طراحی سایت شرکتی اختصاصی

طراحی کاربرپسند وب سایت توسط مدیرمارکت چگونه انجام می شود؟

طراحی دو بعدی

در این نوع طراحی به جای تمرکز بر روی گرافیک های وب سایت بر روی بهترین روش ارائه مطالب به کاربر تمرکز می گردد. ثابت شده این نوع طراحی احساس بهتری در کاربران ایجاد می نماید و باعث بالا رفتن اثر بخشی وب سایت بر روی کاربر می گردد.

طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه با توجه به افزایش کاربرانی که از موبایل و تبلت برای جستجو در اینترنت استفاده می نمایند وجود نسخه ای از وب سایت که قابلیت نمایش در موبایل و تبلت را داشته باشد ضروری می باشد. با طراحی سایت ریسپانسیو می توان سایت را برای نمایش در موبایل و تبلت پیاده سازی نمود.

طراحی به سبک داستان گویی

.در صورتی که شما بتوانید داستان کاری مجموعه خود را به درستی به کاربر خود منتقل نمایید باعث درگیر نمودن عواطف و احساسات کاربر خود خواهید شد که این مورد تاثیر بسیار مثبتی بر روی موفقیت وب سایت و افزایش فروش شما خواهد داشت.

انیمیشن سازی وب سایت

انیمیشن سازی وب سایت باعث افزایش جذابیت بصری و پویایی قالب وب سایت شما خواهد گردید که وب سایت را از آن حالت بی روحی خارج می نماید و کاربر را ترغیب به ادامه فعالیت در وب سایت می نماید. این کار با استفاده از HTML, CSS و کتابخانه های جاوا اسکریپت انجام می گردد.

طراحی تک صفحه

در این نوع طراحی کاربر پس از کلیک بر روی منوهای اصلی وب سایت به جای آنکه به مانند سایت های عادی به صفحه دیگری منتقل گردد در همان صفحه اول سایت به بخش مورد نظر هدایت می گردد .طراحی سایت تک صفحه تاثیر بسیار مثبتی بر روی موفقیت وب سایت دارد

سئو و بهینه سازی سایت

سئو وبسایت موجب می شود که رتبه وب سایت در موتورهای جستجو ارتقاء یابد و سایت برای کلمات کلیدی مرتبط با زمینه فعالیت در صفحه اول گوگل نمایش داده شود. بهینه سازی وب سایت تاثیر بسیار مثبتی بر روی افزایش فروش شرکت ها خواهد داشت.

طراحی سایت شرکتی

مراحل طراحی وب سایت شرکتی مدیرمارکت عبارتند از:

کشف

این مرحله شامل خلاصه طراحی ، تحقیقات مخاطبان و تجزیه و تحلیل رقبا است

Wireframing

با وایرفریمینگ مشخص می شود که تک تک عناصر کجا قرار می‌گیرند و هدف نهایی طراحی چیست.

طراحی

پس از تأیید یک قاب سیم ، طراحان یک راه حل کامل ایجاد می کنند.

توسعه

توسعه دهندگان وب بر اساس طراحی یک وب سایت کاملاً کاربردی ایجاد می کنند

تکرار

این مرحله شامل تغییرات لازم و تنظیم دقیق وب سایت شما است