طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

اگر شما وکیل هستید و میخواهید فعالیت خود را از یک محله به سطح کشور برسانید ، انتخاب کسب و کار طراحی سایت مشاوره حقوقی حرفه ای از انتخاب های هوشمندانه می تواند برای شما باشد. توجه داشته باشید اگر شما در طراحی سایتوکلا موفق باشید ، می‌توانید خیلی زود کسب و کار خود را از آنچه که هست به سود دهی بالاتری برسانید و بسیار سریعتر به شهرت برسید.

مزايای طراحی سايت وکالت

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

فرصتی برای شناخته شدن

يکی از مزايای طراحی سايت وکلا صفحه معرفی شخصی و گذاشتن رزومه کاری و برنامه کاری و آدرس است که ميتواند به مخاطبان و موکلان کمک کند تا بهتر انتخاب کنند و براي شروع کار اقدام کنند.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

پرسش و پاسخ های مشکلات حقوقی

قرار دادن پرسش و پاسخ های حقوقی و راه حل های آنها می تواند باعث جذب مخاطب و شناخته تر شدن کسب و کار شود و باعث می شود مخاطبين از قابليت های وکيل بهتر آگاه گردند.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

ارتباط با موکلان

پنل ارتباط با وکلا باعث صرفه جويی در وقت می شود و به موکلان کمک می کند در صورت احتياج به مدارک خاصی آن را از طريق پنل ارسال کنند و هر لحظه در جريان آخرين وضعيت روند انجام پرونده قرار گيرند.

دیگر مزایای طراحی سايت حرفه ای وکلا

در دنيای الکترونيکی امروز اگر همواره ارتباطات خود را در حوضه ی محلی نگه داريد طيف بسيار گسترده ای از مخاطبان خود را ازدست خواهيد داد.عموما نيز مشاوران حقوقی با طيف گسترده ای از قشر جامعه در ارتباط هستند و همچنين ارتباط گسترده با مخاطبان احتياج به يک راه متصل کننده قوی دارد.برای گرد هم آوردن اين طيف درکنار هم نيازمند به يک سايت حرفه ای هستيم.

طراحی وب سايت برای وکلا می تواند تمامی اعمالی که يک وکيل در طول روز کاری خود انجام می دهد را به صورت اينترنتی در آورد.يکی از اين اعمال مشاوره حقوقی است که فقط می تواند محدود به ساعت کاری تعيين شده باشد اما با طراحی سايت مشاوره حقوقی این محدودیت زمانی و حتی مکانی از میان برداشته می شود.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

بازاريابی و برند سازی

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

سهولت در روند پذيرش مراجعه کنندگان

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

مشاوره حقوقی به صورت آنلاين

امکانات طراحی سايت وکلا

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

امکان قرار دادن بخش پرسش و پاسخ

شما می توانيد با قرار دادن اين بخش به پرسش های مشتريان خود پاسخ داده و اين امکان را برای مشتريان ديگر فراهم کنيد که بتوانند بدون محدودیت پرسش و پاسخ های يکديگر را بخوانند.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

امکان قرار دادن بخش اخبار و مقالات

شما می توانید با قرار دادن بخش اخبار و مقالات متعدد درحوزه های مختلف با هدف اطلاع رسانی به مردم ،علاوه بر بهینه سازی سایت ،، تعداد مشتريان خود را افزايش داده و از این طریق به افزایش درآمد خود کمک کنید.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

پرداخت آنلاين هزينه مشاوره و وکالت

برخي از کاربران مدارک حقوقی شان را به بدون مراجعه‌ و به صورت آنلاين برای شما ارسال می کنند .شما نيز بايد بتوانید شرايطی را مهيا کنيد که درازای خدمتی که انجام می دهید ، هزینه خود آنلاین را دریافت کنید.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

افزودن بخش تماس باما و درباره ما

در اين قسمت بايد آدرس محل کار به صورت متنی و نقشه، جهت مراجعه متقاضیان قرار بگيرد.همچنين قرار دادن اطلاعات فردی شما همراه با آدرس شبکه های اجتماعيتان به جلب اطمینان خاطر آنها کمک می کند.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

امکان مشاوره به متقاضیان

از آنجايی که عموم مردم به صورت همه جانبه به قوانين وکالت آگاهی ندارند، با طراحی سايت وکالت می توانيد در جهت کسب راهنمایی و مشاوره مسائل حقوقی همچون مواردی مربوط به بيمه، چک، قوانين کار، ازدواج و طلاق، قوانين تجاری و عقد قعود و… ديگران را راهنمايی کنيد. از آنجايی که بسياری از افراد به دنبال مشاوره رايگان برای مدت محدود هستند می توانيد براي چند سوال به صورت رايگان آنها را راهنمايی کنيد و برای اينکه نتيجه ای ثمربخش از وکالت به آنها بدهيد، آنها را به دفتر وکالت خود دعوت کنيد.

امکاناتی که موجب بهبود کیفیت خدمت رسانی وکلا می شود:

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

ساخت پنل مخصوص وکلا

از ديگر قابليت های سايت وکلا ايجاد پنل مخصوص آنها است که از طريق آن می توانند وضعيت اجرای پروژه های خود را کنترل کنند .حتي امکان آپلود اسناد و مدارک به صورت دسته بندی شده نيز برای آنها فراهم می شود.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

افزودن صفحه نظرسنجی

بخش نظرسنجی يکی از بخش های سازنده‌ هر وب سايت است زيرا کاربران نقد و نظرات خود را در اين قسمت وارد می ‌کنند و شما می توانيد از پيشنهادات آن ها در جهت برطرف کردن نواقص احتمالی بکوشيد.

law-website

برقراری ارتباط مستقيم با کاربران

شما می توانيد با ارائه قابليت گفتگو به صورت آنلاين، اين امکان را در اختيار مخاطبان فضای مجازی قرار دهيد تا هر ساعت از شبانه روز پيام خود را برايی شما ارسال کرده و با شما ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های مهم سایت وکلا

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

طراحی ساده در عين حال زيبا و جذاب

مراجعه کنندگان سايت وکلا تمام رده های سنی را شامل می شود به همین دلیل اين سايت هم بايد ساده باشد تا مطالب آن قابل فهم باشد و هم گرافيک آن زيبا و جذاب باشد که باعث شود مخاطبان سريع آن را ترک نکنند و به مخاطبان دائم تبديل شوند.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

ايجاد زمينه ای مناسب برای فعاليت وکلا

سايت بايد به گونه ای باشد که وکلا بتوانند به راحتی در آن فعاليت کنند و در هر زمان و مکانی به آن دسترسی پيدا کنند و تا حدودی هزينه های مورد نياز جهت اطلاع رسانی به موکل را کاهش دهند و وکيل بتواند با يک پيام کوتاه اطلاعات را به موکل گزارش دهد.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

امنيت در طراحی سايت وکلا

سايت طراحی شده دارای اطلاعات شخصی بسياری از افراد است . از اين رو امنيت سايت از اهميت فوق العاده ای برخوردار است و باید از خطر هک شدن در امان باشد.می توان گفت موثرترين عامل ادامه فعاليت، ثبات و اعتبار يک سايت، امنيت بالای آن سايت است.

طراحی وب سايت مشاوره حقوقی وکلا

مشاوره هدفمند مدیرمارکت

برای مطمئن شدن از راهی که در آن قدم گذاشته ايد و برای جلوگيری از پرداخت هزينه های اضافی، توصيه می کنيم طبق يک برنامه ريزی مطمئن قدم برداريد. تيم مدیرمارکت می‌تواند جهت برنامه ريزی مناسب و اصولی به شما کمک کند. بنابراين شما می توانيد با ما تماس بگيريد و از خدمات و مشاوره های ما استفاده کنيد.

خدمات مهم مدیرمارکت در طراحی سایت وکلا

ريسپانسيوبودن سایت وکلا

تيم توسعه و طراحی وب مدیرمارکت سايت وکالت شما را به صورت کاملا ريسپانسيو طراحی می ‌کنند تا کاربران شما بتوانند در صفحه نمايش های مختلف با هر اندازه ای اطلاعات و محتوای سايتتان را به صورت کاملا درست مشاهده کنند.

بهينه کردن سايت وکلا

تيم توسعه وب مدیرمارکت با پياده سازی اصول طراحی، شرايط را برای بالا بردن بازديد سايت فراهم می کنند.  اگر سايت کاملا سئو شده باشد هنگامي که کاربر شروع به جستجو با کلمات مرتبط با محتوای سايت می کند می تواند در هر مرورگری سايت شما را در صدر نتايج مشاهده کند.

پشتیبانی سایت وکلا

تيم توسعه و طراحی وب مدیرمارکت سايت وکالت شما را به مدت مشخص پشتیبانی می ‌کنند تا شما بتوانید  با خیال آسوده و به دور از نگرانی از به وجود آمدن مشکلات احتمالی سایت،به فعالیت در زمینه وکالت و مشاوره حقوقی بپردازید.

فرم درخواست مشاوره و سفارش طراحی سایت

مدیرمارکت اين اطمينان را به شما می دهد تا سايت وکلا را مطابق با نياز شما طراحی کند.همچنین مدیرمارکت،آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در اين زمينه می باشد.در صورتي که نياز به مشاوره داريد یا قصد سفارش طراحی سایت دارید، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند.