری و محافظت از سایت، بر روی عنوان آن کلیک نمایید.

افزایش امنیت وردپرس

ما از کسب کار و سایت شما با قدرت محافظت می کنیم

هدف از راه اندازی سایت مدیرمارکت، ارائه دهنده خدمات امنیتی برای پیشگیری از هک شدن سایت، پاکسازی سایت های ویروسی و ارایه خدمات گواهینامه اس اس ال بصورت جامع در ایران است. در سالهای 2019 تاکنون، با توجه به شرایط کرونا بسیاری از کسب کارها، به صورت آنلاین خدمات خود را ارایه می کنند. به همین دلیل هکرها نیز فعال‌تر شده و بدنبال سواستفاده از سایت‌های نا‌امن می باشند.

فروش گواهینامه اس اس ال، راه اندازی سیستم امنیتی قدرتمند در سایت و پاکسازی سایت های ویروسی از جمله خدمات ما برای افزایش امنیت سایت ها است که از نفوذ هکر ها و از هک شدن سایت جلوگیری می کند. این خدمات بصورت جداگانه ارائه می شود و تا 99/9 درصد مواقع ضریب نفوذ را کم کرده و از سایت کاربران محافظت می کند.

امنیت و بهبود رتبه در گوگل

ایمن کردن سایت شما تخصص ماست

خود را به گوگل ثابت کنید

در آینده ای نزدیک ، سایت هایی با نشان httpS ، سایت هایی که امنیت داده های آنها رمز نگاری می شود بها داده می شود و بهتر است که زودتر به جمع آنها اضافه شوید.

به هکر ها بخندید

پس از استفاده از خدمات ، دیگر به هکر ها می خندید و خیال شما بابت هر موضوعی راحت است و هر لحظه نباید نگران این باشید که فردا صبح سایت شما با ارور مواجه شود.

جای نگرانی باقی نگذارید

اخبار را که دنبال می کنیم ، هر روز تاکید می کنند که از سایت هایی که آدرس آنها (https) دارد ، یعنی از اس اس ال استفاده می کنند ، خرید نمایید ، اکنون وقت آن است.

در کنار شما هستیم

پس از انجام خدمات حفاظت از سایت و یا خدمات گواهینامه اس اس ال، ما در بخش پشتیبانی در خدمت شما برای پاسخ به هر سوالی هستیم و خدمات ادامه دارد.

فروش بیشتر با داشتن گواهی اس اس ال

سایت ها برای اینکه بهتر در گوگل دیده شوند نیاز به اس اس ال دارند ، البته مهم تر آن است که نیاز به نماد الکترونیکی و اعتماد کاربران ، نیازمند این گواهینامه امنیتی است.

امنیت برای یکبار

انجام خدمات حفاظت است سایت های وردپرسی نیاز به تمدید ندارد و یکبار برای همیشه انجام می شود ، البته ما راهکار هایی هم به شما آموزش می دهیم.

امنیت و بهبود رتبه در گوگل

ایمن کردن سایت شما تخصص ماست

نصب تخصصی اس اس ال

سبز شدن قفل مرورگر، رفع خطاهای مربوط اس اس ال، ارتقا سئو و فروش سایت، تنظیم اس اس ال بدون افزونه،

پاکسازی سایت هک شده

پاکسازی ویروس ها، پاکسازی بد افزارها، حذف فایل های مخرب، پیکربندی امنیتی وردپرس

افزایش امنیت وردپرس

افزایش امنیت هسته وردپرس، افزودن ویژگی های امنیتی، محدود کردن دسترسی ها، جلوگیری از حملات هکرها،

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.