طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی و ساخت پرتال دانشگاه

وب سایت دانشگاهی و یا پورتال دانشگاه راه حل مناسبی جهت مدیریت ، برنامه ریزی و ارتباط با دانشجویان است

خدمات مدیرمارکت در مورد طراحی سایت دانشگاهی

طراحی جذاب و کاربردی

با توجه به درخواست و همینطور نوع نیاز شما، شرکت نرم افزاری مدیرمارکت اقدام به طراحی سایت دانشگاهی با ویژگی های بصری جذاب و کاربرپسند ، همینطور امکانات کاربردی بسیار گسترده و فراگیر خواهد کرد.

طراحی واکنشگرا

کلیه نمونه طراحی سایت دانشگاه که توسط تیم مدیرمارکت ارائه میشود، قابلیت نمایش صحیح در همه وسایل از قبیل موبایل، تبلت و نمایشگرهای مختلف را دارند. این یک ویژگی عالی برای کاربران میباشد.

پشتیبانی آنلاین

از ویژگی های شاخص تیم مدیرمارکت ، پیشتیبانی آنلاین و حرفه ای می باشد. شما می توانید اطمینان داشته باشد که در تمامی مراحل، به سوالات و اشکالات پیش آمده شما به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

اهمیت طراحی سایت دانشگاهی

امروزه اکثر کارها از قبیل خرید محصولات خوراکی، تهیه بلیط و رزرو هتل برای مسافرت، اطلاع از آخرین اخبار و بسیاری از موارد دیگر با استفاده از خدمات غیر حضوری و بصورت آنلاین درحال انجام می باشد. در زمینه آموزش و مراکز علمی نیز این موضوع بیش از پیش احساس می شود. برای اینکه دانشجویان قادر باشند براحتی از آخرین برنامه های دانشگاه نظیر روز و ساعت کلاس ها، زمان امتحانات کلاسی و مواردی از این دست اطلاع داشته باشند، همچنین اساتید دانشگاه ارتباط موثر و راحت تری را با دانشجویان خود داشته باشند، نیازمند طراحی سایت دانشگاهی می باشیم.در اصول طراحی سایت برای مراکز علمی و دانشگاه ها می بایست به یک سری نکات از قبیل ظاهر مناسب در زمینه طراحی و رابط مناسب کاربری،گنجاندن امکانات و پارامترهای مهم و اساسی، اجرای مناسب سایت در هنگام تعداد بازدیدکننده زیاد و مواردی از این دست توجه کنیم.

طراحی سایت دانشگاهی
طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت و پرتال دانشگاهی

طراحی سایت و طراحی پورتال دانشگاهی برای اساتید و دانشجویان مزایای بسیاری دارد. به وسیله طراحی وب سایت دانشگاهی این امکان فراهم می شود که آخرین اخبار در زمینه برگزاری کلاس های اساتید، فعالیت های علمی و ورزشی دانشگاه، معرفی کامل دانشکده ها به همراه هیئت علمی و موارد بسیاری دیگر قابل انجام باشد. همچنین طراحی پرتال دانشگاهی کمک می کند که یک پل ارتباطی قدرتمند میان اساتید و دانشجویان شکل گیرید. با استفاده از پورتال هر دانشجو با نام کاربری معین می تواند با استاد درس مورد نظر تماس داشته باشد، تکالیف و پروژه خود را ارسال کند، نمرات خود را مشاهده نماید و از آخرین وضعیت درسی با خبر شود. تیم مدیرمارکت با داشتن نمونه های موفق طراحی سایت و پرتال ، این فرصت را برای موسسات علمی فراهم نموده که درخواست خود مبنی بر طراحی سایت دانشکده را ارائه نمایند.

ویژگی‌ها و کاربردهای طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی

سرويس ها و خدمات بارز طراحی سايت دانشگاهی

 • طراحی صفحه معرفی
 • طراحی سایت دانشگاهی :  چارت سازمانی
 • طراحی بخش ارتباط با دانشگاه
 • طراحی صفحه اعلانات
 • طراحی سایت دانشگاهی : صفحه تقویم آموزشی
 • طراحی سایت دانشگاه : صفحه انتخاب رشته
 • طراحی سایت دانشگاهی :  بخش ثبت نام
 • پنل کاربری یا قسمت ورود اعضا برای دانشجویان
 • طراحی سایت دانشگاه : سیستم پرداخت آنلاین
 • پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری
 • طراحی صفحه قوانین
 • طراحی سایت دانشگاهی : صفحه اخبار
 • طراحی صفحه مقالات
 • طراحی سایت دانشگاهی : گالری
 • طراحی آرشیو پایان نامه

مزایای طراحی سایت دانشگاهی با مدیرمارکت

چارت سازمانی

شامل بخش های مختلف مانند مدیریت دانشگاه – معاونت دانشجویی – اداره امتحانات – مدیر آموزش – خوابگاه می باشد.

ارتباط با دانشگاه

در این بخش، اطلاعات مربوط به تماس با بخش هایی مثل: روابط عمومی - آموزش – معاونان و... قرارمیگیرد .

تقویم آموزشی

دروس مربوط به هم رشته – ساعات و روز کلاس ها – نام اساتید – نام ساختمان و شماره کلاس در هر نیمسال تحصیلی می تواند در این بخش قرار گیرد.

پرداخت آنلاین

به منظور پرداخت شهریه دانشجویان ، هزینه خوابگاه و دیگر هزینه ها به همراه سیستم حسابداری خودکار

لینک اتصال

اتصال به سامانه های مورد نیاز دانشجو مانند: تغذیه و یا خودکارسازی آموزشی و حفظ ارتباط بخش ها با یکدیگر

صفحه گالری

در راستای نمایش امکانات، فضای دانشگاه، نمایش بخش های مختلف مثل: سالن ورزشی، آزمایشگاه، خوابگاه، تجهیزات کمک آموزشی صفحه گالری در طراحی سایت دانشگاه لحاظ می گردد

مشاوره رايگان و اختصاصی


اولین قدم برای شروع سفارش طراحی سایت، این است که تیم طراحی سایت ما از نیازهای شما دقیقا مطلع شوند و پس از نیازسنجی امکانات سایت مدنظر شما در مراحل بعد به شما ارائه شود . پس همین الان میتونید برای مشاوره اقدام فرمایید